poster

Vůně ženy

 • USA

  Scent of a Woman

 • Slovensko

  Vôňa ženy

Drama

USA, 1992, 157 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aky
  *****

  Dokonalost sama. Každé slovo navíc by bylo jenom jejím rozmělňováním.(4.1.2006)

 • Radyo
  *****

  Neviděl jsem původní italskou verzi, takže nemohu srovnávat. Ale díky tomu alespoň mohu konstatovat, že se tento americký remake nadmíru vydařil. Chris O'Donnell tady předvádí životní výkon (kam se hrabou všichni ti Batmanovští Robinové, nebo Dumasovští D'Artagnanové) a Al Pacino opět rozehrává jeden ze svých excelentních hereckých koncertů. Jeho pojetí slepého důstojníka je natolik věrné, natolik hrdé a hluboké, že mu divák nejen onu slepotu skutečně uvěří.(26.9.2003)

 • Slasher
  ****

  Výborný "nevidomý" Al Pacino X tragicky herecky, zjevově a charismaticky nijaký Chris O'Donnell.(13.9.2011)

 • flanker.27
  ****

  Docela příjemný film. Bohužel jsem neviděl originál, srovnání tudíž chybí. Je to sice celkem klasicky americky pojaté drama se smyčci a velkými slovy na předem jasných místech, ale díky kvalitním hercům to netahá za mozek. A téma prásknout/neprásknout je zpracováno velmi dobře.(29.1.2008)

 • ed_wood
  *****

  Originál DVD tohto filmu mám doma a na zadnej strane obalu je napísané: Vůně ženy je film, který pohladí duši a zahřeje srdce. Musím povedať, že tento výrok je stopercentne pravdivý a film úplne vystihuje. Vôňa ženy síce nie je ničím extra výnimočný. Dvaja muži, úplne rozdielnych pováh, ktorí sa nemajú veľmi v láske sa postupom deja stávajú dobrými priateľmi. Také filmy tu už boli. LENŽE nebol v nich Al Pacino. Al podal jeden z najlepších hereckých výkonov aké som kedy videl. Už pred zhliadnutím tohto filmu bol mojim najobľúbenejším hercom, ale po Vôni ženy ním asi aj navždy ostane. Výkonom zatienil dokonca aj Tonyho Montanu a Franka Serpica ( za ktorých podľa mňa mal dostať Oscara tiež ). Nechcem vyzrádzat dej ale film sa skončil dobre a bez žiadnych sĺz, takže má u mňa ďalšie veľké plus:)(27.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace