On je fakt boží!

On je fakt božský!

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2008, 96 min

• Enšpígl

Problém je v tom, že holky jsou tady vypleskaný z kluků, který vypadají jako kříženci koštěte a lízatka. Teda ona i hlavní hrdinka by v realu byla dobrá leda k dojení krav. Naopak ta její uhlavní rivalka ve filmu vylíčena jako hnusná sviňě se mě docela líbila, jednak tím, že se snažila ublížit hlavní hrdince a jednak tím, že měla celkem hezký nohy. Scénu jak tu budoucí dojičku krav při pozemním hokeji sestřelila na zem považuju za nejvydařenejší, bohužel v těsným závěsu následuje scéna nejtrapnější, ve který tento čin všichni odsoudí s tím že to nebylo od blondcky hezký. Mě kdyby se nějakej smeták sral do holky a já proti němu hrál pozemní hokej, tak bych klidně vzal nejbližší psí hovno a rozmazal mu ho po hubě, hezký - nehezký. Prostě naprosto překroucenej film. Nějaká kravka, která vypadá jakože utekla z výstavy strašidel si zamene, že chce debila, sere na to, že debil už má holku, původní holka si začne před uprchlým strašidlem svýho debila bránit, ale film je vyprávěn tak, že kravka je vlastně užásná holka a obranářka je za zákeřnou sviňi. VIVAT OBRANÁŘKA !!!!(12.4.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $14,924,919(8.9.2010)

• Viktooorka

Z filmařského hlediska se pro podobné filmy označení film nehodí, a tak hledám kandidáta, který vystihující název vymyslí za mě. Takže jiného hodnocení než odpad by si „to“ nezasloužilo, ale co.. Já se u té hovadiny bavila.. Příště až půjdu na maškarní, převléknu se za plněnou olivu. Od nynějška si netrhám obočí, ale holím si ho. A až budu mít smutnou chvilku a žádný chlap v blízkosti, už vím, že si stačí na nějakou dobu sedět na rukou a pak když si šáhnu na prsa, nepoznám, že se osahávám sama. Jsem zas o něco chytřejší :o)(17.10.2010)

Veľké prekvapenie. Nevinne vyzerajúca teenege komédia však presne trafila podstatu puberty a všetko okolo toho. Chlapci, fantázie, zmeny nálad, chlapci až po lístočky na hodine, všetko pracuje presne a výstižne, mierny humor je to plusový, dialógy sedia a je to jedna veľká oddychovka. Hlavná predstaviteľka je prirodzená a vôbec ani nevidno že by niečo hrala, klobúk dole. Oproti odpadovému Wild Child je to oveľa lepšie, no platí tiež, že na takúto puberťáčinu treba mať patričnú náladu. Ja som sa hneď ocitol akoby v puberte a uchechtavál som na vtipoch aj keď také vtipné neboli. Ps: Kocúr Angus je riadne chutný.(21.3.2009)

No prostě pro mladší holky. Jediný co se tu řeší je, jak maj 14ti letý holky dostat nějaký strašný borce z Londýna, pak jak se oblíknout a jestli nosit tanga a nebo ne a na závěr se vše vyřeší dospěle, no prostě nic neočekávanýho a někdy toho bylo na mě trošku moc, ale nemůžu řict, že to je vyloženě nuda, ale rozhodně bych si dokázal představit lepší zápletku, nicméně za chudáka tlustýho Anguse, kterej to tam nehorázně schytával s těma oblečkama od malý sestry Georgie musim hvězdičku přidat(8.3.2009)

I když to místy byla praštěná teen komedie mělo to něco do sebe. Možná nejsem objektivní, protože jsem si v poslední době nějak moc oblíbila Aarona Johnsona, nevím, ale tento film se mi líbil. Ze začátku jsem si jenom říkala "ježiši", ale později jsem se přistihla jak to hltám =D asi jsem ještě nedospěla. Člověk má právo párkrát uletět na teen filmu a zasnít se. Docela se jim povedl i soundtrack, což je velké plus.(12.2.2012)

