Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ***

  Na to jak strašně překombinované to bylo to do sebe všechno moc krásně zapadlo. Celkově však mnohem menší zábava než jednička. Člověk se tolik musí soustředit na děj, že si u tohohle odpočinkového filmu odpočine asi stejně jako při čtvrtletní písemce z matiky. Catherine však zavedenému obsazení dodala pětadvaceti karátový punc.(25.10.2008)

 • Shit
  ***

  Soderbergh to absolutně nezvládnul, takhle zkurvit tolik dobrejch herců to je teda umění, nejvíc asi vyčníval Matt Damon, kterej předved hodně ubohej výkon a pěkně stará Julie Roberts, ta snad ani nebyla nalíčená nebo co, vypadala fakt strašně. A dokonce i takový herci jako George Clooney a Brad Pitt se vůbec neprosadili a to je spíš vinou dost stupidního scénáře a imbecilního režiséra, Děj se pořád rozmělňuje v ubohejch dialozích a neustálým přeskakováním do minulosti, který je dost nezáživný. Další mínus je, že se to pořád táhne pomalu a v podstatě film postrádá jakýkoliv vyvrcholení nebo nějakou akci, která by ozvláštnila pořád stejnej rytmus filmu, kterej zhruba po polovině fimu začne silně nudit, ale zase na druhou stranu, jsem se v první polovině filmu zas tolik nenudil a taky jsem to čekal horší než to nakonec bylo(27.6.2005)

 • Boss321
  ****

  Ještě více hereckých hvězd než v prvním díle, ale výsledek je poněkud rozpačitý. Není to špatné, ale prostředí casina filmu sedělo víc a navíc příběh je hodně komplikovaný, ale i tak se mi to líbilo.(10.11.2007)

 • molotov
  *****

  Nevím co mají všichni s tou překombinovaností, já jsem nikde neztrácel a všechno mi v pohodě do sebe zapadlo. A skvěle jsem se bavil, ještě lépe než u jedničky.(6.2.2005)

 • Renton
  **

  Scénář: George Nolfi .. Jsem tulákem v čase i prostoru, abych byl tam, kde jsem byl. Snímeček je to na první pohled slušný, střídmě zábavný a celkem dobře natočený. Ovšem postrádá jakékoliv ambice být i něčím víc. Herci i tvůrci si natáčení rozhodně užívají, bohužel to je pro ně primární a mezi tím zbude pro diváka spousta nudných, samolibých a doslova příšerně hloupých scén, které korunuje nevěrohodný scénář, zapletený jak tkaničky pětiletého dítěte. Soderbergh je zkrátka pokrytec, který dává svůj talent vniveč (nebo už prostě na víc nemá..). 50%.(5.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace