poster

On je fakt boží!

 • USA

  Angus, Thongs and Perfect Snogging

 • Slovensko

  On je fakt božský!

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2008, 96 min

Režie:

Gurinder Chadha

Kamera:

Dick Pope

Hudba:

Joby Talbot

Producenti:

Scott Aversano, Lynda Obst

Kostýmy:

Jill Taylor
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Viktooorka
  **

  Z filmařského hlediska se pro podobné filmy označení film nehodí, a tak hledám kandidáta, který vystihující název vymyslí za mě. Takže jiného hodnocení než odpad by si „to“ nezasloužilo, ale co.. Já se u té hovadiny bavila.. Příště až půjdu na maškarní, převléknu se za plněnou olivu. Od nynějška si netrhám obočí, ale holím si ho. A až budu mít smutnou chvilku a žádný chlap v blízkosti, už vím, že si stačí na nějakou dobu sedět na rukou a pak když si šáhnu na prsa, nepoznám, že se osahávám sama. Jsem zas o něco chytřejší :o)(17.10.2010)

 • 4daPeace
  ***

  Verdikt: Film režisérky Blafuj jako Beckham se opět točí okolo dospívající dívky, první lásky, cestování, rodičovských trablů a trochou toho sportování. Být opačného pohlaví a o pár let mladší, dávám ještě lepší hodnocení. S klidným svědomím mohu doporučit.(6.1.2009)

 • ABLABLABLA
  **

  Dobře jsem se bavila, ale některé scény byly až tak trapné, že jsem se pomalu styděla i já před obrazovkou. Jinak A. Johnson? Toho jsem vůbec nepoznala, že hraje v tomhle filmu, jsem zjistila až po jeho zhlédnutí :D(23.7.2011)

 • metal.storm
  ****

  Škaredá káča sa zamiluje a bla, bla. Príbeh ktorý si dokáže veľa ľudí domyslieť. Škaredá káča to poserie, škaredá káča to napraví. Ale tentokrát pomáhajú aj rodičia, aj keď si myslím že to je len fantázia režisérky :) A koniec?? Zo škaredej káči sa zázrakom stáva škaredá káča z make-upom.(16.9.2012)

 • Blue.Poison
  **

  Vzhledem k tomu, že jsem měla tu čest seznámit se s knižní předlohou, je tenhle snímek jen velmi lehkým odvarem a mnoho hlášek zde ztrácí své kouzlo. Škoda, materiál na zfilmování je to výborný.(23.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace