Velký Joe

Gorila Joe

Mocný Joe Young

Rodinný / Fantasy / Thriller

USA, 1998, 114 min

"A je po krmení, Harry !!" - "Vážně velká legrace !!" - "Ještě že sis s ním nehrál na doktory.." ;)(22.2.2016)

Filmů na motiv King Konga už tady bylo hodně a tenhle se od nich moc neliší, ale přece jenom příběh je v různých částech pozměněn a tak to naštěstí neni jenom remake. Za to je to ale typicky rodinný film a tak v něm nemůžou chybět totálně záporný postavy a na druhý straně zase strašně hodný, ale jelikož hodnou hraje Charlize Theron tak mi to ani nevadilo a když už to bylo na mě přílišně trapný, tak jsem se mohl aspoň koukat na ní. Ale jediný co mě na tomhle docela překvapilo jsou triky velkýho Joea, protože na to že to je celkem starý a že to nevypadá na nějaký vysokorozpočtový film, tak vypadal dost dobře a to u takovýhleho filmu docela potěší.(28.1.2006)

rozpočet : $90 million tržby celosvetovo : Tržby Celosvetovo $87,600,000(30.5.2007)

No co..jako malá tehdy, když se to vysílalo v telce asi 10-leté škvrně jsem to zbožňovala a nedávno jsem to viděla znova a vůbec to není špatný film...jo asi bych dala tak 3 hvězdy, ale z nostalgie si přisadíme, no ne?(30.10.2012)

Čekal jsem děsnou "pakárnu"... vzhledem k tomu, že junioři (mí dva caparti) hltali každé okénko filmu přimhouřím oko a dám za 3... Ať se to někomu líbí či ne... zas tak mhouřit jsem nemusel... Je to film pro široké vrstvy... nic víň, ale taky nic míň(30.1.2006)

• - Když Bill Paxton a Charlize Theron stojí ve vchodu do divadla, na pozadí je vidět filmový plakát Knihy džunglí od Disneyho. (Mr.Critic)