Gorila v rodinné mlze Walt Disney Pictures. Děti ocení polokingkonga Joea, že je chytrý jako opice, tatínci vydařenou trikovou stránku a přednosti Charlize Theron (šlo na ní vidět, že oproti Dian Fossey tolik nehulí a nechlastá). A maminky? Ty ať jdou raději dělat něco užitečného..(11.7.2016)

• Jillen

Nic moc podívaná, která urazí snad i na ty sobotní večery... prostě King Kong je King kong a tahle nepovedená napodobenina, která je snad trapnější než Godzilla s tím prostě nic neudělá. Dávám 15%(30.1.2006)

Film mi hodně připomíná King Konga, nejen velkou opicí, ale i příběhem..! Ujde to, průměr...(30.5.2006)

"A je po krmení, Harry !!" - "Vážně velká legrace !!" - "Ještě že sis s ním nehrál na doktory.." ;)(22.2.2016)

Čekal jsem děsnou "pakárnu"... vzhledem k tomu, že junioři (mí dva caparti) hltali každé okénko filmu přimhouřím oko a dám za 3... Ať se to někomu líbí či ne... zas tak mhouřit jsem nemusel... Je to film pro široké vrstvy... nic víň, ale taky nic míň(30.1.2006)