poster

Základní instinkt

 • USA

  Basic Instinct

 • slovenský

  Základný inštinkt

Thriller / Mysteriózní / Erotický / Drama / Romantický

USA / Francie, 1992, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini
  ***

  Oscar 2 nominace: Střih, Hudba . . . . . . . Zlatá Palma - výběr(5.3.2004)

 • Le_Chuck
  ****

  Pecková, hitchcockovsky premyslená noirovka, s nesmierne fatálne sexi Sharon v jej životnej (ale nie najlepšej) roli. Posledných 20 minút je úplna filmová nirvána, rovnako ako San Francisco a jeho upršaná nočná silueta. 85%(14.11.2008)

 • BadoXXII
  ****

  Nick Curran: Budeme šoustat jako veverky, mít hodně dětí a žít šťastně až do smrti. Catherine Tramellová: Nemám ráda děti. Nick Curran: Tak budeme šoustat jako veverky, žádný děti a žít šťastně až do smrti......Poriadne mrazivý a zároveň šteklivý erotický thriller. Napatie by sa dalo sekať sekáčikom na ľad a erotické scény sú aj vďaka famózne nádhernej Sharon Stone pastvou pre oči. Najlepší erotický trhriller všetkých čias (a vela filmov sa jeho úspech a aj kvalitu snažilo neskôr napodobniť - neúspešne).(21.8.2011)

 • Gemini
  ****

  Sharon Stoneová na vrcholu sil - jak hereckých tak i těch ostatních;) Nicméně sluší se podotknout, že i Jeanne Tripplehorn má dost co nabídnout. Ale dost o vizuální stránce věci:) Základní Instinkt je zřejmě poslední dobrý film od Paula Verhoevena. Zajímavé postavy, spletité vztahy, prostě skvělý thriller. A snad ode mě nikdo nečeká, že zapomenu zmínit to erotické dusno?:) Plus atmosférické dílo pana Goldsmithe...po celá léta jasných 80%.(9.2.2003)

 • Hellboy
  ****

  Neskutečně přímočarý pokus o novodobý film noir, který ale disponuje fantastickou režií. Díky Verhoevenovým schopnostem ani nevadí, že je scénář tak... ehm.. přímočarý.(6.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace