poster

Muž bez stínu

 • USA

  Hollow Man

 • Německo

  Hollow Man - Unsichtbare Gefahr

 • Slovensko

  Muž bez tieňa

Horor / Sci-Fi / Thriller / Akční

USA / Německo, 2000, 112 min (Director's cut: 119 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gouryella
  ***

  Tenhle film se mi ze zacatku hodne libil, ale poslednich 20 minut - proc jsi to Verhoevene musel tak zkazit?!(23.5.2002)

 • Oskar
  **

  První polovinou filmu jsem byl vážně zaujat, všechna čest, ale pak jsem si uvědomil, že jsem se jen nechal ukolébat triky, protože pak nastaly erupce čiré trapnosti.(20.2.2003)

 • paascha
  ***

  hm, nevím, nevím. Triky ujdou, ale jinak?(21.5.2008)

 • H34D
  ***

  Námětem zajímavé, herecky sympatické, technicky zdařilé a řežisérsky dobře ukočírované, tak kde že je problém? Nápad neviditelného muže není ideálně rozvinut, ani vytěžen, potenciál byl téměř nekonečný, jenže nakonec stejně vše skončilo ztísněným, interiérním slasherem. S tím se pojí další problém a to, dle mě, nedostatečně hororová, nebo chcete-li napínavá, či strašidelná atmosféra a také slabá kreativita při samotném vraždění - mrtvolky si odškrtáváme ze seznamu a nic víc z toho... Mno a natahovaný závěr už je kapitola sama o sobě. Paradoxně tak na filmu nejvíce oceňuji dlouhou expozici, jakýsi mega "úvod", který je poutavý, záživný a tedy bezmála prvotřídní. 6/10(30.10.2012)

 • Dan9K
  *

  Celou dobu je to tak solidní film! Efektů je hodně, ale jsou dost špatné (je to rok 2000, o rok dříve vznikl Matrix, o sedm let Jurský park). Ta závěrečná část je ale taková břečka, že musím Hollow Manu dát o dvě hvězdy míň, než bych původně chtěl. Mimo milion jiných debilit a klišé jsem třeba ještě neviděl takhle moc trapně nezdolatelného záporňáka. Dětská hra hadr. Verhoevene, mám tě rád, ale za tenhle film sis ten "vyhazov" z Hollywoodu fakt zasloužil. A můj milovaný Jerry Goldsmith se taky moc nepředvedl s tou vykrádačkou Základního instinktu.(19.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace