Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2003, 95 min

• DaViD´82

Gothika nenudí, jen je téměř po všech stránkách neskonale blbá. Obvzlášť scénář je tedy "jobovka" olbřímých rozměrů. Od třetiny je vše jasné a sledujeme p-o-m-a-l-ý, špatně zahraný, postup hlavní hrdinky k "šokující" pointě.(10.8.2004)

• Slasher

Gothika je zvláštní film, dlouho jsem se rozhodoval jestli si 'zaslouží' dvě nebo tři hvězdičky. Celek je mírně zmatený, závěr mi přišel už chaotický. Jinak k první polovině nemám moc co vytýkat, ta se rozvíjela slibně, leč bez atmosféry hodné duchařského hororu.(26.3.2006)

• flanker.27

Přišel, viděl, zapomněl. Kde že je tam ta Gothika?(11.10.2005)

• Hrabka

Od tohoto filmu jsem čekal víc. Kámoši mně říkali, že se jedná o fantastický horor, ale já se spíš nudil. Tento film mě příliš nenadchl. Možná by to chtělo druhé zhlédnutí, při tom prvním jsem byl zřejmě ve špatném rozpoložení. 45%(22.12.2007)

Ne zase tak špatný mysteriózní film, kterému vysloveně škodí česká verze (všichni víme proč, že? Not alone...).(18.7.2007)