Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ***

  Sex-appeal a šmrnc jedničky, byť zas o něco umělejší, nezmizel, ale bohužel jsem se nemohl zbavit dojmu, že Oceanova 12 je jen slečna, které je celkem jedno, co dělá, ale hlavně, že u toho dobře vypadá..(18.11.2009)

 • molotov
  *****

  Nevím co mají všichni s tou překombinovaností, já jsem nikde neztrácel a všechno mi v pohodě do sebe zapadlo. A skvěle jsem se bavil, ještě lépe než u jedničky.(6.2.2005)

 • castor
  ***

  Jednička byla sice sázkou na jistotu, nicméně moc příjemnou sázkou. Uchvátila hlavně chytrým scénářem, tahem na bránu, pohodovou atmosférou a luxusním hereckým obsazením. Ego chlapíka, kterého v jedničce obrali o pořádný balík, si žádá pomstu, ač mu pojišťovna těch 160 melounků nahradila. Navíc tihle štramáci ani poctivě až do smrti žít neumí, takže jdou znovu do akce. Sic byla jednička víceméně přímočará: utvoření skupiny-plán-přípravy-realizace-nějaký ten bonus v podobě osobních motivací navíc, dvojka je dějově hrozně pomíchaná. Očividně měli tvůrci a podle mého i samotní herci velké množství nápadů a chtěli tam narvat úplně všechno. Jenže proti tomuhle přetlaku měl vystoupit dramaturg nebo ideálně sám režisérsky nevyzpytatelný chameleon Steven Soderbergh a použít skutečně jen to, co poslouží ději. Takhle tahle chaotická směs tolik nechutná, ač si s námi tvůrci hrají či nikoliv, prostě to nefunguje. Ztrácel jsem se i přesto, že jsem se snažil. Samotná technická stránka je velmi solidní, taková mile elegantní a dynamická. Formální stránka ale ještě jaro nedělá. Škoda, že se nedostatky nevymýtily i v případě opravdu překombinovaného scénáře. Zatímco jednička se mohla pochlubit až 85%, dvojka je ráda za nějakých 65%. Škoda.(2.7.2016)

 • Renton
  **

  Scénář: George Nolfi .. Jsem tulákem v čase i prostoru, abych byl tam, kde jsem byl. Snímeček je to na první pohled slušný, střídmě zábavný a celkem dobře natočený. Ovšem postrádá jakékoliv ambice být i něčím víc. Herci i tvůrci si natáčení rozhodně užívají, bohužel to je pro ně primární a mezi tím zbude pro diváka spousta nudných, samolibých a doslova příšerně hloupých scén, které korunuje nevěrohodný scénář, zapletený jak tkaničky pětiletého dítěte. Soderbergh je zkrátka pokrytec, který dává svůj talent vniveč (nebo už prostě na víc nemá..). 50%.(5.8.2007)

 • Matty
  ***

  Natáčení dvojky Dannyho parťáků musela být ohromná legrace. Mnoho hvězd na place, kanadské žertíky pánů Clooneyho a Pitta, natáčení ve slunné Itálii... prostě atmosféra jako na rodinné dovolené. A na filmu je to znát, na každém záběru je to znát. Lidé, co Parťáky dělali, si to náramně užívali. Nejspíš je to bavilo do té míry, že zapomněli, pro koho to celé vlastně dělají, pokud to ovšem skutečně nedělali jenom pro sebe, o čemž pochybuji, pak by totiž nemohli na diváky ušít takovou boudu. Celý film je rafinovaným podrazem, jehož obětí však není žádná z postav, nýbrž divák sám. Podobné „zapojení do hry“ se mnohým nebude zamlouvat, také já váhám, zda-li z toho být nadšen či naštván. Ono „zapojení“ v podstatě spočívá v tom, že jste ze hry zcela vyeliminováni, dokud vám nedojde, že bez vás by hra postrádala jakýkoliv smysl. Parťáci 2 mají mnoho hluchých míst, převážně dialogových scén snažících se rozvíjet charaktery jednotlivých podrazáků, což – nemohu si pomoci – do svižné krimikomedie nepatří. Chceme přeci hrdiny bezmála dokonalé, bez nějakých mindráků, kteří se po nátlaku slabošského majitele kasin nesesypou jako hromádka kokainu. Psychologie ať si dá oraz. Jenže žánrové zařazení tohoto snímku není tak jednoznačná, čímž se dostáváme do začarovaného kruhu, sloužícího coby solidní štít proti kritice Stevena Soderbergha. Proč nad tím však přemýšlet, jednoduše si užijme výborně natočený „masák“ prozářený hollywoodskými hvězdami a do následujícího dne zapomeňme, že jsme něco podobného vůbec viděli. Vždycky se můžeme ukonejšit tvrzením, že zrovna tohle byl tvůrčí záměr. 70% Zajímavé komentáře: Isherwood, Fabienne, Shaqualyck, PALINO, Bobek15, Indy(23.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace