poster

Rabbits

Drama / Mysteriózní / Horor / Komedie / Fantasy

USA, 2002, 50 min

Režie:

David Lynch

Scénář:

David Lynch
 • Tommy987
  *****

  Lynch je magor. Lynch je šialenec. Lynch je magor. Lynch je génius. Lynch je magor.(6.8.2007)

 • heyda
  odpad!

  Otázkou zůstává, jestli je génius samotný Lynch nebo ten, kdo dokáže najít smysluplné vysvětlení jeho filmových děl. Tihle lidi s králičími hlavami, kteří se pohybují sem a tam a mluví absolutně nesouvisle ve mně vzbuzují jen pocit nudy a nepochopení. Pro mě jasný ODPAD!(12.2.2011)

 • Laurent
  *****

  Krutě drsná satira a výsměch americkým sitcomům. Doslova bez legrace !!!(14.8.2006)

 • gojackill
  *****

  David Lynch odvádí pozornost absurdními dialogy a úchylnými monology, o jejichž smyslu můžeme spekulovat, jisté je jen to, že jsou matoucí a DIVNÉ. Je zřejmé, že se děje něco moc špatného a to naše králíky vyvádí pěkně z míry. Začínám věřit, že David Lynch umí uvádět do hypnotického stavu přes vaši obrazovku. Konec mi vyrazil dech a zatemnil zrak - zážitek jako prase, ze kterého mi hučelo v hlavě. Zjevení démona (nebo co to je) je i v porovnání s Lynchovými mysticky - hororovými scénami na totální špičce (na špičce je ehmmm tvl toho je- tak třeba trpaslík twin peaks, bezďák v Mullholand drive, nahrávka na kazetě Lost Higway) . Nejlepší krátkometrážní Lynch. Stejně doufám, že Lynch natočí další perfektní celovečerní snímek pro "normální kino". Silencio(28.11.2010)

 • HellFire
  odpad!

  Nesmyslné žvatlání, věčné postávání a hořící sirka?(16.5.2009)

 • - Miestnosť, v ktorej sa celý dej filmu odohráva, vznikla rozložením provizórneho štúdia na kopci za Lynchovým obydlím. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Celý film je snímaný statickou kamerou, okrem jedného záberu na zvoniaci telefón. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace