• Francie

USA / Francie, 1995, 128 min

• sud

Téměř všichni o tomto filmu tvrdí že se nepovedl a v době svého vzniku byl propadákem. Do jisté míry musím souhlasit, protože příběh filmu je nevýrazný a celková atmosféra na mě nefunguje. Ale ty ženský, ty teda jsou :-). Na Paula Verhoevena sice slabota, ale film, přestože je podprůměrný, kvůli těm kráskám by mohl shlédnout každý.(22.3.2006)

Sice stejně jako Randy ve Vřískotu dvojce tvrdím, že můj oblíbený horror jsou Showgirls, ale když už se můžu dívat na Vřískot ( i na třetí díl), proč bych se nemohl dívat na Showgirls, že? Kyle Mac Lachlan už navždy zůstane Dalem Cooperem z Twin Peaks, ať už dělá nebo hraje cokoliv, Paul Verhoeven natočil i horší věci (co takhle Starship Troopers? Pokud jste nečetli knihu, bibli všech mariňáků, asi mě tak úplně nechápete, ale prostě to tak je). A Gina Gerschon je nádherná. Prostě průměr, i když bych to měl hrozně zdrbnout. BTW kolik ženských (dívek, slečen, dam, nerad bych nějakou urazil) a jak tohle hodnotilo? Jen že bych to docela rád věděl, protože je docela jasný proč chlapy tenhle film neodpuzuje.(9.2.2003)

• Bebacek

Děvka, která každého a hlavně sama sebe přesvědčuje o tom, že děvka není, ačkoli její kozy jsou v každém druhém záběru, dřevo, které je prý nadáno úžasným tanečním talentem (leda, že by byl v roce 1995 in tanec á la epileptický záchvat) a chová se a mluví jako kdyby měla permanentně krámy. Hrůza. Jeden z nejhorších hereckých výkonů v absolutní filmové kravině, kterou jsem kdy viděla.(29.11.2007)

Nevšedne odvážny a neschematický počin. Disponuje tiež so skutočnými emóciami a nesmierne talentovanou hlavnou predstaviteľkou. Vykreslovanie neľútostnej tváre showbiznisu funguje tiež.(23.10.2010)

• DaViD´82

Paul Verhoeven a jeho selhání na všech myslitelných frontách. Zdlouhavé, bez děje, špatně zahrané, po většinu stopáže nechtěně směšné a navíc děsivě nezajímavé. Jediné co to činí koukatelnou záležitostí je pár scén, z kterých je cítit starý dobrý kontroverzní Verhoeven.(25.6.2007)

• Gina Gershon