Půlnoční běh

• slovenský

Polnočný beh

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi

USA, 1988, 126 min

Sympatická komedie se skvělym De Nirem, kterýmu to s Grodinem docela klape, ale ještě z toho šlo možná vytěžit o něco víc.(17.9.2014)

Za 2... Scénář: naprostá dokonalost úplně převácený než jsem čekal , režie: splněná na 1, herci: bylo zajímavé rozmístění postav, ale v celku to udělalo nečekaný dojem , SKVĚLÁ PODÍVANÁ.(28.7.2006)

Cestu skrz Státy s takovou dvojkou jako je De Niro + Grodin bych chtěl zažít. Evidentně si to užívali a když jsem zjistil, že právě Grodin je ten táta z Beethovena, byl jsem překvapen o to víc. Zmatenýho on umí skvěle. Ani drsností film nešetří. To by taky nebyl film s De Nirem. Akorát tu trochu vyměkne, ale ne tolik, aby nemohl hláškovat ostošest. Komedie je to obstojná, párkrát jsem se zasmál, ale o to radši sledoval jejich cestu, která mi uběhla svižně a originálně. Už teď vím, že se na ní znova a rád podívám, ale tak vím, že si odnesu šok v podobě jedné věci. Když si v poklidu ke konci u toho klimbám, kočka ležící u mě, najednou procitnu, leknu se, kočka se mnou a najednou jen vidím, jak hlavou padá z postele. Nebýt jí, asi bych se v tu chvíli tolik nezasmál jako u toho filmu. Jenže nutno dodat, že zde jde hlavně o samotnou cestu dvojky než o vtipné situace. --- Ne, ne, ne! Típni to! Cigarety tě zničej. - To ženský taky.(17.8.2007)

Podarilo sa mi oprášiť filmový snímok, ktorý mi skutočne potrápil bránicu (aj keď som mu v úvode nedávala veľké šance na úspech) De Niro a Grodin boli skutočne skvelé old school duo a celé 2 hodiny ponúkali sviežu symbiózu vtipu a akcie..(2.5.2008)

Velice podařené kriminální drama po celou dobu trvání kořeněné chytrým humorem se skvělým De Niro. Přes dvě hodiny trvající oslava přátelství s naprosto nepředvídatelnými zákruty a někdy i otočkami zpět. Nepřestával jsem se usmívat a nepřestával jsem být v napětí.(3.10.2010)