Spongebob v kalhotách: Film

SpongeBob SquarePants Movie, The

SpongeBob v krátkych nohaviciach

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 87 min

Průměrné a do těch správně úchylných mezí se to dostane až v druhé polovině. Je ovšem třeba si popravdě přiznat, že David Hasselhoff je nadaný umělec a ještě nadanější plavec.(12.9.2005)

Ten strašný Hasselhoff, to snad není ani možné, ale jak se tam zjeví, to je fajne. :-))(20.11.2011)

Velká pocta tvůrcům! Protože ten materiál co měli během filmu se určitě neshání lehce. Exponenciální růst šíleností nemá konce a jede si po své vlně z LSD, z které se v závěru stane obrovská tsunami, jenž sejme každého bez rozdílu věku. 85%(24.2.2015)

Tohle je prostě naprosto brutální kreslenej nářez a já vůbec nevím, jak je možný, že Spongebob celou tu dobu šel mimo mě. Možná jsem si říkal, že nechápu, kam až tvůrci jsou schopní s pohádkami zajít, protože mluvící houba na mytí nádobí mi přišla už dost brutální nápad pro pobavení dětí. Přitom teď mám pocit, že to je spíš pro dospělý...i když děti se v tom asi taky nejdou. No nářez, fakt že jo. Tohle jednou budu pouštět svým dětem.(1.12.2015)

I'm a goofy goober!(19.3.2013)