Život s Louiem

• USA Life with Louie

Série(3) / Epizody(38)

Už v osmi letech je malý Louie neobyčejně bystrý a svou rodinu proto pozoruje s určitým sarkasmem. Jeho malý svět tvoří početná rodina, jíž vévodí jeho máma, která žehlí vše, co kdo napáchá, a také jeho otec, válečný veterán, jenž nechápe, proč se život neřídí stejně pevnými pravidly jako armáda. Louieova rodina, přátelé a sousedé představují pro Louieho svět plný prapodivných kontrastů. (S.W.A.T)

kinghome

Jeden z nejoblíbenějších animáků na Foxu. Na Život s Louiem jsem se vždycky těšil. Nejlepší byl jeho otec, který pořád hláškoval a strašně mě bavil. Kdybych se na to koukl teď, tak mi to příjde asi docela o ničem a hlavně je to dělané pro děti a je tam ta dětská naivita. Většina toho co se Louiemu stane je blbost, ale když jsem byl menší, tak mě to hrozně bralo. Z nostalgie ty 4 * nechám. ()

Sosak

Tichá voda břehy mele - na první pohled klasický animovaný seriál pro děti, kterej ale v sobě ukrývá nečekaně svěží vtipy. Zvlášť Louieho fóťa je fakt zábavnej týpek. Fakt se u toho zasměje i odrostlejší publikum, jenom záleží na dabingu - viděl jsem to asi ve dvou verzích a ta jedna televizní byla fakt příšerná (chlapy tam dokonce dabovala ženská). ()

krvinka56

Jo tak tenhle seriál má jak příjemnou kresbu tak příběh.Navíc je místy dobře k zamyšlení.Ač kreslená postava tak se sní dá sžít.Některé díly sou fakt přehnané jiné vás královsky pobaví.Nevýhoda je že když ho často sledujete tak se ho snadno přejíte.Jeden z mála chytřejších a opravdu zábavných seriálů z Jetixu nebo kde sem to vyděl. ()

Marek1991

Na toto sa tiež nedá zabudnúť. Ďalšie nostalgia, keď vidím alebo počujem o tejto rozprávke, ktorá rozpráva príbeh rodinky Andyho a Lory Andersnových zo 60. rokov, ktorý majú veľa detí, ale najzaujímavejšie z nich je Louie. Otec, ktorý často kričí, rozpráva často príhody, kde začína vetou: "Když sem byl ve válce..." Miluje svojho starého veterána Remblera a keď si Louie niečo zafrfle pod nos na otcovu adresu hovorí vetu: "Já to slyšel!" Nezabudnem ani na malého brata, či Glenna Glenna alebo dievčatá, ktoré sa Louiemu páčili v tábore alebo bežne počas života v malom meste alebo jeho kamarátov. Vyčítať sa tomu dajú niektoré príhody a nie úplne dokončený dej podľa predstáv, či občasná nuda, ale svojím spôsobom to bolo vynikajúce. ()

kamislava

Já ten seriál miluji bez ohledu na věk. Roztomilé příběhy malého Louieho, pocházejícího z početné rodiny, jsou neodmyslitelnou součástí mého dětství. I když více zbožňuji jeho tatínka. Andy, válečný veterán, je skvěle nadabovaný a jeho historky a hlášky jsou vynikající. Škoda, že nemůžu nikde sehnat všechny díly. Koukala bych na ně pořád dokola. S radostí bych se podívala na vánoční překvapení pro paní Stillmanovou a Andyho koledu na závěr. Lora: "Andy, volá tvoje maminka." Andy: "Řekni jí, že zahradničím. Ale v Kanadě." ()

• Celkovo vyšlo 6 kníh založených na jednotlivých epizódach tohto seriálu. (Tolf)
  • Život s Louiem je americký seriál inšpirovaný Andersonovým detstvom. (Tolf)
  • Seriál získal dve Daytime Emmy Awards. Taktiež trikrát získal Humanitas Prize, čo bolo viac než dostal ktorýkoľvek iný animovaný seriál. (Tolf)