poster

Total Recall

 • USA

  Total Recall

 • Slovensko

  Total Recall

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1990, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  ****

  rozpočet : $65 million tržby celosvetovo : $261,299,840(2.1.2007)

 • Skejpr
  **

  Tak todle je fakt nic moc... Když se na začátku rozprskla hlava Arnolda Schwarzeneggera, říkal sem si, že by todle mohlo být zajímavý... nebylo... S původní povídkou to má společnýho asi tolik, co osamocenej jetel s tatarským biftekem (maximálně tak tu krávu), herecký výkony kohokoliv jsou naprosto nevýrazné, akce nezajímavá, a 3prsá děvka mi přišla vyloženě trapná. To množství mutantíků na konci mne skoro až znechutilo.. i když uznávám, že obludka spojená s člověkem v jeho hrudníku se stala zlomová pro filmovou trikařskou scénu. Proto taky ty dvě hvězdičky. Za obludku a za tu explodovanou hlavu v ůvodu...(21.3.2006)

 • H34D
  ****

  Po dvou Terminátorech a jednom Predátorovi nejpovedenější Schwarzeneggerův film. Mezi hlavní přednosti patří kvalitní námět, nečekaně chytrý a promyšlený scénář, který si na nás přichystal nejedno překvapení (oceňuji moment, kdy si divák spolu s Arnoldem není jist, co je iluze a co realita) a snad i lehce úchylná režie. Sice jsem si místy říkal, že bez mutantů by to snad celé mohlo působit uvěřitelněji a tedy i "lépe", ale tím by zase zmizelo ono specifické Verhoevenovo kouzlo a smršť brutality. Navíc, kde jinde můžete spatřit člověka s integrovaným mutantkem v hrudníku? :) Akce je béčková a evidentně od RoboCopa příliš nedospěla, ale pokud jde o nářez s Arnoldem, tak ruku na srdce, vadí to vůbec? "Sorry Quaid your whole life was just a dream" 8/10(12.4.2008)

 • Djkoma
  *****

  Svět, kde se dají myšlenky vymazat i uložit. Na místě, kde se neprodává voda, ale vzduch (kyslík). Zde Douglas Quaid přemítá o svém skutečném já a vzpomínkách, které patří tajnému agentovi nebo jsou jen pozůstatkem návštěvy ve společnosti Recall. Výborný Arnold a především Verhoeven, který se nebojí propustit uzdu fantazii a vytvořit bizardně zvrácenou podobu Marsu, jako místa plného odpadků, mutantů a jeho oblíbené krve. Naprosto skvělý film, v kterém se pro mě spojili tři hvězdy své doby Arnold Božský, Sharon Krásná a Paul Krvavý :). PS: film z povídky vychází (jak je u povídek Dicka zvykem) jen volně. V ní se totiž Quaid nedostane ze Země, takže celý Mars je jedna velká improvizace scénáristů...(1.7.2004)

 • DaViD´82
  ****

  Celá tato dickovská adaptace má jeden jediný zádrhel. A sice, že v hlavní roli není někdo poněkud civilnější než-li Arnie. Mám ho sice hodně rád, ale do paranoidní adaptace Dickova díla zrovna dvakrát moc se svou postavou nezapadá, byť se snaží seč může. Jinak je vše jak má být. Tempo, efekty, režie i vize budouctnosti. Spolu s nepřekonatelným Blade Runnerem jednoznačně nejlepší filmová adaptace Dicka.(25.6.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace