Žít po svém

Ungezähmtes Leben, Ein

Žiť po svojom

Ticho po smrti

USA / Německo, 2005, 103 min

Mám pocit, že JLo už je viac herečka ako speváčka, čo je možno aj dobre. Sedí jej to aj v ťažších formátoch, nielen ružových príbehoch typu Krásna pokojská. Keď sa k nej pridajú obstarnutý sexsymbol a charizmatický černoch s pehami a spolu dajú drámu ako remeň, moje srdce zaplesá.(30.1.2009)

Pohodová vec.Krásna príroda ,skvelí herci a príbeh v ktorom sa križujú ľudské starosti a radosti.Film ktorý vás možno naučí odpúšťať. A samozrejme krásny grizzly.70%.(10.2.2009)

rozpočet : $30 million tržby celosvetovo : $18,618,284(11.3.2007)

Soundtrack Deborah Lurie a Christopher Young: 1. Main Title ,2. The Bear Is Back ,3. Photos of Dad ,4. Einar's Bike Ride ,5. Visiting Griffin/A Lonely Evening ,6. Honey ,7. Mitch Visits the Bear ,8. Leaving Gary ,9. Jean's Arrival ,10. Driving with Crane ,11. Ride to the Gravesite ,12. Lost in Thought ,13. The Night Griffin Died ,14. Trying to Forgive ,15. Driving Lesson ,16. Einar Takes Action ,17. Breaking and Entering ,18. At the Hospital/Forgiveness ,19. Gary on the Bus ,20. Einar's Story ,21. Sneaking Out ,22. A Long Awaited Freedom ,23. Mitch's Dream/End Title ,(11.5.2011)

Obyčejně lidské ... toto spojení se mi prostě při sledování tohoto filmu vtíralo na mysl několikrát. Nenásilné, tiché, příjemné pokoukání. O lidech, o vině a odpuštění. Asi tak. Trochu nudné, to taky, asi díky nevtíravé režii Lasse Hallströma, řekla bych. Redford a Freeman jsou opravdu páni herci a poradí si i bez zbytečných slov, Jenifer Lopez a Josh Lucas se snaží, ale v porovnání s elitou ... jsou jen do počtu.(22.8.2006)