Už vidím ta zvednutá obočí...Ale tohle je moje oblíbená hračka. Neubližovat, nešlapat na ni, neházet po mně vajíčka-jedině Fabergé:) ....Geniálně překombinovaná zápletka. Soderbergh roztomile plýtvá nápady, hollywoodský all-stars team se zjevně báječně baví a divák... ten si nějak poradí. A když ne, má smůlu. Pánská jízda šéfovaná velkou trojkou Pitt-Clooney-Damon dává slovnímu spojení herecká chemie nový šmak.(10.5.2007)

No dobrá, hodně překombinovaný děj, který vyžaduje více pozornosti abyste se nezapletli, ale jinak dobrá podívaná. A ten nápad s Julii Roberts byl vynikající. (Kdo neviděl, nepochopí :-)) Přijede Julia Roberts!(25.11.2007)

• Tom Hardy

Zmatené, utahané, postrádající šmrnc a eleganci prvního dílu. Brilantní atmosféra se vytratila a zůstali akorát solidně bavící se herci. Veliká škoda nevyužitého potenciálu a ostrý kontrast skvělému prvnímu dílu. Snad se v trojce tvůrci vrátí ke stylu jedničky, tenhle překombinovaný hype Dannyho parťákům nesvědčí...(12.12.2006)

Škoda. Velká škoda. Je vidět, že Steven Soderbergh má spoustu nápadů. Jenže méně je někdy více. Zatímco "jednička" byla vynikající, "dvojka" zůstává pouze dobrá. To se ovšem netýká hereckých výkonů hollywoodských top celebrit, které jsou zaslouženě hlavním lákadlem. A také musím pochválit několik velmi invenčních záběrů (např. snímání letu letadla jakoby položenou kamerou).(7.1.2005)

Sex-appeal a šmrnc jedničky, byť zas o něco umělejší, nezmizel, ale bohužel jsem se nemohl zbavit dojmu, že Oceanova 12 je jen slečna, které je celkem jedno, co dělá, ale hlavně, že u toho dobře vypadá..(18.11.2009)

• - Rustyho telefon vyzvání melodii z filmu Pretty in Pink. (Karlos80)

• - V Dannyho parťácích 2 je prozrazeno rozuzlení filmu Šestý smysl! (POMO)

• - Bruce Willis, který zde hraje sám sebe, si měl původně zahrát hlavní roli Dannyho Oceana už v prvním filmu Dannyho parťáci. Natáčení se mu ale překrývalo s jiným natáčením, tak musel odmítnout. (POMO)