poster

On je fakt boží!

 • USA

  Angus, Thongs and Perfect Snogging

 • SK název

  On je fakt božský!

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2008, 96 min

Režie:

Gurinder Chadha

Kamera:

Dick Pope

Hudba:

Joby Talbot
 • JohnCZ
  **

  Britská teen komedie? "To bude bomba," říkal jsem si. No, nakonec to taková bomba nebyla, protože pověstný britský humor tam byl hodně zřídka a na mě to bylo až moc pubertální. Místy to byla dobrá zábava, místy to sklouzávalo až moc do trapnosti. Hlavní hrdinka mě srala tím jejím šíleným britským přízvukem a vlastně i tak celkově. A konec je kapitolou sám o sobě, ale vzhledem k tomu, že je to film určenej zejména pro mladý holky, tak u nich nejspíš i zaboduje. Říkám, být mi 13, bylo by to asi i za pět.(14.10.2012)

 • Goldenhair
  ***

  Taková Bridget pro mladší generaci, které ale na rozdíl od amerických teen komedií nechybí vtip a přirozenost. Zkrátka svěží a milá záležitost na nedělní odpoledne, kterou si nejvíc užijí holky, které se začínají prát s pubertou a prvními “závažnými“ problémy. A ještě jedno se musí režisérce nechat, uměla si do filmu vybrat fajnové herecké obsazení.(26.5.2012)

 • zorro
  ***

  Příjemná podívaná, vřele doporučuji náctiletým dívkám. U mě to tento kousek má za pěkných 60%.(4.8.2008)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Film byl natočen podle knih Louise Rennisonové „ Angus, Thongs and Full-Frontal Snogging a It's OK, I'm Wearing Really Big Knickers“. (rialilly)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace