I na kovbojky občas padne smutek

Even Cowgirls Get the Blues

Komedie / Romantický / Drama / Western

USA, 1993, 101 min

Hm, tak tohle by se dalo ocejchovat jedním slovem: "Řachlý". A pořádně! Sissy (Uma) je díky své abnormalitě - obrovským palcům (fuuuuj) - předurčená ke stopování. Miluje putovat sem a tam napříč zemí a jak se někde zdrží, tak jí svrbí. Ty palce! Další "řacha" je kamarád zvaný "hraběnka", který jí dohodí práci modelky (v ptačím peří) a bivak na ranči obléhaném partou militantních kovbojek. Jak řikám - řachlý ale docela originálně a mile.(25.8.2006)

• Akumulátor

Fakt ujetá blbost. Nejujetější byla scéna, kdy parta kovbojek si při přepadení statku sundá spodní prádlo se slovy: "Týden jsme se nemyly, tak čuchejte!"(5.3.2010)

• bassator

4. 3. 2010 - 20%(20.3.2010)

Zajímavě vystavěný snímeček s dlouhoprstou kráskou Umou.(1.9.2009)

• COF_666

Tohle bylo na mě moc šílený a upřímě i dost blbý. Ale Uma je prostě nádherná - teda až na ty palce no.(7.1.2010)

• - Keanu Reeves byl do role Juliana Gitche obsazen až poté, co ji odmítl Gary Oldman. (Terva)

• - Roli Delores Del Ruby měla původně hrát Madonna. (Terva)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu Toma Robbinse, kterého ve filmu můžeme slyšet v roli vypravěče. (Terva)