Rabbits

USA, 2002, 50 min

David Lynch

David Lynch
  • maseer2

nesnesitelné snad-trochu-atmosférické nic, ve kterém nemá smysl hledat pointu.. sorry Lynchi, tohle ti nežeru...(20.4.2013)

• ivishka

Tak jsem zase nepochopila co tím chtěl básník říci...Strašidelní králíci žvatlaj a to má mít jako nějáký smysl?? Šup s tím do šuplíku ODPAD!(28.9.2012)

Zde se nedá ani moc co dodávat :) Je to krásná ukázka velkého filmařského umu Režiséra Davida Lynche. Tajemný a vlastně i nepochopitelný příběh ze života jedné "králičí" rodinky. Členové rodiny spolu hovoří, ale každý mluví úplně o něčem jiném. Dá se však poznat, že je vše posunuto a vlastně spolu mluví normálně :o). A smích na pozadí, který se vyskytuje v nejméně se hodících situacích, je opravdu geniální :) A o konci ani nemluvě.(5.1.2007)

Mysteriózní králičí sitcom. Vyjeté dialogy, žádný střih, potlesk z jiného světa a Badalamenti.(22.2.2014)

-"What time is it?" -"Hahahahaha."(8.11.2011)

• - Miestnosť, v ktorej sa celý dej filmu odohráva, vznikla rozložením provizórneho štúdia na kopci za Lynchovým obydlím. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Celý film je snímaný statickou kamerou, okrem jedného záberu na zvoniaci telefón. (Zdroj: ČSFD.cz)