poster

Spongebob v kalhotách: Film

 • Česko

  Spongebob v kalhotách

 • USA

  SpongeBob SquarePants Movie, The

 • Slovensko

  SpongeBob v krátkych nohaviciach

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Adman
  ****

  Šílené, bláznivé, crazy, leč vtipné. Ale co na tom, když je to patlanina jednoho přez druhé. Abych řekl pravdu, tak film působí dost divoce. Žlutá houba prochází spoustou nástrah a úskalími, aby se svým věrným kamarádem zachránili osud svého šéfa v podmořském obchodě s krabími burgery, kterého vládce moří Neptun, mylně označil za zloděje, který mu ukradl jeho královoskou korunu, co ve skutečnosti zakrývá Neptunovu pleš, a kterého na šéfa obchodu poslal zlý a zákeřný leader jisté konkurence bez přijmů a zákazníků. (Uf, to byla věta.) Film určitě stojí za to vidět a radím u filmu nic nejíst - může totiž snadno zaskočit neočekávaným podpásovým vtipem. Příjemnou zábavu.(19.11.2005)

 • UncleG
  *****

  Pokud se David Hesselhoff dokáže proměnit na motorový člun a plout na břiše po vodní hladině, aniž by za tímto účelem použil rukou nebo nohou, nezbývá než se ptát: "který úd dokázal roztočit jako lodní šroub?"(4.8.2013)

 • LiVentura
  ***

  Ten strašný Hasselhoff, to snad není ani možné, ale jak se tam zjeví, to je fajne. :-))(20.11.2011)

 • Lynn
  ***

  Na mě příliš uřvané a infantilní, ale cameo Davida Hasselhoffa se blížilo genialitě.(8.8.2006)

 • Mahalik
  *****

  Chachá! Tak to je fakt hustý. Nejlepší 2D film, co jsem viděl. Na tomhle filmu je přesně vidět, že i z hloupého děje se dá postavit skvělý film. Hlavní postavy SpongeBob a Patrick Star jsou opravdu nářez. A když je pozorujete jak se opíjejí Trojitým podzemnicovým svítáním, tak se neudržíte a smějete se, až budete mít křeče v břiše. A takhle to pokračuje v celé filmu, který začne běžet nehoráznou rychlostí a vtipy se v něm střídají jako na běžícím pásu. Ó ano a ještě připomenou cameo Davida Hasselhoffa, které je opravdu vydařené. Nakonec si ještě zazpívejme: Já jsem Blbej Burák, jo. Ty jsi Blbej burák, jo....... P.S. Doporučuji vidět film v originálnim znění, protože dodá ještě na větší úchylnosti.(25.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace