Rabbits

Drama / Mysteriózní / Horor / Komedie / Fantasy

USA, 2002, 50 min

David Lynch

David Lynch

Lynch je magor. Lynch je šialenec. Lynch je magor. Lynch je génius. Lynch je magor.(6.8.2007)

• CageDepp

To by mě zajmalo, kdyby to mělo 2 hodiny. Kolik lidí by to zkouklo v kuse?(16.9.2014)

Hodně divná a ponurá věc pro náročný diváky, ale zatraceně zajímavá.(7.9.2009)

Nejhlubší a nejniternější nevědomí Davida Lynche převedené do tohoto bláznivého až bizarního "sitcomu" + skvostný hudební motiv Angela Badalamentiho, jehož skrytá naléhavost a otevřená depresivnost mě pokaždé dostává do kolen = spolu s Donniem Darkem... však víte. Btw Lynch by měl svůj mozek věnovat k lékařským účelům.(15.10.2007)

• Malarkey

Proboha, kam na ty nápady on chodí? Zajímavé už je minimálně to, že se u tohohle objevuje políčko Komedie, která k Lynchovi rozhodně nijak nesedne. Ten člověk prostě podle mě nemá ani smysl pro humor, tak proč najednou točí film s králikama? Hlava mi to nebere, ale to je normální. U jeho filmů to je normální a já si na to už zvykl. --- 10 % ---(12.4.2008)

• - Celý film je snímaný statickou kamerou, okrem jedného záberu na zvoniaci telefón. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Miestnosť, v ktorej sa celý dej filmu odohráva, vznikla rozložením provizórneho štúdia na kopci za Lynchovým obydlím. (Zdroj: ČSFD.cz)