poster

Rabbits

Drama / Mysteriózní / Horor / Komedie / Fantasy

USA, 2002, 50 min

Režie:

David Lynch

Scénář:

David Lynch
 • Jansen
  *****

  Po králících z klobouku nejoblíbenější zajíci.(11.4.2013)

 • bouncer
  *****

  Tak to nám všem zase Mr. Lynch pěkně zamotal hlavičky... možná jsem nepochopil, co tím chtěl pan režisér říci, ale i tak jsem byl unešen... asi tou atmosférou, zaměstnanou myslí, hezkýma klálíčkama. Asi nejpravděpodobnější je výsměch dnešním seriálům, což i chápu od tvůrce nejlepšího seriálu všech dob (samozřejmě Twin Peaks). Jen mimochodem dialogy nejsou náhodné, ale prostě jen přeházené - zazní věta V, pak několik dalších a za minutu přijde někdo s otázkou O, na kterou je odpovědí věta V...a proč vlastně ne, vždyť nejde o nic důležitého ;-)(11.8.2006)

 • ScarPoul
  ***

  Ako experiment slušné. Je to znova niečo iné. Koniec je pekne strašidelný. Rovnako ako prednášanie čudných básni, ale či už to všetko malo nejaký zmysel, alebo nie, tak to je pre mňa záhadou. Pár vecí dobrých, ale väčšinou to bolo statické pozeranie na rodinku zmätených králikov. A pri 50 min. stopáži sa dá ťažko na to pozerať inak ako zmätene.(29.9.2010)

 • Dadel
  ****

  Znamenitý sitcom, který u nás v televizi bůhvíproč nikdy neběžel, přestože je ještě lepší než Ženatý se závazky. Hlavou rodiny je Jack, kterého hraje Scott Coffey - úžasný herec. Jak vejde na jeviště - potlesk. Ani nemusí nic říkat. Skvěle mu sekunduje Naomi Wattsová v roli Suzie. Toto je pro Naomi životní, zádsadní role, ale oscarová Akademie ji zcela nepochopitelně upřednostnila v 21 gramech. Třetím do party je Laura Harringová coby Jane. Každá z osmi epizod vám zvedne náladu, dialogy srší vtipem, a veselou hudbu si budete prozpěvovat celý den......Tak a teď vážně:) Je to prostě Lynch, jak ho máme rádi. Divný, ponurý, skvělý.(13.3.2006)

 • Malarkey
  *

  Proboha, kam na ty nápady on chodí? Zajímavé už je minimálně to, že se u tohohle objevuje políčko Komedie, která k Lynchovi rozhodně nijak nesedne. Ten člověk prostě podle mě nemá ani smysl pro humor, tak proč najednou točí film s králikama? Hlava mi to nebere, ale to je normální. U jeho filmů to je normální a já si na to už zvykl. --- 10 % ---(12.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace