• Marek1991

Toto je paródia, nie bežná komédia. Občas to bolo ozaj trefné, občas to ozaj pobavilo, no malo to veľa trápnych a nudných momentov. Samotný dej pôsobil ako bez vedenia, Bollywood schytal, ale miestami to ozaj preháňali. Dlhé to nie je, tak keď sa nudíte, tak vám to deň nepokazí, ale ani veľmi nezlepší.(5.6.2013)

• Bat55

Skutočne krásna Jessica Alba proste nestačí. Film prekypujúci neoriginalitou, trápnosťou a infantilnosťou. Film sa tvári ako veľká komédia plná srandy a humoru, ale opak je pravdou. Väčšina scén ma skôr otrávila a hoci ma to v niektorých scénach aj bavilo, záver filmu na hokejovom zápase ma dorazil. Mám rád komédie, mám rád aj zvrátené a infantilné veci, no nemám rád tento film. Mike Myers mi nikdy nebol sympatický. "TradeMark" :) Trapošina! /15%/(3.1.2012)

Zabijácká nálož záměrně trapného záchodového humoru na účet importu zkomerciolizovaného indického rádobyduchovna do Ameriky, kterou zdaleka ne každý rozchodí (přítelkyně to vzdala po půl hodině, rodičům jsem to radši ani nedával). Myersovo pitvoření už je sice zoufale okoukané a postava francouzského hokejisty se sedmdesátkovou vizáží taky moc originální nebyla, naštěstí Jessica Alba se mi neokouká nikdy. Bavil jsem se a minimálně na fórek s "máš ho ve svých rukou", souboj s mopy namočenými ve chcánkách, zfetovaného sportovního komentátora nebo soulož slonů hned tak nezapomenu.(24.2.2009)

• rikitiki

Nechutné až urážlivé. /1. 2. 12./(1.2.2012)

Hneď zo začiatku treba povedať že Pitka nie je žiadny Powers. Zatiaľ čo Powers, bol elegán, gentleman a špión, Guru Pitka je len Guru. Na nový film s Myersom som čakal strašne dlho a je mi ľúto že som dostal priemernú snímku, ktorá je za prvé príliš rýchla takže má sklon byť miestami trápna a za druhé, vedľajšie postavy sú naozaj vedľajšie. Všetko sa sústreduje na Pitku a len na neho. Čo je škoda, lebo samotný Troyer ako coach je vtipný a scény s ním a s Pitkom sú naozaj podarené, Takisto Alba, ktorá má tu len peknú tváričku a sexi tanec na konci mohla dostať viacej priestoru, Kingsley ako Guru je geniálny ale jeho potenciál nevyužitý a Timberlake s vtipným prízvukom a posadnutosťou Celine Dion priamo volá po väčšom priestore. Myers si požičiava gagy s jeho predošlých filmov ale v novom háve nie sú až tak účinné ako bývali. Samozrejme že sa tu nájde veľa pamätných scén a myslím že po druhom pozretí nájdem aj nejaké perličky ako v prípade Powers trilogy, ale takto je to len obyčajný výplach , ktorý je celkom na úrovni, ale režisér dokašlal čo sa dalo a nechápem prečo na toto dali debutujúceho režiséra. Samotný Roach o prvom Autinovi povedal že to bol najkomplikovanejší film čo točil. A musíme uznať že jeho načasovanie vtipov bolo lepšie ako tu. Každopádne hudba sadla, niektoré vtipy tiež, herci v pohode, Myers ako scénarista a herec nesklamal a celkovo všetko treba vytknúť réžií. Pre Myersa mám slabosť ale dávam solídne 3. Plus posledná skladba - the Joker od steve millers band je prinajmenšom taká dobrá ako v tých rokoch sedemdesiatich.(2.9.2008)