Battlestar Galactica (TV film)

Battlestar Galactica

Hviezdna loď Galactica

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Drama

USA / Kanada, 2003, 2x90 min

Na rozdíl od Star Treku se v Galaktice lidi chovají jako lidi a mají dokonce i city (!!!). A to je nutno hodnotit pozitivně. Rozhodně příjemné překvapení a jsem zvědav na seriál.(13.5.2009)

• Superpero

Nechápu, nestíhám. Přišlo mi to jako giganticky nízkorozpočtovej exkrement s badnou ošklivejch pornoherců, co lítaj někde ve vesmíru a bojujou s robotama. Abslutně bez nápadu, atmosféry...no fuj bléééé.(7.12.2006)

9/10 Vynikající pilot k ještě lepšímu seriálu.(4.7.2006)

• Chrustyn

Vysoce oceňovaný sci-fi seriál, který započal tímto tříhodinovým filmem je pro mě ohromným zklamáním a utvrzuje mě v tom, že nejspíše nejsem seriálový divák. Nevím jak to bude fungovat (a popravdě se mi seriál moc začínat nechce) v 50-ti minutových dílech ale úvodní film mě nebavil. Jediné co jsem si odnesl je slušná výprava a kvalitně napsané postavy ale příběhově mě film opravdu nudil a "etapové" dokoukávání pro mě občas bylo utrpením. Zkusím prvních pár dílů ale moc šancí tomu nedávám.(4.8.2010)

Mrazivé, dialogově precizní a příběhově téměř geniální... Můj bože, dokázat tak luxusně vyvraždit 99% lidské populace, to snad ani není možné. Jeden z nejlepších pilotů všech dob.(21.8.2007)