Chvění

• slovenský

Chvenie

Komedie / Sci-Fi / Horor

USA, 1990, 96 min

Hehe, malé zmutované sviňátka, které si lezou podzemím, koušou do všeho co má na sobě maso ... Pobavilo mě to, užíval jsem si to ... příjemný počin :)(18.5.2009)

Opravdu moc zábavný horrůrek!(26.8.2002)

Na horor málo strašidelné, na komédiu málo vtipné. Sliz (1988) dokázal túto hranicu udržať v správnych medziach a pritom oba žánre nestriedal, ale skôr akosi kombinoval. Chvenie uteká od jedného rohu k druhému, čo mu vôbec nesvedčí. No aspoň že ústredná dvojka bola sympatická..(18.6.2011)

Tento film dávali kdysi pozdě v noci na Primě. Měla jsem v úmyslu si jej nahrát, poněvadž tak dlouho bych zřejmě již nebyla schopna jej vydržet sledovat. Nakonec mě zaujal natolik, že jsem se dívala až do konce, aniž bych pocítila jakékoliv známky únavy. Potěšil mě především svým nevtíravým komediálním laděním, lehkým béčkovým podtextem, vtipnými dialogy, skvěle zvládnutými scénami a sympatickou hereckou sestavou, v čele s parádním Kevinem Baconem.(24.8.2010)

Moc pěkný, komediální horůrek. Docela mě překvapil. Měl jsem ho na VHS nahraný 5 let a teprve nedávno jsem si ho pustil jen díky vysokému hodnocení zde na csfd. Bohužel druhý díl mě zklamal a dal jsem mu ale tři hvězdy jen díky výbornému prvnímu dílu. Jinak bych mu dal asi jednu.(2.7.2008)