poster

Total Recall

 • USA

  Total Recall

 • Slovensko

  Total Recall

 • Velká Británie

  Total Recall

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1990, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  ****

  rozpočet : $65 million tržby celosvetovo : $261,299,840(2.1.2007)

 • Matty
  ****

  Umělé vzpomínky, sofistikovaný příběh, brutální násilí, sci-fi prostředí, výlet na Mars, hnusní mutanti, Sharon Stoneová, naštvaný Arnold, obstojné triky, drsná muzika, odporní padouši, nepovedený a nejednoznačný konec: Tak tohle všechno ve filmu je, avšak týden po zhlédnutí už si dokážu vybavit pouze to brutální násilí. No, alespoň něco. 80% Zajímavé komentáře: hirnlego, Dan9K , k212, gr8 escape, Honza dAve, D.I.G(24.4.2005)

 • Gemini
  ****

  Myslím, že P. K. Dick by s takhle kvalitní adaptací mohl být spokojen, narozdíl třeba od takového R.A. Heinleina, jehož Starship Troopers Verhoeven vyloženě zprznil...a ještě jeden spojovací článek s Hvězdnou Pěchotou - skvělý Michael Ironside:) Total Recall skutečně byl Matrixem svojí doby, některé efekty berou dech i dnes (i když leckdy jen z čisté nostalgie:)). Na 80% se dostáváme díky skvělému hudebnímu doprovodu od Jerryho Goldsmithe.(10.5.2003)

 • choze
  *****

  Než 80. léta vydechla naposled, zasadila ještě tento velkolepý úder, který měl s bodycountem 77 zásadní podíl na tom, že se o filmovém létu 1990 mluvilo jako o "krvavém". Inteligentní, byť žánr neposouvající scénář se skvostnými hláškami (Stone: "ALE MILÁČKU, JSME PŘECE MANŽELÉ." Arnold (střelí ji mezi oči): "TAK TOHLE POVAŽUJ ZA ROZVOD."), silné obsazení, masivní a krásně brutální akce, kde nechybí hongkongské střílení do kolemjdoucích při honičce a dodnes působivá přehlídka masek a speciálních efektů oceněná Oscarem, udělaly z TOTAL RECAL i při jeho v té době rekordních nákladech 65 milionů hit (výdělek 261 milionů celosvětově), který více než důstojně uzavřel jednu úžasnou filmovou dekádu.(24.6.2007)

 • Superpero
  *****

  Akční sci-fi bomba s mým oblíbeným Arnoldem a že to stojí za to. Střelba do civilů jako by se nechumelilo :-)))),mutanti, trpasličí děvka, nafouklý přetlakovaný ksichty a nejlepší rozvodová scéna v dějinách kinematografie.(16.4.2005)

 • - Kvůli brutálním scénám Americká filmová asociace MPAA snímek zpočátku označila jako do 18 let nepřístupný. (ClintEastwood)

 • - Idea o generátoru atmosféry na Marsu je nesplnitelná. Mars nemá dostatečnou hmotnost, aby si udržel svou stávající atmosféru, natož atmosféru dost hustou na to, aby na něm bylo možné přežít. (vojtaruzek)

 • - I tentokrát se natáčení zúčastnil Arnoldův kamarád a častý spolupracovník Sven-Ole Thorsen. Tentokrát je však uveden pouze jako trenér. (Rominator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace