Chvění

Tremors

Chvenie

Komedie / Sci-Fi / Horor

USA, 1990, 96 min

Vcelku zábavné a béčkově svěží.(15.10.2012)

Opravdu moc zábavný horrůrek!(26.8.2002)

Hehe, malé zmutované sviňátka, které si lezou podzemím, koušou do všeho co má na sobě maso ... Pobavilo mě to, užíval jsem si to ... příjemný počin :)(18.5.2009)

Geniální už v podstatě áčko, ze kterého fakt čiší pozitivní atmosféra, i když tam pouštní červi zabíjej lidi. Val a Earl tzn. Kevin Bacon a Fred Ward jsou jedna z vůbec nejsympatičtějších dvojek kinematografie a vlastně všichni obyvatelé města byli fajn a nikomu jsem nepřál smrt. Má to nádherné lokace, skvělou kameru a na takovýhle film velmi slušný rozpočet. Monstra vypadají dobře a celé to má ohromný spád, kde se furt musí vymýšlet nové způsoby přežití a likvidace, ale hlavně nikdy není nedostatek času na to si zavtipkovat. Film, který si budu vždy pouštět pro nabuzení dobré nálady.(26.10.2014)

Úžasně zábavné, plné nadsázky a neohrožených gagů pronášených z (relativního) bezpečí střech. Takhle ano.;-)(22.6.2011)

• - Burtovo (Michael Gross) auto GMC Jimmy z roku 1989, bolo jeho skutočným autom. Vlastnil ho od roku 1988 až do roku 1997. (beso74)

• - Puška na slony, ktorou Burt (Michael Gross) zabije jedného z červov, je osmiranná brokovnica belgickej výroby William Moore & Co. (Raccoon.city)

• - Scénárista dostal nápad na námět v době, kdy sloužil u námořnictva v kalifornské poušti. Když seděl na skále představoval si, jaké by to bylo, kdyby na něj z písku něco útočilo. (Holina)