poster

Showgirls

 • USA

  Showgirls

 • Francie

  Showgirls

 • Slovensko

  Showgirls

Drama

USA / Francie, 1995, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stegr

  Zlaté maliny 1995 - 7x - Nejhorší film, Nejhorší herečka HR (Elizabeth Berkley), Nejhorší režie (Paul Verhoeven), Nejhorší scénář, Nejhorší nová hvězda (Elizabeth Berkley, Nejhorší herecký pár, Nejhorší píseň...(1.11.2008)

 • Adrian
  ****

  Film sa mi pacil ani nie tak pre svoju drzu krasu, ale preto, ze Verhoevenov sposob cynickeho vyobrazenia "jednoducheho pribehu" sa na nic nehra. Resp. opacne, proklamovana naivita pribehu je podla mna cielenym umyslom s reziserovou snahou pozriet sa na pribeh prave skrz optiku tych naivnych dievcat, prichadzajucimi do mesta hriechu spravit karieru. Nikdy som sice v Las Vegas nebol, ale Scorseseho Casino mi ukazalo komplexne prekreslene, s triezvym odstupom zvrchu podane zhodnotenie fungovania zivota tohto mesta. Verhoevenove Showgirls sa snazia (podla mna) o vypoved zospodu, t.j. nie z pozicie "manazmenu mesta", ale tych, ktori na nich zarabaju, pricom samozrejme snivaju o tom, ze raz budu navrchu. Sny mozu byt niekedy naivne az nerealne... . A este nieco. Nech si hovori kto chce, co chce, tanecne ako i eroticke sceny v tomto filme maju jednoznacne svoje chytlave tempo, gradaciu a pritazlivy audiovizualny "drajv". Ich dravost je zivocisna presne v sulade s esenciou remesla stripdancer.(9.1.2005)

 • Radyo
  **

  Dvě hvězdičky za hromadu erotiky, o nic víc v tom filmu vlastně ani nejde. Elizabeth Berkley vypadá dobře, ale Gina Gershon - to je ženská...(13.12.2003)

 • Disk
  ****

  Čas tomuto Verhoevenovu snímku rozhodně pomohl. Nedoceněná záležitost. Hlavně od Showgirls neočekávejte nějaké erotické pnutí. Je to drama s prvky erotiky (velmi chladné a odtažité erotiky) o naivní holce, která se vydala hledat štěstí, a poznala jeho odvrácenou stranu. Z herců exceluje hlavně Gina Gershon ve vedlejší roli.(17.8.2012)

 • Crocuta
  ****

  Přitažlivou formou zpracovaný příběh ze života těžce pracujících (a vesměs také hodně přitažlivých) děvčat.(7.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace