poster

Policajt v Beverly Hills

 • USA

  Beverly Hills Cop

 • slovenský

  Policajt v Beverly Hills

Akční / Komedie / Krimi

USA, 1984, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EdaS
  ***

  Pro osmdesátky mám slabost, ale tohle je po letech už fakt dost vyčpělá záležitost. Nejvíc se mi líbilo asi Murphyho neustálé fuckování. A správně cheesy muzika.(22.4.2011)

 • genetique
  ****

  Stará dobrá spomienka na Murphyho najjagavejšie filmohity, keď ešte jeho ksichtík nebol okukaný. A možno ani tak nejde o ten jeho face ako o to, že každá jeho postava mala určitú šťavu, nádych a iskru a nemusel sa prezliekať do 300kilových kostýmov, či sa strápňovať s partiou detí, či vo vesmíre. Axel Foley, jeho šarm a dôvtip vyvliecť sa z každého maléru a jeho policajné manévre sú vždy príjemnou zábavou i po toľkých rokoch a pozretiach. 85%.(11.9.2007)

 • Davies182
  ****

  Není to zdaleka tak vyšperkované, jak je spousta lidí přesvědčena (o celé trilogii), nicméně koukat se na to bez problémů dá, a díky neopakovatelnému - postupem času doslova - Murphymu je to místami vážně zábava...(10.11.2009)

 • Pluhy
  ****

  Od policajta v Beverly Hills jsem čekal spíše temnou krimošku za zvuku osmdesátkovýho elektra. Namísto toho jsem dostal perfektní komický one man show Eddie Murphyho. Způsob jakým tráví tenhle nebojácnej polda dovolenou a jakým způsobem dokáže proniknout do nepřátelského gangu je naprosto kulervoucí.(2.1.2014)

 • Tosim
  ***

  První díl je moje výjímka, potvrzující pravidlo a vůbec mě nedostal. Asi nemám rád upovídané afroameričany v hlavní roli :-)(30.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace