poster

Základní instinkt

 • USA

  Basic Instinct

 • slovenský

  Základný inštinkt

Thriller / Mysteriózní / Erotický / Drama / Romantický

USA / Francie, 1992, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ***

  Soundtrack Jerry Goldsmith: 1. Main Title [2:18] ,2. Crossed Legs [4:52] ,3. Night Life [6:05] ,4. Kitchen Help [4:00] ,5. Pillow Talk [5:02] ,6. Morning After [2:30] ,7. The Games Are Over [5:37] ,8. Catherine's Sorrow [2:43] ,9. Roxy Loses [3:18] ,10. An Unending Story [7:57](12.5.2011)

 • B!shop
  *****

  Jeden z nejlepsich thrilleru vsech dob. Verhoeven se s nicim nepara, kdyz uz pichaci scena, tak poradna, kdyz uz vrazda, tak hezky krvava. Navic pribeh je slusnej, nerikam, ze nejak zvlast originalni, ale slusnej. Nicmene scenar je tak neskutecne promakanej, kdy clovek stejne nevi, kdo je vrah a vsechno se zamotava, ze to je proste parada. Navic od zacatku do konce je film kurevsky napinavej. A pak tu je perfektni Douglas a naprosto hyper vostra svine Sharon Stone. Proste dokonalej film, kterej nema hluchy mista.(28.12.2007)

 • BadoXXII
  ****

  Nick Curran: Budeme šoustat jako veverky, mít hodně dětí a žít šťastně až do smrti. Catherine Tramellová: Nemám ráda děti. Nick Curran: Tak budeme šoustat jako veverky, žádný děti a žít šťastně až do smrti......Poriadne mrazivý a zároveň šteklivý erotický thriller. Napatie by sa dalo sekať sekáčikom na ľad a erotické scény sú aj vďaka famózne nádhernej Sharon Stone pastvou pre oči. Najlepší erotický trhriller všetkých čias (a vela filmov sa jeho úspech a aj kvalitu snažilo neskôr napodobniť - neúspešne).(21.8.2011)

 • lebowski
  *****

  Výtečné zpracování románu Richarda Osborna(1.8.2006)

 • Gemini
  ****

  Sharon Stoneová na vrcholu sil - jak hereckých tak i těch ostatních;) Nicméně sluší se podotknout, že i Jeanne Tripplehorn má dost co nabídnout. Ale dost o vizuální stránce věci:) Základní Instinkt je zřejmě poslední dobrý film od Paula Verhoevena. Zajímavé postavy, spletité vztahy, prostě skvělý thriller. A snad ode mě nikdo nečeká, že zapomenu zmínit to erotické dusno?:) Plus atmosférické dílo pana Goldsmithe...po celá léta jasných 80%.(9.2.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace