• NinadeL
  **

  A někteří Pištěkové se už potili lépe...(22.2.2009)

 • swamp
  ***

  Knižní předlohu Eduarda Basse jsem nečetl, ale můžu říct že její filmová adaptace mě sama o sobě celkem bavila. Ano, je hloupoučká a plná dnes už směšných ideálů, ale je taková naše. :)(25.11.2010)

 • MikO_NR_1909
  **

  Pohodová záležitosť, ktorá však stopážou začne chabnúť a do stratena, umelo vycuciava slušný námet. Zaujala ma poznámka užívateľa lenuse o jeho pocite sledovania prvého českého gay filmu a musím s tým súhlasiť :).(19.11.2014)

 • CaptainNor
  ***

  Theodoru Pištěkovi leží celý film na bedrech a nebýt jeho účasti, dopadl by patrně daleko hůř. Je v něm ale jeden krásný příklad všem notorickým srovnávačům. Tak jako se tehdy hrál fotbal i hokej jinak, jiné byly i herecké výkony. Dnes se můžeme pousmát nad výkony sportovců i filmových herců, ale fanoušci a diváci to tehdy viděli docela jinýma očima. Každopádně naše současné fotbalové vedení by takového vlastence a poctivce, jako byl starý Klapzuba potřebovalo jako sůl a dost možná, že by se hodil i srdcem hrající Pištěk do současného filmu…(21.6.2008)

 • blackrain
  ***

  U knižní předlohy jsem se bavila mnohem víc. Nic na tom bohužel nezměnil ani fakt, že mám pana Pištěka a paní Nedošínskou hrozně ráda.(1.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace