poster

Vůně ženy

 • USA

  Scent of a Woman

 • slovenský

  Vôňa ženy

Drama

USA, 1992, 157 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pan Hnědý
  ****

  Al Pacino mě jako herec ohromuje po celou jeho kariéru od dob Kmotra to je celých 40let! A stále dokáže ze sebe dostat maximum a nesmrtelný herecký kumšt, do kterého se s chutí pustím jen, co vidím plakát-trailer filmu. Vždy je v dobrých rukách jako u Bresta v Scent of a Woman. První Oscar za výbornou roli (i když by měl mít Oscara už za Kmotra). Perfektní výkon slepého člověka, který ještě doufá v naději, silnou ruku do života mu podá Chris O'Donnell. Scénář na hodnocení taky přidal. Silný drama s ještě silnějším závěrem. Tleskám.(21.5.2012)

 • brit84
  ****

  Podle mě se sem docela hodí srovnání s filmem Společnost mrtvých básníků. Obojí je ze školního prostředí, i když dějově jsou oba diametrálně jinde. SMB mě narozdíl od VŽ až tak nenadchla celkovým zpracováním. Robin Williams tady nemá tolik prostoru k hereckému koncertu, ale konec filmu na mě působil jako božská mana. Naproti tomu Vůně ženy má zajímavý příběh a skvělý výkon Al Pacina. Jenže konec vyšumí v umělý patos, který sice stejně jako v SMB sází na dojetí, ale mě na zadek neposadil.(31.12.2011)

 • IQ Tiqe
  ***

  Tenhle film není až takový zázrak, vzhledem k hodnocení. Ale Al Pacino podává roli slepce na více než výbornou, vše je jeho dílo. No řekněte sami - v jakém filmu máte možnost vidět slepce řídit auto?(3.8.2010)

 • Sonnery
  *****

  Takové filmy jsou pro mě důkazem a zadostiučiněním, že to věčný vysedávání před televizí má smysl. Díky(3.8.2009)

 • novoten
  *****

  Těžko hledat slova pro pocity, které vám Vůně ženy dá. Nechá vás přičichnout ke správným činům, zoufalým cestám, špatným přesvědčovacím metodám, nečekaným poutům - a k ženám. Stačí opravdu jenom přivonět a budete ztraceni. Tahle vůně už nepomine.(26.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace