poster

Žít po svém

 • USA

  Unfinished Life, An

 • Německo

  Ungezähmtes Leben, Ein

 • Slovensko

  Žiť po svojom

 • Slovensko

  Ticho po smrti

Drama

USA / Německo, 2005, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Smok
  ****

  Mám pocit, že JLo už je viac herečka ako speváčka, čo je možno aj dobre. Sedí jej to aj v ťažších formátoch, nielen ružových príbehoch typu Krásna pokojská. Keď sa k nej pridajú obstarnutý sexsymbol a charizmatický černoch s pehami a spolu dajú drámu ako remeň, moje srdce zaplesá.(30.1.2009)

 • T2
  ****

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $8,586,392Tržby Celosvetovo $18,618,284║ Na prvý pohľad skromný film ale vnútorne dosť silný a hlavne moc poteší keď herecké hviezdy výborne zvládajú svoje postavy. Podobných námetov je požehnane ale len máloktorý dokáže využiť svoj potenciál a nestratiť sa v priemernosti. /75%/(14.5.2007)

 • Niles
  ****

  Mrzutý Robert Redford a "kazateľ" Morgan Freeman zatieňujú opäť nevýraznú Jennifer Lopez, ktorú ako herečku nemám veľmi v láske. Hlavne Freeman nesklamal, jeho postava mi bola od začiatku veľmi sympatická. Plusom je tiež pekné prostredie, hudba a kamera.(11.12.2011)

 • Brouk
  ****

  Jak napsat něco stejného co přede mnou vyřkla Kleopatra??? Ano, Lasse Hallström je veliký filmař. Mohu zodpovědně říci, že jeho filmy si vždy vychutnám (pravda... i Mistr Tesař se někdy..., ale..) JLo opravdu nemusím... ani jako člověka, ani jako herečku ani jako zpěvačku, nicméně budíž ji ke cti... je velmi pracovitá a pilná, je asi i velmi cílevědomá a má vnitřní sílu... (je to hodně nebo málo??? Nic proti ní... nic mně neudělala, subjektivní dojem = můj problém... no a?), ale zde ji to fakt dost "seklo"! (Jo, přesvědčila mě, že v ní něco asi je..).. no nic... laskavý M.Freeman, velmi dobrý RR... strženo potrženo... Dobrý, víc než dobrý film... někdy juknu zas... ona to lze.... že???(18.8.2008)

 • castor
  ***

  Každý si chce žít po svém, ale proč nám to tvůrci, v čele se švédským klenotem Lassem Hallströmem, cpou v tak nezáživném a mnohokrát viděném balení? Nebýt příjemné kamery Olivera Stapletona (režisérův dvorní kameraman – Pravidla moštárny, Ostrovní zprávy apod.) a nadstandardních výkonů dvou hereckých legend, šlo by o další nevzrušivou verzi jedné zatoulané snachy a jednoho rodinného odpuštění, které by více slušela televizní obrazovka v nějakých dopoledních hodinách. Hallström, jehož vrcholem byl zřejmě tragikomický snímek Co žere Gilberta Grapea, pro nás totiž nachystal dalšího ztracence, samotářského a na celý svět zahořklého farmáře Einara, kterého život postavil do hluboké defenzivy, vzal mu jediného syna, což on sám přičítá za vinu právě snaše Jean, která se po letech objevila s nikdy neviděnou vnučkou u jeho dveří. Spory se zahojí, rodinné hodnoty dokonale vyplují napovrch. A pohádky je konec!! Je to sázka na jistotu s několika pevnými charaktery (podivně napsaná postava Jennifer Lopez do nich ale zdaleka nepatří), nevyrovnaným scénářem, bez žádných překvapení nebo trumfů v rukávu.. 60%.(20.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace