I na kovbojky občas padne smutek

Even Cowgirls Get the Blues

Komedie / Romantický / Drama / Western

USA, 1993, 101 min

Průměrný film, i přes zajímavé obsazení ve vedlejších rolích. Gus Van Sant natočil lepší filmy.(23.12.2009)

• Martin741

Tak samotna Uma Thurman ma na konte aj lepsie filmy nez tuto patlaninu, a to plati aj o Ryvsovi /napriklad spomeniem taku Prochazku v Oblacich/. Gus Van Sant sa este asi iba rozbiehal, a to najlepsie tocil az neskor. 10 %(6.6.2015)

Rozpočet $8miliónovTržby USA $1,708,873Tržby Celosvetovo $-(29.3.2009)

• tempus

No nevím jak bych měl hodnotit. 2 nebo 3 *. Pro obě varienty mám dost důvodů. 2* z důvodu nesympatické Hraběnky, nudného příběhu, i když se z toho mohlo získat daleko víc. 3* bych dal za Umu a část na ranči s kovbojkama. Dám 2* a při dalším zhlédnutí se rozhodnu znovu.(20.6.2013)

• COF_666

Tohle bylo na mě moc šílený a upřímě i dost blbý. Ale Uma je prostě nádherná - teda až na ty palce no.(7.1.2010)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu Toma Robbinse, kterého ve filmu můžeme slyšet v roli vypravěče. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v oregonských městech Portland, Terrebonne, Sisters a Bend. (Terva)

• - Keanu Reeves byl do role Juliana Gitche obsazen až poté, co ji odmítl Gary Oldman. (Terva)