Spongebob v kalhotách: Film

SpongeBob SquarePants Movie, The

SpongeBob v krátkych nohaviciach

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 87 min

v poslední době je málo kvalitní 2d animovaných filmů. Všichni -dokonce i Disney- se snaží přidávat třetí rozměr, a umocňovat tak zábavu těchto filmů. Tento film vznikl podle nejúspěšnějšího amerického seriálu současnosti. Celý film je velmi zábavný a má dost velmi povedených scén. Velmi doporučuji tento film, a není ani třeba znát již zmiňovaný TV seriál.(1.5.2005)

Hodně dobrá pohádka, jen mi tam možná trochu překážely scény s piráty a "živými" lidmi obecně.. Výjimkou je skvělý závěr s Hasselhoffem a jeho hláška "Dobrá práce, Hasselhoffe!!!".. :D Spongebob je pro mě nesmrtelný a ačkoliv podle mě film nedosahoval takových kvalit jako seriál, Patrick mě nezklamal! Nasmála jsem se :)(31.1.2012)

Skvělý zábavný filmík, který je (nejen) díky svojí délce opravdu nabušený vtipem a nápady.(4.9.2005)

Hooray to Hasselhoff :-) Tahle kreslená komedie mi hodně zvedla náladu a skvěle jsem se bavil. Bezva charaktery, nápady, vtípky, písničky, originální dabing = zábava, kterou doporučuji. 9/10!(15.8.2013)

Seriál hltám už nějaký ten rok, takže moje vysoké hodnocení asi nikoho nepřekvapí. Stejně jako film nepřekvapil mě, nabízí řádově stejně kvalitní zábavu jako televizní třicetiminutovky, akorát v ucelenější formě, jako to pro filmová plátna udělali Simpsonovi ve filmu. Abych řekl pravdu, rozjede se to až po nějakém čase, ale pak už to graduje do tak velkolepého finále (na Hasselhoffových zádech!), že cokoliv horšího než 4* by bylo rouhání. "Kolik jsi toho slyšela?" -"Dost." -"A vidělas mé slipouše?" -"Ne, Patricku." -"A chtěla bys?"(25.8.2008)