Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pan Hnědý
  ***

  Roztříštěné zrcadlo se neustále snaží poskládat opět do sebe, velmi promyšleného děje do detailu, ale do sebe nezapadá, a pokud ano rychle vlastně zjistíme, že něco to mu chybí. Steven Soderbergh se snažil diváka, opět držet v napětí, ale při překombinovaných závěrečných scénách se divák rozhodně nenabažil, ale trochu utlumil. Nová vůně tu rozhodně je a příjemný večer s Ocean's Twelwe byla příjemná, akčně pocukrovaná oddechovka, ale poněkud nedotáhnutá do konce.(17.2.2012)

 • Galadriel
  ***

  Po technické stránce nemám co vytýkat - prefektní střih, nápaditá kamera, ale i svižná režie, dobře volená hudba a příjemné herecké obsazení. Bohužel scénář je na mě trochu překombinovaný, což někdý bývá ku prospěchu věci, ale v téhle oddychovce mi zbytečná komplikovanost příběhu vadila.(12.6.2006)

 • Gemini
  ***

  Steven Soderbergh dokazuje sobě i nám, že je schopný natočit o tomtéž dva velice odlišné filmy a ještě tím slušně pobavit. Bohužel je tam už jen to "slušně". Povedeně si pohrává s ruční kamerou, která roztřeseně snímá ty elegantní a dobře vypadající herce, kteří už nepůsobí tak sebejistě a pohodově jako tomu bylo při prvním setkání. Ano, je to záměr a je to zajímavý záměr...jenže, kdo o to stojí? Tohle jsou Dannyho parťáci, sakra, ne Guy Ritchie, jehož filmům se až podivuhodně podobá i místní hudba. U toho opravdu člověk neví, co může čekat...skoro:) Ale právě proto, že tohle je "jen" Steven Soderbergh a jsme v žánru v jakém jsme, tenhle tah s temnější atmosférou a pokažením všeho, co jde, moc nevychází. Co ale vychází na sto procent, jsou některé konverzační vtípky, například nezbytný rozhovor Clooney-Pitt mezi čtyřma očima a nějakým tím chlastem, ze kterého pochopíte, že i velká sklenice může být i velkému herci malá. Další skvělá věc a ukázka všemocnosti režiséra je Julia Roberts. Ta samá Julia Roberts, která byla v prvním díle symbolem krásy a tím, zač stojí bojovat do posledního dechu, tady vystupuje jako nenamalované (nebo aspoň namalované tak, aby vypadalo že není namalované) a špatně oblečené křoví a na výsluní září a sexappealem žhne Catherine Zeta-Jones, které mimochodem ty kratší vlasy sluší tak, že by se to mělo v rámci bezpečnosti zakázat. A rozhodně po Bradově boku vypadá líp než Angelina Jolie (zdravíme Tylera;)). Pořádně kvalitní fotky v těch rudých šatech z konce filmu a máme tu novou bohyni....ale to už jsme zase tam, kde nemáme být. Máme být u toho, že ač se druhý díl snaží jak chce, hraje na jinou strunu a kdesi cosi dalšího, aby diváka zaujmul (za což budiž rejžovi chvála aspoň kvůli tomu úmyslu), dějově kombinační frajeřinky je třeba mít v krvi tak jako je tomu třeba u Podfukářů, jinak bude výsledek spíš horší než lepší. A osobně si myslím, že žoviální nadhled slušel Dannyho Parťákům poněkud víc. Hodně těsných 70% a jdu se svou milou na večeři;) PS: Pokud jste to dělal všechno sám, tak hodně velký respekt, monsieur Cassel.(30.11.2006)

 • 3DD!3
  ***

  Na to jak strašně překombinované to bylo to do sebe všechno moc krásně zapadlo. Celkově však mnohem menší zábava než jednička. Člověk se tolik musí soustředit na děj, že si u tohohle odpočinkového filmu odpočine asi stejně jako při čtvrtletní písemce z matiky. Catherine však zavedenému obsazení dodala pětadvaceti karátový punc.(25.10.2008)

 • Shit
  ***

  Soderbergh to absolutně nezvládnul, takhle zkurvit tolik dobrejch herců to je teda umění, nejvíc asi vyčníval Matt Damon, kterej předved hodně ubohej výkon a pěkně stará Julie Roberts, ta snad ani nebyla nalíčená nebo co, vypadala fakt strašně. A dokonce i takový herci jako George Clooney a Brad Pitt se vůbec neprosadili a to je spíš vinou dost stupidního scénáře a imbecilního režiséra, Děj se pořád rozmělňuje v ubohejch dialozích a neustálým přeskakováním do minulosti, který je dost nezáživný. Další mínus je, že se to pořád táhne pomalu a v podstatě film postrádá jakýkoliv vyvrcholení nebo nějakou akci, která by ozvláštnila pořád stejnej rytmus filmu, kterej zhruba po polovině fimu začne silně nudit, ale zase na druhou stranu, jsem se v první polovině filmu zas tolik nenudil a taky jsem to čekal horší než to nakonec bylo(27.6.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace