Cold Creek Manor

Vidiecke sídlo

Drama / Thriller / Mysteriózní

USA / Kanada / Velká Británie, 2003, 118 min

• Phobia

Vyjádřeno slovy "Hawkeye" Pierce ze seriálu M.A.S.H.: VENI, VIDI, NUDI. Tenhle film naprosto postrádá šťávu, je nudný a plytký, herci nijak nezáří... NUDA. Nejpovedenější jsou plakáty k "Cold Creek Manor" - konkrétně ten záběr na obilné pole a dům v pozadí se soumračným nebem, to bych si doma klidně pověsila. Film podruhé sledovat nehodlám. 40%.(15.12.2008)

Porad jsem cekal kdy se to nejak rozjede, az se to nerozjelo. Film si po celou dobu drzi takove prumerne tempo. Od prichodu synatora je to proste na jedne linii. Nejvic me rozesmala scena s konem.... jsem si nejak tak vzpomel na kmotra... ale jinak prote prumer za 3*(8.10.2006)

• ladko

Až na mrazivú scénu s hadmi nemá film čo ponúknuť. Ani záporák nemal šťavu. Podobných filmov je kopa a lepších plus 118 minút na takýto príbeh je veľa. Koniec klasicky americký - nič, čo by stálo čo i len za jedno pozretie.(9.5.2008)

Opravdu vydařený horor, fakt úžasný, něco jako Prokletí domu slunečnic (i ten je s Kristen). Super podívaná v podání Dennise Quaida, Sharon Stone a samozdřejmě Kristen Stewart, ta byla opět bombastická, bylo hezký jí pozorovat ve filmu, ve kterym si zahrála jako 12-13 leta holka i tam byla nádherná... a ted k filmu opravdu napínavý film, občas hodně lekavý, ještě, že jsem se na to koukal večer, takže jsem měl bedny na potichu, jinak bych se asi po*ral strachy :D ... hlavně toho konce, který byl dokonale napínavý do poslední vteřiny. Tyhle filmy se mi líbí , miluju horory, a tenhle byl uzasny, napinavy proste vsechno a byl hlavne neprehnany..(16.8.2010)

• golfista

Tahle variace na "Mys hrůzy" posazená do starého venkovského domu se ale hrubě nepovedla ! Pochyby o scénáristově duševním zdraví mě napadly už po pár minutách, ale co se spustilo v poslední čtvrthodince ..... V "nejnapnutějších" chvílích jsem si dokonce s úsměvem vybavil Belmonda v "Muži z Acapulca", jak píše tu šílenou kravinu na stroji a sám se u toho řehtá :) ... tohle by nezachránila ani dobrá režie (natož tahle) a nemohl to zachránit ani Quaid ...(10.11.2004)

• - Daleho (Stephen Dorff) zranění mění své pozice a množství krve. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v kanadském Ontáriu. (Terva)

• - Christopher Plummer své scény natočil za dva dny. Jeden den filmoval s Dennisem Quaidem, druhý pak se Stephenem Dorffem. (Terva)