Roztříštěné zrcadlo se neustále snaží poskládat opět do sebe, velmi promyšleného děje do detailu, ale do sebe nezapadá, a pokud ano rychle vlastně zjistíme, že něco to mu chybí. Steven Soderbergh se snažil diváka, opět držet v napětí, ale při překombinovaných závěrečných scénách se divák rozhodně nenabažil, ale trochu utlumil. Nová vůně tu rozhodně je a příjemný večer s Ocean's Twelwe byla příjemná, akčně pocukrovaná oddechovka, ale poněkud nedotáhnutá do konce.(17.2.2012)

Po technické stránce nemám co vytýkat - prefektní střih, nápaditá kamera, ale i svižná režie, dobře volená hudba a příjemné herecké obsazení. Bohužel scénář je na mě trochu překombinovaný, což někdý bývá ku prospěchu věci, ale v téhle oddychovce mi zbytečná komplikovanost příběhu vadila.(12.6.2006)

Steven Soderbergh dokazuje sobě i nám, že je schopný natočit o tomtéž dva velice odlišné filmy a ještě tím slušně pobavit. Bohužel je tam už jen to "slušně". Povedeně si pohrává s ruční kamerou, která roztřeseně snímá ty elegantní a dobře vypadající herce, kteří už nepůsobí tak sebejistě a pohodově jako tomu bylo při prvním setkání. Ano, je to záměr a je to zajímavý záměr...jenže, kdo o to stojí? Tohle jsou Dannyho parťáci, sakra, ne Guy Ritchie, jehož filmům se až podivuhodně podobá i místní hudba. U toho opravdu člověk neví, co může čekat...skoro:) Ale právě proto, že tohle je "jen" Steven Soderbergh a jsme v žánru v jakém jsme, tenhle tah s temnější atmosférou a pokažením všeho, co jde, moc nevychází. Co ale vychází na sto procent, jsou některé konverzační vtípky, například nezbytný rozhovor Clooney-Pitt mezi čtyřma očima a nějakým tím chlastem, ze kterého pochopíte, že i velká sklenice může být i velkému herci malá. Další skvělá věc a ukázka všemocnosti režiséra je Julia Roberts. Ta samá Julia Roberts, která byla v prvním díle symbolem krásy a tím, zač stojí bojovat do posledního dechu, tady vystupuje jako nenamalované (nebo aspoň namalované tak, aby vypadalo že není namalované) a špatně oblečené křoví a na výsluní září a sexappealem žhne Catherine Zeta-Jones, které mimochodem ty kratší vlasy sluší tak, že by se to mělo v rámci bezpečnosti zakázat. A rozhodně po Bradově boku vypadá líp než Angelina Jolie (zdravíme Tylera;)). Pořádně kvalitní fotky v těch rudých šatech z konce filmu a máme tu novou bohyni....ale to už jsme zase tam, kde nemáme být. Máme být u toho, že ač se druhý díl snaží jak chce, hraje na jinou strunu a kdesi cosi dalšího, aby diváka zaujmul (za což budiž rejžovi chvála aspoň kvůli tomu úmyslu), dějově kombinační frajeřinky je třeba mít v krvi tak jako je tomu třeba u Podfukářů, jinak bude výsledek spíš horší než lepší. A osobně si myslím, že žoviální nadhled slušel Dannyho Parťákům poněkud víc. Hodně těsných 70% a jdu se svou milou na večeři;) PS: Pokud jste to dělal všechno sám, tak hodně velký respekt, monsieur Cassel.(30.11.2006)

Na to jak strašně překombinované to bylo to do sebe všechno moc krásně zapadlo. Celkově však mnohem menší zábava než jednička. Člověk se tolik musí soustředit na děj, že si u tohohle odpočinkového filmu odpočine asi stejně jako při čtvrtletní písemce z matiky. Catherine však zavedenému obsazení dodala pětadvaceti karátový punc.(25.10.2008)

Soderbergh to absolutně nezvládnul, takhle zkurvit tolik dobrejch herců to je teda umění, nejvíc asi vyčníval Matt Damon, kterej předved hodně ubohej výkon a pěkně stará Julie Roberts, ta snad ani nebyla nalíčená nebo co, vypadala fakt strašně. A dokonce i takový herci jako George Clooney a Brad Pitt se vůbec neprosadili a to je spíš vinou dost stupidního scénáře a imbecilního režiséra, Děj se pořád rozmělňuje v ubohejch dialozích a neustálým přeskakováním do minulosti, který je dost nezáživný. Další mínus je, že se to pořád táhne pomalu a v podstatě film postrádá jakýkoliv vyvrcholení nebo nějakou akci, která by ozvláštnila pořád stejnej rytmus filmu, kterej zhruba po polovině fimu začne silně nudit, ale zase na druhou stranu, jsem se v první polovině filmu zas tolik nenudil a taky jsem to čekal horší než to nakonec bylo(27.6.2005)