poster

Cold Creek Manor

 • USA

  Cold Creek Manor

 • Slovensko

  Vidiecke sídlo

Drama / Thriller / Mysteriózní

USA / Kanada / Velká Británie, 2003, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  ***

  Občas to tam krásne zaiskrí, ale týchto momentov sa veľa nedočkáte. Klasicky strihnutý thriller s hviezdnym obsadením.(2.12.2010)

 • Jamal
  **

  Všechno vypadalo dobře, jenže něco bylo špatně. Konec toho všeho byl příkladem. Quaid hrál přesvědčivě, kamera byla dobrá, ale některé nápady. Třeba spousta hadů v domě, prakticky bez výraznějšího řešení. To je asi v pořádku, že se setkají krajta s chřestýšem na pokec někde v klidu na nějakém sídle ve vesnici ve Spojených státech. Hlavně nikdo nic moc neřeší. Taky jak tam s Jeepem zajede srnku a pak má mrtvého koně v bazénu. To by to auto asi vypadalo trošku jinak. A na konci spíše více humoru jak nervů. Hlavně na té střeše jak ho dusí tím nataženým lanem. A úplně zbytečná část jak šerifku najde její sestra čekající v čekárně na policii.... vůbec nic neudělala. Aspoň ne ve filmu. Ale to už jsme stejně věděli, jelikož v té tajné vysílačce co měl Dennis a šerifka mluví hlas toho padoucha - a i kdyby Dennis trpěl nedoslýchavostí, musí poznat, že je to mužský hlas...no nic prostě se z toho dalo vyšťourat mnohem více. Mike Figgis norozený přesně 35 let po mě, měl i lepší filmy, jsem zvědav na jeho Canteburské povídky. Jak název jeho filmu, jeho 2 nominace na Oskara, spousta cen, v tomto filmu ale jako Profesor odchází....(3.1.2008)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $21,386,011Tržby Celosvetovo $29,119,434/55%/(12.1.2007)

 • Campbell
  ****

  Ale jo já se bavil a to díky hercům, do tohohle filmu se seběhla hned čtveřice mých oblíbených Quaid, Dorff, Lewis, Stone... Tihle jsou prostě borci, a ústřední duo padouchů(nebo spíše jen jeden) jsou prostě parádní, Dorff jako bývalí majitel domu a jeho mastný vlasy je prostě parádní. Figgise nějak moc neznám, ale tohle mi sedlo. Navíc nádherná hudba celý film podtrhává, je pravda že atmosféra je parádní a mohlo být více lekaček ale co už. To jsou jen malé vady. Jediným výrazným nedostatkem je Stewart která fakt hrát neumí ani kdyby se sebevíc snažila. Ale jinak palec nahoru.(25.12.2011)

 • Langy10
  *****

  Opravdu vydařený horor, fakt úžasný, něco jako Prokletí domu slunečnic (i ten je s Kristen). Super podívaná v podání Dennise Quaida, Sharon Stone a samozdřejmě Kristen Stewart, ta byla opět bombastická, bylo hezký jí pozorovat ve filmu, ve kterym si zahrála jako 12-13 leta holka i tam byla nádherná... a ted k filmu opravdu napínavý film, občas hodně lekavý, ještě, že jsem se na to koukal večer, takže jsem měl bedny na potichu, jinak bych se asi po*ral strachy :D ... hlavně toho konce, který byl dokonale napínavý do poslední vteřiny. Tyhle filmy se mi líbí , miluju horory, a tenhle byl uzasny, napinavy proste vsechno a byl hlavne neprehnany..(16.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace