Spongebob v kalhotách: Film

SpongeBob SquarePants Movie, The

SpongeBob v krátkych nohaviciach

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 87 min

Seriál hltám už nějaký ten rok, takže moje vysoké hodnocení asi nikoho nepřekvapí. Stejně jako film nepřekvapil mě, nabízí řádově stejně kvalitní zábavu jako televizní třicetiminutovky, akorát v ucelenější formě, jako to pro filmová plátna udělali Simpsonovi ve filmu. Abych řekl pravdu, rozjede se to až po nějakém čase, ale pak už to graduje do tak velkolepého finále (na Hasselhoffových zádech!), že cokoliv horšího než 4* by bylo rouhání. "Kolik jsi toho slyšela?" -"Dost." -"A vidělas mé slipouše?" -"Ne, Patricku." -"A chtěla bys?"(25.8.2008)

7 / 10 Energickosť, s ktorou tvorcovia pristupovali ku každej scéne, je priam nákazlivá a aj napriek tomu, že väčšina humoru takéhoto typu ma príliš nebere, som sa počas celého filmu ani na chvíľu nenudil. Nejde neodporučiť každému, koho dávka hrubozrnnosti takého kalibru len tak nerozhodí.(19.8.2005)

Ano, ano, ano. Toto je presne ten druh humoru, ktery mi v soucasnych animacich chybi. A celovecerni film jen potvrdil skvelou kvalitu Spongebobovych pribehu a vygradoval ji na maximum. "Ja jsem blby burak JO!"(19.12.2007)

Ten strašný Hasselhoff, to snad není ani možné, ale jak se tam zjeví, to je fajne. :-))(20.11.2011)

Opět jsem podlehl kouzlu neskutečně vtipné SpongeBobovy demence. Několik scén mě rozsekalo, například barová scéna s Patrickem, setkání s Dennisem a nejvíc závěrečné pěvecké číslo Goofy Goober. Když jsem si později uvědomil že jednu z postav namluvila Scarlett Johansson nebylo co řešit. Povedený kousek, který určitě nesedne každému. 80%(13.7.2015)