poster

Dobrodruzi z velkoměsta

 • USA

  City Slickers

 • slovenský

  Dobrodruhovia z veľkomesta

Dobrodružný / Komedie / Western

USA, 1991, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ****

  Roky jsem tyhle sympatické honáky dobytka neviděl a překvapivě to skvěle notovalo s mým aktuálním rozpoložením a i po letech vše fungovalo – i v záplavě komedií úplně jiného ražení. Výborní herci, poctivé dialogy.. Your 20s are a blur. 30s, you raise your family, you make a little money and you think to yourself. "What happened to my 20s?" 40s, you grow a little pot belly, you grow another chin. The music gets too loud. An old girlfriend from high school becomes a grandmother. 50s, you have a minor surgery. You'll call it a "procedure", but it's a surgery. 60s, you'll have a major surgery. The music is still loud but you can't hear it anyway. 70s, you and the wife retire to Fort Lauderdale. You eat dinner at two in the afternoon, lunch around ten,breakfast the night before. You spend most of your time in malls looking for the ultimate soft yoghurt and muttering "How come the kids don't call?" The 80s, you'll have a major stroke. You end up babbling to a Jamaican nurse that your wife can't stand but who you call "Momma". Any questions?(14.3.2012)

 • Radyo
  ***

  Poměrně zábavné, ale nijak nepřesahuje mezi jinými dobrodružnými komediemi. Stern, Kirby a Crystal hrají jen to, co musejí, ale nic navíc.(25.7.2002)

 • sud
  ****

  Velmi zajímavý film. Spoléhal jsem na dobrou komedii, která se pochopitelně dostavila, ale asi tak na hodinu a půl. Zbývajících dvacet minut je napínavých jako prase (při záchraně telátka v řece) a závěr působí hodně, jak bych to řekl, westernově. Nevšední zajímavá podívaná.(14.1.2008)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $27 million tržby celosvetovo : $179,033,791(24.12.2006)

 • movie
  ****

  Moc pěkný snímeček, který mě vždycky pobaví...a to moc, moc, moc, moc...(25.9.2002)

 • - Jake Gyllenhaal v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace