• Francie

USA / Francie, 1995, 128 min

• H34D

Exploatace v novějším a nablýskanějším kabátku 90. let. Chápu, že Paul Ven-s-hovnem chtěl tentokrát záměrně "hloupě" a lacinně provokovat, ponižovat ženy, potažmo urážet jejich povahu i naivitu, ovšem plytký, prázdný a nezábavný způsob, jakým to provedl, se mi skutečně nezamlouvá. Nebýt pohledných hereček a neustále se promenádujícího stáda blyštivých koz, byl by film k uzouvání nudný a nezáživný. Oceňit mohu tak akorát groteskní kolečko, jímž si hlavní postava prošla. 4/10(30.10.2012)

rozpočet : $45 million tržby americké : $20,350,754 . za tie nahaté kočičky predsa nemôžem ísť pod 4(2.1.2007)

Vzhledem ke jménu režiséra, který se v tomto projektu angažoval, je dost těžké snímek nějak objektivně hodnotit. Plus za sexy Elizabeth Berkley a choreograficky výtečně zvládnuté taneční scény, které jsou mimo spousty krásných žen tím hlavním lákadlem filmu. Děj je velice slabý, ale to se vzhledem k tématice nedá nečekat. Celkově se však jedná o další výrazný, výbušný a dravý film. Čili to, na co jsme u Verhoevena již zvyklí.(13.1.2006)

• bassator

25%(18.4.2009)

• Bebacek

Děvka, která každého a hlavně sama sebe přesvědčuje o tom, že děvka není, ačkoli její kozy jsou v každém druhém záběru, dřevo, které je prý nadáno úžasným tanečním talentem (leda, že by byl v roce 1995 in tanec á la epileptický záchvat) a chová se a mluví jako kdyby měla permanentně krámy. Hrůza. Jeden z nejhorších hereckých výkonů v absolutní filmové kravině, kterou jsem kdy viděla.(29.11.2007)

• Elizabeth Berkley

• - Paul Verhoeven a Joe Eszterhas plánovali druhý díl filmu, což naznačuje i konec. V pokračování měla Nomi v Hollywoodu začít budovat kariéru jako herečka. Studio realizaci však zamítlo. (don corleone)

• - Jenny McCarthy byla žhavou kandidátkou při konkursech, dokud se neukázalo, že neumí tancovat. (don corleone)

• - Elizabeth Berkley si o svou roli ve filmu řekla originálním způsobem. Zavolala producentovi a rovnou se představila jako Nomi z Showgirls. (Cherish)