Trable, trable, tuplem trable

(TV film)
  • Česko Měsíční kámen (více)

Připravte se na kouzla, čarodějnice, čaroděje a velké dobrodružství! Opět je tu Halloween - nejděsivější a zároveň nejzábavnější svátek podzimu. Jenže dvojčata Lynn a Kelly Farmerovy (Mary-Kate a Ashley Olsen) musí čelit ještě něčemu horšímu. (oficiální text distributora)

Šimpy

Škoda, že ty holky jsou tak nesympatický, jinak je to celkem pohodovej rodinnej filmek pro děcka s pár nápadama a skvělým Waynem Robsonem. ()

DandaPiper

Toto je fakt tak kouzelnej a roztomilej film. To malý dítě se ve mně znova probudilo...a já se ho tak dlouho snažil potlačit. za 4. ()

lakikaki

Dosť zlý (rozumej nekvalitný) film po všetkých stránkach - herci, scenár, réžia, posolstvá nasilu vkladané do dialógov... Od odpad!-u túto hlúposť delí len fakt, že deti si ho MOŽNO dokážu užiť a odnesú si z neho aj zopár ponaučení (je nemožné ich ignorovať všetky), ako príklad by som si dovolil uviesť 2 monológy: "Na peniazoch mi už nezáleží, zistil som, že jediné, čo je v živote skutočne dôležité je priateľstvo," alebo: "Teraz som zistil, že odvaha neznamená nebáť sa, odvaha znamená postaviť sa svojmu strachu." Fuj! ()