poster

Rabbits

Drama / Mysteriózní / Horor / Komedie / Fantasy

USA, 2002, 50 min

Režie:

David Lynch

Scénář:

David Lynch
 • ORIN
  *****

  Nejhlubší a nejniternější nevědomí Davida Lynche převedené do tohoto bláznivého až bizarního "sitcomu" + skvostný hudební motiv Angela Badalamentiho, jehož skrytá naléhavost a otevřená depresivnost mě pokaždé dostává do kolen = spolu s Donniem Darkem... však víte. Btw Lynch by měl svůj mozek věnovat k lékařským účelům.(15.10.2007)

 • bassator
  ***

  Nevím co tím chtěl David Lynch říci a obávám se, že se tu nenajde nikdo kdo by mi to pověděl... Za tu absurditu které se musíte smát, za ty dialogy které nenavazují jeden na druhý, za (naštěstí) takovou délku filmu a za to, že člověk uviděl něco co nikdy asi neviděl (a možná ani neuvidí) se musím přiklonit k neutrálnímu hodnocení... - 50%(23.8.2010)

 • ork
  *****

  For Me 84%(31.12.2008)

 • DaViD´82
  ****

  Geniální absurdita či debilita na n-tou? Těžko říci, ale to již u tvorby Davida Lynche těžko někoho překvapí. Tři herci v maskách, jedno apartmá, jeden statický záběr, atmosférická hudba, frenetický smích publika, minimum dialogů a pár zvuků na pozadí. Toť vše. Podstatné však je, že se u toho člověk "pobaví" více než-li u většiny klasických komediálních seriálů. A Naomi Watts je tu obvzláště k nakousnutí.(3.8.2007)

 • sepp
  ****

  Slintam, slintam, neverim...(30.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace