Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ***

  Parťáci se rozhodně nevydali po osvědčených kolejích, naopak. Přidali spoustu zákrut, které je málem dovedly až do záhuby. Záchrannou brzdou se tak pro ně podle očekávání stává šarm a kouzlo osobnosti těch nejdůležitějších zúčastněných. Líbí se mi ta naprostá preciznost a technická dokonalost, ale nemůžu se zbavit té kyselé pachuti toho, že obojí přišlo na úkor bezstarostné a zároveň kvalitní a chytré zábavy. Ono vykrádat pro vlastní výdělek a pohodlný zbytek života je mnohem sympatičtější než vytahování party ze starých průšvihů, případně soutěžení o post toho nejlepšího.(6.8.2008)

 • Superpero
  **

  Hezky natočenej překombinovanej shit. Horší než jednička, ve všem.(28.6.2007)

 • AngelAngie
  ***

  Zaostávající...(21.5.2008)

 • tron
  ***

  „Haló? Práve som s Bruceom Willisom a hľadáme deku.“ George Clooney je Boh, s ktorým sa dnes už chcú vyspať aj heterosexuálni muži. Milujem od neho aj báječne báječne báječne uvoľnenú DANNYHO JEDENÁSTKU (2001). Bohužiaľ, keď o tri roky neskôr prišlo voľné pokračovanie, nedokázalo sa zbaviť pocitu menejcennosti napriek tomu, že k beztak šialenému hereckému obsadeniu pribudlo ešte niekoľko ďalších špičiek (Coltrane, Zeta-Jonesová, Finney, capoerista Cassel). Tá fantastická poetická a hravá atmosféra originálu (fontána) je jednoducho preč a zostal zbytočne prekombinovaný scenár (ani pri entej repríze som niektoré zvraty nepochopil) s miestami až sci-fi nápadmi (nadvihnutie domu o tri centimetre, 3D vajce) a prehnaná dĺžka, kvôli ktorej v druhej polovici nastupuje nuda až mierne rozčarovanie. Aj tých zopár kúzelných a vtipných okamihov (šifrovaný dialóg, Clooney pýtajúci sa na stanici kolegov, koľko mu hádajú rokov) nie je zďaleka kúzelných a vtipných v tom okúzľujúco bezbrannom duchu, ako v „jednotke“ (a mnohé sú vyložene samoúčelné – „Julia Robertsová“ či „Bruce Willis“).(12.4.2009)

 • Lynn
  ***

  Škoda. Velká škoda. Je vidět, že Steven Soderbergh má spoustu nápadů. Jenže méně je někdy více. Zatímco "jednička" byla vynikající, "dvojka" zůstává pouze dobrá. To se ovšem netýká hereckých výkonů hollywoodských top celebrit, které jsou zaslouženě hlavním lákadlem. A také musím pochválit několik velmi invenčních záběrů (např. snímání letu letadla jakoby položenou kamerou).(7.1.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace