poster

Půlnoční běh

 • český

  Levou zadní

 • USA

  Midnight Run

 • slovenský

  Polnočný beh

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA, 1988, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • StarsFan
  *****

  Ta nejlepší komedie s De Nirem, co jsem zatím viděla. Většinou mi přijde jako blbost vzpomínat na "staré dobré časy", ale u Roberta to prostě jinak nejde, protože osmdesátky byly absolutní vrchol jeho tvorby. A osobně jsem moc ráda, že během nich přijal i jednu z těch rolí tvrdýho drsňáka s cigárem (občas jsem měla pocit, že se dokonce jedná o reklamu na tabákový výrobky), která se o pár let později stala tak charakteristická pro Bruce Willise. Už od dob jeho spolupráce se Scorsesem bylo jasný, že mu ty tvrdší slova a temnější osobnost sednou, ale tohle byl nářez. Na takovou cestu Amerikou bych se s ním vydala okamžitě. "Nemůžu se s tebou hádat. Vždyť ani doprdele nevím, o čem to mluvíš."(26.7.2008)

 • MM_Ramone
  ****

  Robert De Niro je geniálny herec, ktorý sa dokáže vždy naplno vžiť do postavy, čo stvárňuje. V tomto snímku, z konca osemdesiatych rokov, sa prvý krát vo svojej kariére ukázal v komédii. Zahral si lovca odmien Jacka Walsha. Dostane zákazku na to aby z New Yorku do Los Angeles dopravil chlapíka s prezívkou Vojvoda. Ukáže sa, že je to ukecaný, príšerne otravný účtovník mafie, Jonathan Mardukas... ich cesta naprieč celou Amerikou s mafiánskymi vrahmi, štátnou políciou, FBI a konkurenčným zabijakom v pätách, je perfektná filmová jazda plná gagov, vtipných hlášok a akcie. Zábavná road movie. ****(27.2.2013)

 • Janek
  ****

  Příjemná komedie, kterou drží nad vodou hlavně De Niro. Grodin zbytečně nepřehrává a veze se na charismatu Nira. Chemie vcelku funguje a film uběhne překvapivě rychle. Jen ten Elfman musel být asi na LSD, páč ta hudba jako by vypadla z áčkovýho pornofilmu.(24.8.2007)

 • Boss321
  ****

  Martin Brest natočil v 80. letech jen dva filmy, z nichž oba jsou krimikomedie a patří ve svém žánru k tomu nejlepšímu co můžete shlédnout (Policajt v Beverly Hills patří k tomu absolutně nejlepšímu). Půlnoční běh je snímek plný akce a skoro až grotestních situací. Robert De Niro jako bývalý policista oplývá sarkastickými hláškami a s jeho "vězněm" Charlesem Grodinem vytvořili skvělé duo. Bohužel v plném hodnocení mi brání přestřelená stopáž a trochu zpackaný konec........(24.3.2008)

 • mm13
  ***

  Nedeľná oddychovka.(1.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace