poster

Svět zítřka

 • USA

  Sky Captain and the World of Tomorrow

 • Velká Británie

  Sky Captain and the World of Tomorrow

 • Slovensko

  Svet zajtrajška

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Thriller

USA / Velká Británie / Itálie, 2004, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  ****

  rozpočet : $70 million tržby celosvetovo : $57,846,375(14.12.2006)

 • Tosim
  *****

  4 a 1/2. Pitomoučký scénář? To se mi tedy nezdálo. Ne že by byl kdo ví jak složitý, ale k takovému unikátnímu filmu jaksi "staře" zrežírovanému se "starou" atmosférou až po příjemně starosvětskou hudbu by se snad ani jiný nehodil. Mé nadšení ze snímku se nepokrytě stupňovalo s dalším záběrem, zvratem a dialogem. Nejvíc se mi líbily dialogy - slovní přestřelky mezi kampitánem a reportérkou byly nepopsatelně legračí. Taky konec se mi líbil. Celý. MÁŠ TAM KRYTKU.(16.3.2005)

 • Dadel
  *****

  Po výtvarné stránce se můžou všechny ostatní filmy zahrabat, tohle je nádherné, jak všechny ty digitální triky vypadají jak z 50 let starého technicolorového filmu. Ale i scénář se povedl, milá a vtipná parodie na staré dobrodružné filmy. Příběh se ve všech těch tricích neutopil (jako např. ve van Helsingovi), ale je stále důležitou složkou filmu. Na to, že jde o debut, klobouk dolů.(29.10.2004)

 • J*A*S*M
  **

  Záměrná esence demence. Nechápu, proč chce někdo něco takového točit, ani proč se na to chce někdo dívat. Jako pokus o naivní dobovou noir scifárnu úspěšné, jako film, který má obstát u diváka 21. století, jednoznačný epic fail. U většiny dialogů jsem umíral pomalou a bolestivou smrtí, být film o půl hodiny delší, tak bych sem již tento komentář nenapsal.(4.8.2010)

 • kOCOUR
  ****

  Cesta do pravěku + Star Wars + Četník a mimozemšťané v hávu počítačové hry Command & Conquer. Neptejte se mě jak, ale nějakou záhadou to šlape jako perfektně naolejovaný stroj. Nejoriginálnější a výtvarně nejodvážnější "starý" dobrodružný film za velice velice dlouhou dobu. Škoda, že nemá šanci se zaplatit a pravděpodobně ho potká stejný osud jako Final Fantasy. Divák fajnšmekr si však bude, proč to neříct bez obalu, rochnit jako prase v žitě ;)(27.9.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace