poster

Cold Creek Manor

 • USA

  Cold Creek Manor

 • Slovensko

  Vidiecke sídlo

Drama / Thriller / Mysteriózní

USA / Kanada / Velká Británie, 2003, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  **

  Škoda, mohl to být velice zajímavý film. Městská rodinka chce najít potřebný klid, proto se přestěhuje na venkov do starého rodinného sídla. Dům má však jedno děsivé tajemství. Histerický výstup s hady v domě mi přišel jako úplně zbytečný. Kůň v bazénu, to už bylo jiné kafe. Skutečně ho přejel Dennis Quaid nebo někdo jiný? Několik hluchých míst nezachránila ani poslední půl hodinka. Přílišná délka filmu také zrovna moc nepřidá. Hereckému obsazení nic vytknout nemůžu. To se mi docela líbilo.(10.2.2009)

 • golfista
  **

  Tahle variace na "Mys hrůzy" posazená do starého venkovského domu se ale hrubě nepovedla ! Pochyby o scénáristově duševním zdraví mě napadly už po pár minutách, ale co se spustilo v poslední čtvrthodince ..... V "nejnapnutějších" chvílích jsem si dokonce s úsměvem vybavil Belmonda v "Muži z Acapulca", jak píše tu šílenou kravinu na stroji a sám se u toho řehtá :) ... tohle by nezachránila ani dobrá režie (natož tahle) a nemohl to zachránit ani Quaid ...(10.11.2004)

 • Vyrida
  ***

  A máme tady další z řad typických amerických thrillerů, které mají famozní první polovinu u které si budete spokojeně pomlaskávat popcorn, zatímco u té druhé ho budete proti své vůle vracet zpět do mísy. Je to obrovská škoda, že se to tak všechno dokáže splašit a u závěrečného vyvrcholení bych raději příště chyběl. Nezbývá mi proto nic jiného, než hodnotit střední cestou tří hvězdiček a to i přesto, že herecké obsazení i kamera se dá považovat za nadprůměrné.(4.9.2010)

 • mandes

  rozpočet : ? tržby celosvetovo : $29,119,434(2.6.2008)

 • Hejtmy
  ***

  V první polovině nadprůměrný thriller, druhá polovina už byla velmi nudná a jen se v podstatě čekalo na zakončení, které muselo přijít - a také přišlo v maximálně neoriginální podobě. Z námětu a hereckého obsazení se dalo vytěžit mnohem více, ale špatný film to určitě není. 50 %(19.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace