On je fakt boží!

Joby Talbot

Produkce:

Scott Aversano
  • EstéCaňa

Pohádková utopie pro mladé slečny, které si myslí, že tuna make up-u přemaskuje nos zahnutý do pravého úhlu a jepičí vzhled při honbě za letním slaďoušem s lahodnou prdelkou....ach, jak mě ten film změnil, když už jsem si začal všímat i takových věcí...0/10(26.7.2012)

Veľké prekvapenie. Nevinne vyzerajúca teenege komédia však presne trafila podstatu puberty a všetko okolo toho. Chlapci, fantázie, zmeny nálad, chlapci až po lístočky na hodine, všetko pracuje presne a výstižne, mierny humor je to plusový, dialógy sedia a je to jedna veľká oddychovka. Hlavná predstaviteľka je prirodzená a vôbec ani nevidno že by niečo hrala, klobúk dole. Oproti odpadovému Wild Child je to oveľa lepšie, no platí tiež, že na takúto puberťáčinu treba mať patričnú náladu. Ja som sa hneď ocitol akoby v puberte a uchechtavál som na vtipoch aj keď také vtipné neboli. Ps: Kocúr Angus je riadne chutný.(21.3.2009)

Škaredá káča sa zamiluje a bla, bla. Príbeh ktorý si dokáže veľa ľudí domyslieť. Škaredá káča to poserie, škaredá káča to napraví. Ale tentokrát pomáhajú aj rodičia, aj keď si myslím že to je len fantázia režisérky :) A koniec?? Zo škaredej káči sa zázrakom stáva škaredá káča z make-upom.(16.9.2012)

• - Film byl natočen podle knih Louise Rennisonové „ Angus, Thongs and Full-Frontal Snogging a It's OK, I'm Wearing Really Big Knickers“. (rialilly)