poster

On je fakt boží!

 • USA

  Angus, Thongs and Perfect Snogging

 • Slovensko

  On je fakt božský!

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2008, 96 min

Režie:

Gurinder Chadha

Kamera:

Dick Pope

Hudba:

Joby Talbot

Produkce:

Scott Aversano
(další profese)
 • sahe
  **

  Pro teen mladý lidi...(27.2.2009)

 • KajusaK
  **

  Typická americká komedie, která nenabízí nic zajímavého.(5.4.2013)

 • honajz
  **

  Režisérka filmu Blafuj jako Beckham se tentokrát vrátila s pubertální komedií pro holky v pubertě, jež se zamilovávají na požádání. Samozřejmě se zamilovávají jen do krásných hochů, kteří hrají v nějaké hudební skupině na kytaru. Sice budou muset o svou lásku svést boj s třídní krasavicí, ale jejich čistota a dobrota nakonec zvítězí... Tož asi o tom je tenhle film. Uznávám, nepatřím k cílové skupině. Všechny ty výskající a juchající holky mi lezly krkem. Třídní kráska mi přišla tlustá. A i když mám dvě ségry, nikdy ve svých 14 letech nepištěly tak, jako tyhlety filmové děvy, a často si k chození vybíraly ne hezké, ale ošklivé, i když vnitřně zajímavé týpky. Ale možná Američanky, nebo v Americe naturalizované Indky, mají jiné způsoby chování. I když popravdě si myslím, že paní režisérka přestřelila velmi těžce, protože tohle je o dívkách jejího mládí, ne těch současných.(18.3.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Film byl natočen podle knih Louise Rennisonové „ Angus, Thongs and Full-Frontal Snogging a It's OK, I'm Wearing Really Big Knickers“. (rialilly)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace