poster

Showgirls

 • USA

  Showgirls

 • Francie

  Showgirls

 • Slovensko

  Showgirls

Drama

USA / Francie, 1995, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sud
  **

  Téměř všichni o tomto filmu tvrdí že se nepovedl a v době svého vzniku byl propadákem. Do jisté míry musím souhlasit, protože příběh filmu je nevýrazný a celková atmosféra na mě nefunguje. Ale ty ženský, ty teda jsou :-). Na Paula Verhoevena sice slabota, ale film, přestože je podprůměrný, kvůli těm kráskám by mohl shlédnout každý.(22.3.2006)

 • Gemini
  ***

  Sice stejně jako Randy ve Vřískotu dvojce tvrdím, že můj oblíbený horror jsou Showgirls, ale když už se můžu dívat na Vřískot ( i na třetí díl), proč bych se nemohl dívat na Showgirls, že? Kyle Mac Lachlan už navždy zůstane Dalem Cooperem z Twin Peaks, ať už dělá nebo hraje cokoliv, Paul Verhoeven natočil i horší věci (co takhle Starship Troopers? Pokud jste nečetli knihu, bibli všech mariňáků, asi mě tak úplně nechápete, ale prostě to tak je). A Gina Gerschon je nádherná. Prostě průměr, i když bych to měl hrozně zdrbnout. BTW kolik ženských (dívek, slečen, dam, nerad bych nějakou urazil) a jak tohle hodnotilo? Jen že bych to docela rád věděl, protože je docela jasný proč chlapy tenhle film neodpuzuje.(9.2.2003)

 • Bebacek
  odpad!

  Děvka, která každého a hlavně sama sebe přesvědčuje o tom, že děvka není, ačkoli její kozy jsou v každém druhém záběru, dřevo, které je prý nadáno úžasným tanečním talentem (leda, že by byl v roce 1995 in tanec á la epileptický záchvat) a chová se a mluví jako kdyby měla permanentně krámy. Hrůza. Jeden z nejhorších hereckých výkonů v absolutní filmové kravině, kterou jsem kdy viděla.(29.11.2007)

 • TeeAge
  ****

  Nevšedne odvážny a neschematický počin. Disponuje tiež so skutočnými emóciami a nesmierne talentovanou hlavnou predstaviteľkou. Vykreslovanie neľútostnej tváre showbiznisu funguje tiež.(23.10.2010)

 • DaViD´82
  **

  Paul Verhoeven a jeho selhání na všech myslitelných frontách. Zdlouhavé, bez děje, špatně zahrané, po většinu stopáže nechtěně směšné a navíc děsivě nezajímavé. Jediné co to činí koukatelnou záležitostí je pár scén, z kterých je cítit starý dobrý kontroverzní Verhoeven.(25.6.2007)

 • Gina Gershon

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace