poster

Total Recall

 • USA

  Total Recall

 • Slovensko

  Total Recall

 • Velká Británie

  Total Recall

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1990, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  **

  Scénář: Ronald Shusett, Dan O'Bannon, Gary Goldman .. Velmi podivné sci-fi, které mě nechytlo..(15.4.2005)

 • Fr
  ****

  Film, kterej nezískává ani po letech body (hvězdy) za nostalgii, ale za to, jakej opravdu je. Verhoeven potrénoval na Hvězdnou pěchotu a Arnold si střihl další z rolí, na který se nezapomíná. Možná film, na kterej se bude dát koukat furt! Jestli ho nějakej magor nezkurví remakem.....(9.8.2005)

 • Houdini
  *****

  Oscar 2 nominace: Zvuk, Střih zvukových efektů + (Vizuální efekty)(9.4.2004)

 • berg.12
  ****

  "Osvoboďte Mars!" A má socializmem omezená filmová představivost byla v sedmém nebi, podobně jako u Hvězdných válek. Arnold Schwarzenegger je navíc herec, se kterým jsem vyrůstal a hlas Pavla Soukupa z něj spolehlivě udělal toho největšího sympaťáka. Podle Verhoveových představ neměly být triky ve filmu překonány minimálně do r. 2000, leč už o rok později sám Schwarzenegger s T2 toto tvrzení podkopal, aby zanedlouho Spielberg se svým Jurským parkem poslal tenhle film definitivně do modýlkové historie. Zub času je někdy až příliš neúprosný, takže zaplapánbůh aspoň za Jerryho Goldsmithe.(26.7.2006)

 • Enšpígl
  ***

  "Nepůjdem do kina? Teď jde v Alfě novej film s Arniem, prej je to hroznej masakr, moc nechápeš o co jde, ale pere se tam krásná blondýna s krásnou brunetkou, jsou tam mutantíííí, dost se tam střílí a Arnold ukáže bicáky, ty vole." "To zní dobře půjdem". Takhle nějak jsem asi před 17 lety byl nalákán do tehdy nejluxusnějšího kina v Praze na novej film s Arnoldem. Včera jsem si dal film sám od sebe znova a můžu říci toto: je to hroznej masakr, moc nechápu o co jde, ale pere se tam krásná blondýna s krásnou brunetkou, jsou tam mutantíííí, dost se tam střílí a Arnold ukáže bicáky, ty vole.(10.10.2007)

 • - V metru je možné vidět několik reklam na faktické značky, jako třeba Fuji Film a Coca Cola. Reklama na Coca Colu byla v metru na svém místě i více jak 20 let od uvedení filmu. (Beer Ceps)

 • - Bar na Marsu, kde Quaid (Arnold Schwarzenegger) potká Melinu (Rachel Ticotin), se jmenuje „Poslední Útočiště“. Stejně se jmenoval i bar v Pennsylványi, ve kterém v roce1991 zatkli sériovou vražedkyni Aileen Wuornosovou. (vimanzen)

 • - Při scéně, kdy spolu u výtahu bojují Melina (Rachel Ticotin) a Lori (Sharon Stone), je možné při jednom záběru za jejich nohami vidět Quaida (Arnold Schwarzenegger), jak drží v ruce zbraň. V dané, záběru na jeho osobu ji však v ruce ještě nemá. (Marten77)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace