poster

On je fakt boží!

 • USA

  Angus, Thongs and Perfect Snogging

 • Slovensko

  On je fakt božský!

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2008, 96 min

Režie:

Gurinder Chadha

Kamera:

Dick Pope

Hudba:

Joby Talbot

Produkce:

Scott Aversano
(další profese)
 • haushinkaa
  ****

  A hele, ono to bylo vtipné, svěží, místy supertrapné a ten konec, no... Ale celkový dojem byl lepší, než jsem očekávala, soundtrack skvělý, některé scény fakt nezapomenutelné (Angus honící psa), Georgia přirozená, sympatická, netypicky celkem obyčejná hlavní hrdinka. A Aaron Johnson dokonale nádherný. Knížky jsem četla, když jsem byla mladší a myslím, že to byl dobrý nápad, udělat ze dvou knížek jeden film.(26.6.2009)

 • otík
  ***

  Povedená teenagerovská romantická komedie s neokoukanými mladými herci a zcela tradičním příběhem o dívce "ošklivce", která díky své roztomilé přirozenosti vyfoukne kluka fešáka školní primadoně. Má to spád, je to příjemné pro oko divákovo a je-li vám kolem 14 let a jste dívka, je to paráda. Já jsem sice zcela někým jiným, ale i tak se mi film líbil.(5.4.2009)

 • BigDeal
  *

  Priznám sa, že som videl len necelú prvú polovicu a tak berte moje hodnotenie s týmto vedomím, no to, čo som mal to šťastie (smolu) vidieť, bolo príšerné. Hlavná hrdinka má traumu z toho, že v 14-tich ešte nemá chlapca, potom sa objaví ofinkáč, ktorý musí v každej scéne vyzerať úžasne, aby ho mohli jeho obdivovateľky hodiny a hodiny ospevovať a špehovať, pričom je to celé presladené, upišťané a namiesto vtipného len trápne. P.S.: Neviem, či je Georgia Groome dobrá, alebo zlá herečka, no jediné čo dokázala spraviť tu, bolo pozdvihnuté obočie na znak prekvapenia, alebo znechutenia, alebo nechápania, vlastne všetkého, čo bolo treba zahrať.(7.3.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Film byl natočen podle knih Louise Rennisonové „ Angus, Thongs and Full-Frontal Snogging a It's OK, I'm Wearing Really Big Knickers“. (rialilly)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace