Spongebob v kalhotách: Film

SpongeBob SquarePants Movie, The

SpongeBob v krátkych nohaviciach

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 87 min

Šílené, bláznivé, crazy, leč vtipné. Ale co na tom, když je to patlanina jednoho přez druhé. Abych řekl pravdu, tak film působí dost divoce. Žlutá houba prochází spoustou nástrah a úskalími, aby se svým věrným kamarádem zachránili osud svého šéfa v podmořském obchodě s krabími burgery, kterého vládce moří Neptun, mylně označil za zloděje, který mu ukradl jeho královoskou korunu, co ve skutečnosti zakrývá Neptunovu pleš, a kterého na šéfa obchodu poslal zlý a zákeřný leader jisté konkurence bez přijmů a zákazníků. (Uf, to byla věta.) Film určitě stojí za to vidět a radím u filmu nic nejíst - může totiž snadno zaskočit neočekávaným podpásovým vtipem. Příjemnou zábavu.(19.11.2005)

Pokud se David Hesselhoff dokáže proměnit na motorový člun a plout na břiše po vodní hladině, aniž by za tímto účelem použil rukou nebo nohou, nezbývá než se ptát: "který úd dokázal roztočit jako lodní šroub?"(4.8.2013)

Ten strašný Hasselhoff, to snad není ani možné, ale jak se tam zjeví, to je fajne. :-))(20.11.2011)

Na mě příliš uřvané a infantilní, ale cameo Davida Hasselhoffa se blížilo genialitě.(8.8.2006)

Chachá! Tak to je fakt hustý. Nejlepší 2D film, co jsem viděl. Na tomhle filmu je přesně vidět, že i z hloupého děje se dá postavit skvělý film. Hlavní postavy SpongeBob a Patrick Star jsou opravdu nářez. A když je pozorujete jak se opíjejí Trojitým podzemnicovým svítáním, tak se neudržíte a smějete se, až budete mít křeče v břiše. A takhle to pokračuje v celé filmu, který začne běžet nehoráznou rychlostí a vtipy se v něm střídají jako na běžícím pásu. Ó ano a ještě připomenou cameo Davida Hasselhoffa, které je opravdu vydařené. Nakonec si ještě zazpívejme: Já jsem Blbej Burák, jo. Ty jsi Blbej burák, jo....... P.S. Doporučuji vidět film v originálnim znění, protože dodá ještě na větší úchylnosti.(25.10.2006)