No .. objektivně to hodnotit nemůžu, buď sem se smál normálním vtipům nebo naprostejm koninám, kterejch tam nebylo pomálu, sice jsem to rozdejchával dost dlouho, ale v podstatě je to dobrý. 45%(10.9.2009)

Blbost. Ale dá se s poklidem přečkat ;-) Pohlcena pubertou a zahlcena hormony jsem četla všechny díly o Georgii, takže jsem věděla přesně, do čeho jdu. Ale mile mě překvapilo, že některé "hlášky" byly zmodernozovány, to je fajn :-) Aneb romantická komedie o pošahancích, kočku nevyjímaje :-)(3.4.2009)

Tak jsem si říkala, jak milý a vtipný film s nadhledem tohle je, pak ale přišla závěrečná oslava narozenin a příjemný pocit byl v kelu. Grrr. Přesto ale Angus, Thongs and Perfect Snogging vřele doporučuju - první hodina je prostě výborná, navíc diváci nahlédnou do pubertální dívčí duše a divačky si zase poslintají nad Aaronem Johnsonem, který cca dva roky před tím, než se rozhodl nakopávat zadky, nemá na práci nic jiného než vypadat k zulíbání. Zmínit se sluší i výtečný soundtrack.(24.5.2010)

Jedna z těch lepších teenage komedií, na které se dá normálně podívat, vydržet bez problému až do konce, a sem tam se i trochu pobavit. Je zde asi všechno, co by měla taková komedie o náctiletých pro náctileté mít, kamarádky, školní idol, sokyně v lásce, konflikt, zlom, vše se v dobré obrací, láska, happy end. Klasické schéma, bez kterého se neobejde žádná teenage komedie, pokud se tedy nesnaží být originální, což se zde skutečně neděje. Ale není to nikterak špatné, možná jsem se u toho neválel smíchy, ale některé zajímavé scénky zde byly, obzvláště oblečky kocoura Anguse byly velice zajímavé. Ale ruku na srdce, i když to není originální, tak já mám právě takovéto filmy se zavedenými postupy rád a šťastné konce očekávám, takže není téměř co vytknout. Herecké výkony průměrné (herci zde ani neměli snad s výjimkou hlavní hrdinky téměř žádnou složitou práci s hraním), film taktéž průměrný, vše tak nějak v normě a bez výkyvů, zkrátka typická teenagerovská komedie, kterých je všude plno, ale to není důvod, proč si tenhle film nevychutnat a neužít. Já jsem s tím, co mi bylo naservírováno, docela spokojený a bez jakýchkoliv větších výhrad uděluji průměrné hodnocení v podobě tří hvězdiček, film ani nezaujal, ale ani nezklamal.(15.5.2010)

• Rosaviva

A tohle byl pokus o co? Přišlo mi to značně nechutné. Nejvtipnější scéna byla ze začátku, když hlavní hrdinka běhala po městě jako hrášek (či co to bylo), každopádně to bylo jediné co si z filmu pamatuju. 2*(15.11.2009)

Být mi 13 let, dal bych víc! :-) Asi tak nějak budou znít první reakce na tuto zpočátku hoooodně pubertální komedii. Vlastně pokud nejste náctiletí, tak se asi moc nezasmějete, ale s přibývajícím časem stárneme a zdá se, jakoby i Georgie dostávala rozum. No a ten konec? Ano, je to sladké, ale jsou to přece ještě děti.... Zajímavosti: Tento film drží jeden primát...nejvíc líbacích(slintacích) scén za natáčení. Ano, tady můžete namítat, ale filmu Titanik bylo prvenství odebráno, protože se Jack utopil. :-) 55%(16.2.2009)

Tak tohle se mi líbilo! Báječná oddychovka na páteční večer, která vyobrazuje hlavní bod pubertálních holek, a to, jak vypadat úžasně a sbalit největší borce ze školy. Hlavní "hrdinka" mi byla velmi sympatická, takové nehorázně telátko xD a ta její malá "kočičí sestra", na ni snad nikdy nezapomenu, spolu s hláškou "ten vypadá jak ze Zkrocené hory!" :D(2.10.2009)

Nečekaně příjemný film, který mi hodně padl do noty. Ano, je to místy hloupé a naivní, ale když se člověk vrátí v myšlení do puberty (ohledně mě to skutečně vypadá, že se tam v rámci výběru filmů v poslední době tak trochu vracím), tak film Angus, Thongs and Perfect Snogging dokáže docela potěšit. Navíc je fakt, že obsahuje hodně vtipných scén. Já se bavila na jedničku a kdyby mi skutečně bylo patnáct, možná bych hodnocení ještě zvýšila. PS: Proč se u nás nikdy neujaly školní uniformy? Jak ráda bych někdy nějakou nosila...! ~(3,7)~(14.1.2012)

• BigDeal

Priznám sa, že som videl len necelú prvú polovicu a tak berte moje hodnotenie s týmto vedomím, no to, čo som mal to šťastie (smolu) vidieť, bolo príšerné. Hlavná hrdinka má traumu z toho, že v 14-tich ešte nemá chlapca, potom sa objaví ofinkáč, ktorý musí v každej scéne vyzerať úžasne, aby ho mohli jeho obdivovateľky hodiny a hodiny ospevovať a špehovať, pričom je to celé presladené, upišťané a namiesto vtipného len trápne. P.S.: Neviem, či je Georgia Groome dobrá, alebo zlá herečka, no jediné čo dokázala spraviť tu, bolo pozdvihnuté obočie na znak prekvapenia, alebo znechutenia, alebo nechápania, vlastne všetkého, čo bolo treba zahrať.(7.3.2009)

Po prvej polhodinke za 5...ale potom zoslabol humor...a nakoniec to skĺzlo do sladkej romantickej, ale stále milej a vtipnej komédie určených najmä pre -násťročné dievčatá...ale ja som sa holt celkom fajn zabával(1.3.2009)

Když hodnotím tento film, je třeba si uvědomit, že je to film pro teenagery a musím uznat že v tomto žánru je to jeden z nejlepších snímků. Není na něm nic extrémně přehnaného a ani v něm nic nechybí. Velmi potěšující je, že hlavní hrdinka nepatří mezi tak často propagující se typy modelek a tudíž tento film dává takovou nepsanou naději i obyčejným smrtelníkům, že láska jednou potká i je. Milé a nenucené.(5.7.2011)

Velmi, velmi úsměvné.. Být mi 15, tak to hltám plnějšími doušky :-)(15.7.2009)

• honajz

Režisérka filmu Blafuj jako Beckham se tentokrát vrátila s pubertální komedií pro holky v pubertě, jež se zamilovávají na požádání. Samozřejmě se zamilovávají jen do krásných hochů, kteří hrají v nějaké hudební skupině na kytaru. Sice budou muset o svou lásku svést boj s třídní krasavicí, ale jejich čistota a dobrota nakonec zvítězí... Tož asi o tom je tenhle film. Uznávám, nepatřím k cílové skupině. Všechny ty výskající a juchající holky mi lezly krkem. Třídní kráska mi přišla tlustá. A i když mám dvě ségry, nikdy ve svých 14 letech nepištěly tak, jako tyhlety filmové děvy, a často si k chození vybíraly ne hezké, ale ošklivé, i když vnitřně zajímavé týpky. Ale možná Američanky, nebo v Americe naturalizované Indky, mají jiné způsoby chování. I když popravdě si myslím, že paní režisérka přestřelila velmi těžce, protože tohle je o dívkách jejího mládí, ne těch současných.(18.3.2009)

Anglická obdoba francouzského LOL. O co je LOL filmařsky vyspělejší, tolik ho anglické <doplňte-si-sem-ten-dlouhý-název> převyšuje v emoční rovině a vyzařované energii. Malé naivní pohlazení na duši kořeněné perfektním hudebním doprovodem a další ze skvělých případů, kdy by si český distributor zasloužil pomalou a velmi bolestivou smrt za absolutně nevhodně zvolený český název filmu.(27.7.2011)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6