Hneď zo začiatku treba povedať že Pitka nie je žiadny Powers. Zatiaľ čo Powers, bol elegán, gentleman a špión, Guru Pitka je len Guru. Na nový film s Myersom som čakal strašne dlho a je mi ľúto že som dostal priemernú snímku, ktorá je za prvé príliš rýchla takže má sklon byť miestami trápna a za druhé, vedľajšie postavy sú naozaj vedľajšie. Všetko sa sústreduje na Pitku a len na neho. Čo je škoda, lebo samotný Troyer ako coach je vtipný a scény s ním a s Pitkom sú naozaj podarené, Takisto Alba, ktorá má tu len peknú tváričku a sexi tanec na konci mohla dostať viacej priestoru, Kingsley ako Guru je geniálny ale jeho potenciál nevyužitý a Timberlake s vtipným prízvukom a posadnutosťou Celine Dion priamo volá po väčšom priestore. Myers si požičiava gagy s jeho predošlých filmov ale v novom háve nie sú až tak účinné ako bývali. Samozrejme že sa tu nájde veľa pamätných scén a myslím že po druhom pozretí nájdem aj nejaké perličky ako v prípade Powers trilogy, ale takto je to len obyčajný výplach , ktorý je celkom na úrovni, ale režisér dokašlal čo sa dalo a nechápem prečo na toto dali debutujúceho režiséra. Samotný Roach o prvom Autinovi povedal že to bol najkomplikovanejší film čo točil. A musíme uznať že jeho načasovanie vtipov bolo lepšie ako tu. Každopádne hudba sadla, niektoré vtipy tiež, herci v pohode, Myers ako scénarista a herec nesklamal a celkovo všetko treba vytknúť réžií. Pre Myersa mám slabosť ale dávam solídne 3. Plus posledná skladba - the Joker od steve millers band je prinajmenšom taká dobrá ako v tých rokoch sedemdesiatich.(2.9.2008)

Mike Myers je proste blázon, jeho film beriem s určitým odstupom. Ale tie pesničky boli geniálne, ten Justin Timberlake bol geniálny a ja som sa celkom dobre zasmiala :-)(27.9.2011)

• Bat55

Skutočne krásna Jessica Alba proste nestačí. Film prekypujúci neoriginalitou, trápnosťou a infantilnosťou. Film sa tvári ako veľká komédia plná srandy a humoru, ale opak je pravdou. Väčšina scén ma skôr otrávila a hoci ma to v niektorých scénach aj bavilo, záver filmu na hokejovom zápase ma dorazil. Mám rád komédie, mám rád aj zvrátené a infantilné veci, no nemám rád tento film. Mike Myers mi nikdy nebol sympatický. "TradeMark" :) Trapošina! /15%/(3.1.2012)

Myersovská komédia. Bolo to naozaj zábavné v niektorých momentoch, ten Justin ma dostal. Aj ten pomocník. Naozaj na podobné veci sa dá povedať len toľko, že sa na niektorých miestach zasmejete, ničím vás to neurazí ani neprekvapí. Je to komédia, čo prinesie troška slnka do daždivého dňa. 50%(27.12.2009)

• HellFire

To teda čumím. Totálně nevtipné. Někdo si tu dovolil poznamenat, že fandové Mika Myerse a Austin Powers nebudou zklamaní - tak to já sakra zklamaný jsem! Jediný, kdo se směje, je Mike Myers, a to vlastním vtipům, což je dost patetické.(11.1.2009)

• - Rob Blake, který ve filmu srazí loktem hokejistu Darrena Roanoka (Romany Malco), v roce 2008 opravdu za Los Angeles Kings skutečně hrál. (Lembi4)

• - Snímek se umístil na 3. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (Zodd)

• - Víťaz 29. ročníka Zlatých malín v kategóriach: Najhorší film, najhorší mužský herecký výkon (Mike Myers), najhorší scenár (Mike Myers a Graham Gordy). (KazzaK)