poster

Total Recall

 • USA

  Total Recall

 • Slovensko

  Total Recall

 • Velká Británie

  Total Recall

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1990, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  *****

  Režisér je prostě týpek. Skvěle promyšlené prostředí Marsu, zápletka, Sharon Stone, Arnie.. a konečně jsem se mohl z plna hrdla zasmát hlášce ze Žhavých výstřelů II. (Počet mrtvol: Jako v Total Recall!)(20.3.2008)

 • Djkoma
  *****

  Svět, kde se dají myšlenky vymazat i uložit. Na místě, kde se neprodává voda, ale vzduch (kyslík). Zde Douglas Quaid přemítá o svém skutečném já a vzpomínkách, které patří tajnému agentovi nebo jsou jen pozůstatkem návštěvy ve společnosti Recall. Výborný Arnold a především Verhoeven, který se nebojí propustit uzdu fantazii a vytvořit bizardně zvrácenou podobu Marsu, jako místa plného odpadků, mutantů a jeho oblíbené krve. Naprosto skvělý film, v kterém se pro mě spojili tři hvězdy své doby Arnold Božský, Sharon Krásná a Paul Krvavý :). PS: film z povídky vychází (jak je u povídek Dicka zvykem) jen volně. V ní se totiž Quaid nedostane ze Země, takže celý Mars je jedna velká improvizace scénáristů...(1.7.2004)

 • Houdini
  *****

  Oscar 2 nominace: Zvuk, Střih zvukových efektů + (Vizuální efekty)(9.4.2004)

 • Galadriel
  ****

  Myšlenky Phillipa K.Dicka, akce hodná Arnolda a k tomu extra cool hlášky ("Do you think I'm the real Quaid? Yes, I Am." - kdo neviděl, nepochopí) a několik zajímavých vysvětlení hodných dlouhé diskuze. Musím říct, že jsem spokojená a jde o jeden ze tří nejlepších filmů podle Philipa K.Dicka (vedou samozřejmě Blade Runner a Minority Report), ale i o jednu ze tří nejlepších věcí s Arnoldem (spolu s Terminátory a Pravdivými lži).(28.9.2007)

 • flanker.27
  *

  Zatímco u Minority report vznikl z průměrné a trochu překombinované povídky dobrý film, u Total Recall vznikl z dobré povídky podprůměrný a hodně překombinovaný film. Arnold je sice na vrcholu, ale film nezachrání.(29.11.2005)

 • - Na natáčaní bolo i mnoho zvierat, medzi inými i mláďa leoparda a pumy. Arnold Schwarzenegger (Quaid) sa s nimi rád hral. Často ich mal pri sebe v obytnom voze. Rýchlo rástli, priberali na hmotnosti a na konci filmovačky už mali okolo sedem mesiacov. Raz vstal a kráčal v obytnom voze smerom k predným dverám. Puma sa nečakane rozbehla a skočila mu na krk zozadu. Svojou hmotnosťou a nárazom Arnolda poriadne tresla o volant. Nebol to však útok, chcela sa iba hrať. (gogo76)

 • - Až se sedmi režiséry se počítalo pro film. Byli mezi nimi např. Richard Rush a Bruce Beresford. (Chatterer)

 • - Idea o generátoru atmosféry na Marsu je nesplnitelná. Mars nemá dostatečnou hmotnost, aby si udržel svou stávající atmosféru, natož atmosféru dost hustou na to, aby na něm bylo možné přežít. (vojtaruzek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace