On je fakt boží!

Joby Talbot

Scott Aversano, Lynda Obst

Kostýmy:

Jill Taylor

Veľké prekvapenie. Nevinne vyzerajúca teenege komédia však presne trafila podstatu puberty a všetko okolo toho. Chlapci, fantázie, zmeny nálad, chlapci až po lístočky na hodine, všetko pracuje presne a výstižne, mierny humor je to plusový, dialógy sedia a je to jedna veľká oddychovka. Hlavná predstaviteľka je prirodzená a vôbec ani nevidno že by niečo hrala, klobúk dole. Oproti odpadovému Wild Child je to oveľa lepšie, no platí tiež, že na takúto puberťáčinu treba mať patričnú náladu. Ja som sa hneď ocitol akoby v puberte a uchechtavál som na vtipoch aj keď také vtipné neboli. Ps: Kocúr Angus je riadne chutný.(21.3.2009)

• Anrie

Tak toto né! To je i na mě moc. Pravda, vůbec bych se na tento film nepodívala, kdyby v něm nehrál okouzlující Aaron Johnson. Snad bych na něj ani nenarazila, protože přesně takové teenage filmy nemusím a nevyhledávám, ale když já jsem nemohla odolat tomu, že v něm právě Johnsona uvidím a jak název napovídá, byl fakt boží! Což je docela smutné, páč on byl jediná věc, na kterou se ve filmu dalo dívat. Ty holky byly nemožný...! Tak stejně jako příběh a scénář.(31.7.2013)

A hele, ono to bylo vtipné, svěží, místy supertrapné a ten konec, no... Ale celkový dojem byl lepší, než jsem očekávala, soundtrack skvělý, některé scény fakt nezapomenutelné (Angus honící psa), Georgia přirozená, sympatická, netypicky celkem obyčejná hlavní hrdinka. A Aaron Johnson dokonale nádherný. Knížky jsem četla, když jsem byla mladší a myslím, že to byl dobrý nápad, udělat ze dvou knížek jeden film.(26.6.2009)

• ferero

Docela pěkně natočený film o mladých holkách, co dělají vše pro to, aby o ně kluci měli zájem. Buhužel ten trapný konec mi dojem trošku pokazil.(4.3.2009)

Jako v každé pubertální komedii je trocha nadsázky, která působí pitomě a naivně, ale je to jen film. V mysli jsem se vrátila do puberty a upřímně se občas zasmála, ale znovu bych to vidět nemusela.(27.9.2012)