On je fakt boží!

Joby Talbot

Scott Aversano, Lynda Obst

Kostýmy:

Jill Taylor

No .. objektivně to hodnotit nemůžu, buď sem se smál normálním vtipům nebo naprostejm koninám, kterejch tam nebylo pomálu, sice jsem to rozdejchával dost dlouho, ale v podstatě je to dobrý. 45%(10.9.2009)

• sahe

Pro teen mladý lidi...(27.2.2009)

Anglická obdoba francouzského LOL. O co je LOL filmařsky vyspělejší, tolik ho anglické <doplňte-si-sem-ten-dlouhý-název> převyšuje v emoční rovině a vyzařované energii. Malé naivní pohlazení na duši kořeněné perfektním hudebním doprovodem a další ze skvělých případů, kdy by si český distributor zasloužil pomalou a velmi bolestivou smrt za absolutně nevhodně zvolený český název filmu.(27.7.2011)

Verdikt: Film režisérky Blafuj jako Beckham se opět točí okolo dospívající dívky, první lásky, cestování, rodičovských trablů a trochou toho sportování. Být opačného pohlaví a o pár let mladší, dávám ještě lepší hodnocení. S klidným svědomím mohu doporučit.(6.1.2009)

• KajusaK

Typická americká komedie, která nenabízí nic zajímavého.(5.4.2013)