Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Prostředí 7/10/// +humor a zábava -zřejmě to opravdu není snesitelné pro každého/// Film který u kritiky a hlavně pak u diváků v Americe totálně propadl a zařadil se k nejhorším filmům (co se tržeb týče) v historii. Pro mě osobně v něm navíc hraje Mike Myers, kterého spíš považuji za omyl přírody než za řádného herce. Nicméně i přes tenhle fakt a tvrdou kritiku mě tento film bavil. Už dlouho jsem neviděl tak ztřeštěný a nesmyslný film, že to bylo až k popukání. Komentátoři při hokejových zápasech, různé narážky na známé herce, hudební vsuvky na kytaru, sloni na ledě, kteří (je už po desáté? Mohu to sem napsat?)...no však si to domyslete. Jestliže mám být tedy základním kamenem filmu zábava, pak si tento film moje hodnocení právem zaslouží./// Celkem 72%///(13.3.2011)

 • Hellboy
  **

  Mike Myers má prostě jeden způsob hraní a ten už asi nikdy nezmění. Docela jsem se bavil, bál jsem se, že to bude větší kravina. I tak je to pochopitelně slabota. Je prostě neuvěřitelné, že dokáže ve svých filmech používat stále dokola stejné vtipy! Vše, co je v Love Guru už bylo k vidění jinde. Často dokonce doslova odkazuje k vlastním filmům, viz poslouchání Bohemian Rhapsody v autě jako ve Wayne's World nebo rozhovory s liliputem jako v Austinu Powersovi.(22.9.2008)

 • Javert
  **

  Z relativně originálního námětu tvůrci nevytěžili nic, co by stálo za pozornost. Koukat se na to dá celkem bez újmy, ale jako něco vtipného, u čeho bychom se měli smát to, až na pár momentů, nefunguje.(19.7.2008)

 • Beagle
  *

  Mariska Hargitay...(3.12.2011)

 • zablaga
  ***

  Mike Myers je proste blázon, jeho film beriem s určitým odstupom. Ale tie pesničky boli geniálne, ten Justin Timberlake bol geniálny a ja som sa celkom dobre zasmiala :-)(27.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace