Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  ****

  Tenhle snímek jsem viděla těsně po tom, co měl v USA premiéru a bylo to v hrozné kvalitě, takže jsem se na něj ráda podívala znovu. Je to vynikající film plný vynikajících hereckých výkonů. Robert De Niro opět ukazuje, že je nejen skvělý herec, ale i režisér. Matt Damon? Trvalo mi hodně filmů si na něj zvyknout, ale teď mi nezbývá než o něm říct - Ano, tenhle chlápek opravdu umí zahrát cokoli. Angelina je opět sexy, ale čím dál víc si všímám toho, že jako herečka u mě hodně klesla, vlastně z celé její filmografie nejvíc uznávám Giu a Narušení, jinak když opravdu budu brát její herectví - pro mě je příliš, jak to napsat, možná agresivní. A hl. mi k ní žádnej chlap nesedí, potřebovala by zase nějakou ženskou .. :)(11.6.2008)

 • Slarque
  ***

  Po technické stránce všechno v pořádku. Navíc neuvěřitelně našlapaná herecká sestava (často ovšem v až neskutečně miniaturních rolích). Z nich všech bych vyzdvihnul Johna Turturra a Michaela Gambona. Výkon Matta Damona v hlavní roli je maximálně soustředěný, ale jeho postava na sobě nedává znát vůbec žádné emoce (pokeroví hráči by se k němu mohli chodit učit), což mi časem přišlo vyloženě nepříjemné sledovat. A čas je druhým nedostatkem – ta šílená stopáž je hodně přepísknutá.(15.3.2008)

 • Shushika
  ****

  Velmi příjemné překvapení. De Nirova režie je velmi decentní, skoro neznatelná. Jak se na film o tajných službách sluší. Oproti Skryté identitě je velmi efektivní i v budování atmosféry paranoie. Hrdina totiž ví stejně tak málo jako divák. Škoda té délky a odlfláknutých masek (viz Matt Damon, který stárne jen obroučkami brýlí). Už se těším na další De Nirovy filmy. Všichni ti Eastwoodové, Clooneyové a Bergové mi v poslední době dělají docela radost... je vidět, že koukání mistrům přes rameno mělo smysl.(17.5.2007)

 • HoneyBunny
  ***

  De Niro rozhodně není špatný režisér. Ale spadá do té šedivé nenápadné skupiny, která vám natočí film, na který si za týden ani nevzpomenete. Mě osobně v hlavě výrazně neutkvěla ani jedna scéna. Až se budete dívat, snažte se, prosím, z úcty k Robertovi moc nezívat.(1.11.2007)

 • Jordan
  ***

  niečo ako Syriana s Good Night and Good Luck dokopy, a to sa spojilo s tým, že politické filmy naozaj nie sú moja silná stránka, takže sledovať dve a strištvrte hodiny niečo, čomu rozumiem síce viac ako v druhotine G. Clooneyho no predsa nie dostatočne na to, aby som bol zorientovaný a bavilo ma to, to nepokladám za zlý film, len za film, ktorý skrátka nespadá do mojej kategórie . . . pretože je jasné, že De Niro potvrdil, že je okrem geniálneho herca aj výborný režisér, ľudsky bližšia a oveľa podarenejšia sa mi zdala jeho prvotina The Bronx Tale . . . tento film je náročný nielen svojou dĺžkou v pomere s obsahom ale hlavne tým, že vyžaduje veľmi špeciálnu skupinu divákov . . . a mám obavy (hlavne čo sa týka distribučných plánov), že rady takého úzkeho okruhu nerozšíri ani účinkovanie angeliny a matta . . . ale i keď som sa v podstate nudil a naozaj nechápal niektorým veciam, nemôžem dať menej ako tri, len preto, že kvality ten film má a to i bez ohľadu, že ja som ich nedocenil(25.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace