On je fakt boží!

Joby Talbot

Scott Aversano, Lynda Obst

Kostýmy:

Jill Taylor

Neviem čo ste takí kritickí k tomuto filmu, však je určený pre teenegerky, a svoju úlohu aj splnil. A záver, že je presladený, možno to nie je až tak ružové vo svete, ale vo filme je predsa všetko možné. Musím, ale povedať, že od knižnej predlohy to malo hodne ďaleko, miestami sa to už približovalo ale od vtipných hlášok, názorov, pohľadu na svet a trapasov, ktoré si Georgia zapisovala do denníka to malo ešte dosť ďaleko. Keď už nie film, tak aspoň knižky odporúčam (4). A ča sa týka soundtracku ten bol fakt výborný, koho zaujímajú pesničky, ktoré sa objavili vo filme- tak tu je zoznam: 01.) Scouting For Girls - She’s So Lovely 02.) Rumble Strips - Girls And Boys In Love 03.) Lenka - Show 04.) Lily Allen - Naive 05.) Mumm-Ra - She’s Got You High 06.) Razorlight - Who Needs Love 07.) Kate Walsh - Your Song 08.) Ava Leigh - Mad About The Boy 09.) Peter Bjorn & John - Young Folks 10.) Maccabees - Toothpaste Kisses 11.) Oh Atoms - Sugar Mouse 12.) Stiff Dylans - Ever Fallen In Love With Someone 13.) Pigeon Detectives - I Found Out 14.) The Coral - In The Morning 15.) The Pipettes - Pull Shapes 16.) The Ting Tings - Great DJ 17.) Stiff Dylans - Ultraviolet(17.7.2009)

• BigDeal

Priznám sa, že som videl len necelú prvú polovicu a tak berte moje hodnotenie s týmto vedomím, no to, čo som mal to šťastie (smolu) vidieť, bolo príšerné. Hlavná hrdinka má traumu z toho, že v 14-tich ešte nemá chlapca, potom sa objaví ofinkáč, ktorý musí v každej scéne vyzerať úžasne, aby ho mohli jeho obdivovateľky hodiny a hodiny ospevovať a špehovať, pričom je to celé presladené, upišťané a namiesto vtipného len trápne. P.S.: Neviem, či je Georgia Groome dobrá, alebo zlá herečka, no jediné čo dokázala spraviť tu, bolo pozdvihnuté obočie na znak prekvapenia, alebo znechutenia, alebo nechápania, vlastne všetkého, čo bolo treba zahrať.(7.3.2009)

• Enšpígl

Problém je v tom, že holky jsou tady vypleskaný z kluků, který vypadají jako kříženci koštěte a lízatka. Teda ona i hlavní hrdinka by v realu byla dobrá leda k dojení krav. Naopak ta její uhlavní rivalka ve filmu vylíčena jako hnusná sviňě se mě docela líbila, jednak tím, že se snažila ublížit hlavní hrdince a jednak tím, že měla celkem hezký nohy. Scénu jak tu budoucí dojičku krav při pozemním hokeji sestřelila na zem považuju za nejvydařenejší, bohužel v těsným závěsu následuje scéna nejtrapnější, ve který tento čin všichni odsoudí s tím že to nebylo od blondcky hezký. Mě kdyby se nějakej smeták sral do holky a já proti němu hrál pozemní hokej, tak bych klidně vzal nejbližší psí hovno a rozmazal mu ho po hubě, hezký - nehezký. Prostě naprosto překroucenej film. Nějaká kravka, která vypadá jakože utekla z výstavy strašidel si zamene, že chce debila, sere na to, že debil už má holku, původní holka si začne před uprchlým strašidlem svýho debila bránit, ale film je vyprávěn tak, že kravka je vlastně užásná holka a obranářka je za zákeřnou sviňi. VIVAT OBRANÁŘKA !!!!(12.4.2010)

Takovýhle blbiny mne baví. Tedy samozřejmě za určitých okolností. Jako když jsem u příbuzenstva na Slovensku a tam místní Markízy a Jojky trpělivě takovéto žvásty neustále reprízují, tak už to beru jako jakýsi folklór. Je to prostě zabavně hloupé... 70%(5.5.2014)

Byl jsem donucen se na tohle dívat se svou přítelkyni a musím se přiznat, že kdyby mi bylo o 20 let míň, tak dám asi fullhouse. Nejsem sobecký a budu objektivní ve svém hodnocení.(1.2.2009)