Policajt v Beverly Hills

• slovenský

Policajt v Beverly Hills

Akční / Komedie / Krimi

USA, 1984, 105 min

Byly časy, kdy to byl super akční film. Postupem času to trochu vybledlo a vyčichlo, ale pořád ještě jde o povedenou komedii, kterou třeba dnes natočit nelze.(31.10.2011)

Ze začátku jsem si říkal, že to bude bomba, pak asi po půl hodině už to sice tak vtipné není, ale furt je na co se dívat. Eddie Murphy zde doslova září a skvělí jsou i ty dva poldové, co ho sledujou. Když to tak vezmu, tak to nejsou úplné 4*, ale zase jsem měl z toho takovou mega letní náladu a celkově je to prostě docela dobrý film.(18.2.2006)

Perfektní film na odreagování a hit předrevolučních kin.(6.6.2006)

Rozpočet: 14 000 000 $ Otvárací Víkend: 15 214 805 $ (v 2 006 Kinách) Tržby USA: 234 760 478 $ Tržby Celosvetovo: 316 360 478 $Jediné čo mi na tomto filme vadí,je Eddie Murphy.Je to výborný herec o tom niet pochýb ale ja tú jeho ukecanú hubu nemusím.No aj tak musím uznať zábava je to veľmi slušná,z klasickou 80.tkovou akciou a dnes už typickými policajnými fórmi.(10.7.2012)

80% napriek tomu, že Eddie Murphy sa tu ešte len profiloval ako extrémne ukecaný a sem tam aj akčný Axel Foley, ktorý sa dokáže vyrozprávať skutočne zo všetkého (izba v hoteli). K tomu slnečná kalifornská výprava, pestrá galéria podporných postavičiek (Bronson Pinchot, policajný šéf Stephen Elliot, dvaja nemožní policajti Ashton & Reinhold). A nesmiem zabudnúť – výborný ústredný hudobný motív!(27.2.2005)