Velký Joe

Gorila Joe

Mocný Joe Young

Rodinný / Fantasy / Thriller

USA, 1998, 114 min

King Kong pro děti. Nicméně trikově atraktivní, Joe je roztomilý a filmový čas celkem slušně ubíhá.(16.4.2003)

Ale no tak, rozhodne si to až takéto priemerné hodnotenie nezaslúži. Príjemný rodinný King Kong s peknou hudbou, veľmi vydarenou gorilou (naozaj dobré vizuálne efekty) a krásnou Charlize.(6.4.2012)

Film mi hodně připomíná King Konga, nejen velkou opicí, ale i příběhem..! Ujde to, průměr...(30.5.2006)

Nebylo to špatné, ale z velkých goril mám radši tu největší, King Konga.(3.10.2008)

Být mi deset, tak svědomitě sleduju každej záběr, jsem zaraženej v kanapi a držím palce.. Ale ty doby jsou pryč, přesto je film určený dětem a jim se líbit bude!! Tedy některým. Mně se zase líbila půvabná Charlize Theron, která nás už několikrát okouzlila (Listopadová romance, Loupež po italsku) a nejen jednou nám dokázala, že hrát skutečně umí (Zrůda, Pravidla moštárny, Její případ), občas se zatváří i Bill Paxton, nechybí povinný happy-end, vizuální efekty jsou nadstandardní (trikový opičák se povedl – válel Rick Baker) a nenáročné dobrodružství je na světě!! Na nedělní odpoledne, ve kterém děti uslyší eticky čisté povídání, ideální kus.(29.1.2006)