poster

Utržený ze řetězu

 • Francie

  Danny The Dog

 • Francie

  Danny the Dog

 • USA

  Unleashed

 • Slovensko

  Utrhnutý z reťaze

 • Slovensko

  Odtrhnutý z reťaze

Thriller / Akční / Krimi / Drama

Francie / USA / Velká Británie, 2005, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Adrian
  ****

  Jednoznačným kladom filmu je výborná bojová choreografia. Naozaj? Ale kdeže!!! Súboje sú síce na veľmi slušnej úrovni (hlavne duel v stiesnenom priestore záchoda), ale čo nakoniec zdrvujúco vyhráva na body su emócie. Chladná obrazová štylizácia a veľmi citlivá hudba v kontrapunkte so zbesilosťou Massive attack počas súbojov vám veľmi presne navodí tie správne pocity. Rovnako milo ma potešil fakt, že aj napriek jednoduchému príbehu a predpovedateľnému odvíjaniu deja, postavy sú plastické - od Jeta, cez mentorského Morgana až po diabolského Hoskinsa aj s jeho užvatlanou írštinou. Každopádne ide podľa mňa jednoznačne zatiaľ o Jetov najlepší neázijský film, ktorý si u mňa vyslúžil minimálne ešte jedno zhliadnutie.(16.5.2005)

 • Fr
  ****

  chudák danny žije ve sklepě s medvídkem (plyšovým), pytlem (boxovacím), slabikářem ( ) a čeká, až ho jeho pán vezme na ,,výlet", sundá mu obojek a řekne ZABIJ JE! a on je (všechny) umlátí k smrti. jenže pak má strýček bart špatnej den, na jehož konci vypadá jako kdyby prodělal 3.světovou válku, ale přesto dostává lukrativní nabídku a vše vypadá růžově (pro strýčka). jenomže....... a tak danny poznává normální život. pyžamo, postel, lžíci a hlavně Sama, který se ho se svojí dcerou ujme. co se stane, až mu odepnou obojek? drsný akční film, který se snaží mít duši. tak to jsem (asi) ještě fakt neviděl. i když je jasný, že jet li asi v žádným souboji neprohraje, díky režii jsem mu držel palce i u nohy. moc zajímavá je i kamera a dobrý (dost) jsou i ,,rvačky". nevím jak to vyjádřit lépe, prostě ten film je takovej zajímavej. i díky zvuku.(25.1.2006)

 • tron
  ****

  „Sníval sa mi sen. Ležal som na tahitskej pláži, len v plavkách a naokolo chodili šestnásťročné dievčatká v sukienkach. Tie sukienky boli jediné, čo mali na svojich hodvábnych, hladkých, opálených a voňavých šušulách. Nosili mi chľast v kokosových orechoch a keď mi z neho dávali odpiť, narážali do mňa tými svojimi chutnými kozičkami. Potom prišiel nejaký kokot a všetko to tam rozstrieľal na sračky.“ Mám rád Luca Bessona. Režiséra. Luca Bessona producenta príliš nemusím. Existujú však výnimky (exploitation NOC S NABRÚSENOU BRITVOU) a toto je jedna z nich. Snímka s infarktovo jednoduchým scenárom sa dravo rúti naprieč dostihovou dráhou, z huby jej fŕkajú sliny a len čo si myslíte, že to tvorcom nemá šancu vyjsť, vytasia sa s drsnými akčnými scénami, vďakabohu humoru zbaveným príbehom a drzým (ale fungujúcim) hereckým obsadením mrazivého Boba Hoskinsa a „starecky múdreho“ Morgana Freemana. Sam, zahraj to znova.(12.4.2006)

 • Faye
  ****

  Akční film s „Pygmalionskou“ zápletkou, sice ne moc uvěřitelnou, ale budiž. „Dej mi člověka a možnosti jsou neomezené“. Skvělé bojové scény, ať už velkolepý zápas v aréně nebo soukromá bitka na WC. Jet Li v parádní formě.(18.7.2005)

 • Shit
  ****

  Jet-li je prostě kruťák, bez něho by z tohohle filmu moc nezbylo a to i když ve filmu hraje Morgen Freeman, ten se tady bohužel moc neprosazuje a slepýho ladiče pian kupodivu moc dobře nehrál, ale za to Bob Hoskins byl hodně drsnej, tu jeho držku si budu dlouho pamatovat a co se týče příběhu, tak ten je ze začátku výbornej, hlavně proto že se mi originlní nápad s lidským psem hodně líbil ,ale postupem času dost upadá, ale o to tady moc nejde. Tady je hlavní jet-Li a jeho bitky a ty jsou naprosto skvělý a ještě k tomu podpořený úžasnou kamerou a i když jet-li neni zrovna dobrej herec, tak řezat jiný borce umí krutě(6.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace