Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Blizzard
  *

  Jedině snad pro zoofily, kteří chtějí spatřit obcující slony na hřišti ledního hokeje, jinak ve filmu nic zajímavého nebo zábavného neuvidíte. WTF prostě... (1/10)(13.7.2008)

 • Stegr

  Zlaté maliny 2009 - 3x - Nejhorší film, Nejhorší herec HR (Mike Myers), Nejhorší scénář + 3 nominace - Nejhorší herečka HR (Jessica Alba), Nejhorší herec VR (Ben Kingsley, Verne Troyer), Nejhorší režie (Marco Schnabel)...(11.2.2009)

 • choze
  ***

  Zabijácká nálož záměrně trapného záchodového humoru na účet importu zkomerciolizovaného indického rádobyduchovna do Ameriky, kterou zdaleka ne každý rozchodí (přítelkyně to vzdala po půl hodině, rodičům jsem to radši ani nedával). Myersovo pitvoření už je sice zoufale okoukané a postava francouzského hokejisty se sedmdesátkovou vizáží taky moc originální nebyla, naštěstí Jessica Alba se mi neokouká nikdy. Bavil jsem se a minimálně na fórek s "máš ho ve svých rukou", souboj s mopy namočenými ve chcánkách, zfetovaného sportovního komentátora nebo soulož slonů hned tak nezapomenu.(24.2.2009)

 • sheen
  ***

  Vpohodě uvolněná komedie s pár hodně silnýma scénama.(3.10.2008)

 • SaNcHeZ_cz
  *

  Mike Myers tentokrát naprosto minul. Nezábavná, trapná a nepovedená komedie, které se mohou smát jen ti nejméně nároční diváci. Mezi ně bohudík nepatřím.(18.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace