poster

Total Recall

 • USA

  Total Recall

 • Slovensko

  Total Recall

 • Velká Británie

  Total Recall

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1990, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ****

  „Pokladaj to za rozvod, zlato.“ Robustné sci-fi, za ktoré hovoria mená. Verhoeven, Schwarzenegger, O´Bannon, Shusett, Kassar, Vajna, Goldmsith, Bottin, Vacano, Kuato, P. K. Dick. Aj po rokoch ohromná akčná sci-fi zábava, plná nápadov (skladacia hlava, taxikár, požiarnická sekera). Ako bonus pochopíte, prečo aj keď na Nostrome (údajne) mali strelné zbrane, nepoužili ich. Skvelý Arnold, zdatný zloduch Michael Ironside, nápadité akčné scény, veľkolepá výprava, parádne postavy, super prekvapivý scenár.(2.11.2004)

 • Houdini
  *****

  Oscar 2 nominace: Zvuk, Střih zvukových efektů + (Vizuální efekty)(9.4.2004)

 • T2
  *****

  Rozpočet $65miliónovTržby USA $119,394,840Tržby Celosvetovo $261,299,840║ úžasná jazda s Arnoldom, skvelé sci-fi, akcia, triky, masky, či odfrky /90%/(18.5.2005)

 • H34D
  ****

  Po dvou Terminátorech a jednom Predátorovi nejpovedenější Schwarzeneggerův film. Mezi hlavní přednosti patří kvalitní námět, nečekaně chytrý a promyšlený scénář, který si na nás přichystal nejedno překvapení (oceňuji moment, kdy si divák spolu s Arnoldem není jist, co je iluze a co realita) a snad i lehce úchylná režie. Sice jsem si místy říkal, že bez mutantů by to snad celé mohlo působit uvěřitelněji a tedy i "lépe", ale tím by zase zmizelo ono specifické Verhoevenovo kouzlo a smršť brutality. Navíc, kde jinde můžete spatřit člověka s integrovaným mutantkem v hrudníku? :) Akce je béčková a evidentně od RoboCopa příliš nedospěla, ale pokud jde o nářez s Arnoldem, tak ruku na srdce, vadí to vůbec? "Sorry Quaid your whole life was just a dream" 8/10(12.4.2008)

 • EdaS
  *****

  Z Verhoevenových sci-fi asi nejvíc konvenční, i když pořád dost brutální a krvavý film. A že se nám snaží vnutit Rachel Ticotin místo Sharon Stone v době její největší krásy? To musel být vtip.(27.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace