• KevSpa
  *****

  Divadlo Sklep Forever!!! - tohle je především film pro velké fanoušky tohoto divadelního spolku. Svérázný humor tohohle dílka ostatní jen těžko stráví.(18.5.2002)

 • Galadriel
  ****

  Tohle je film, který má/měl obrovský potenciál stát se kultovním a kdoví proč se jím nestal (i když mě překvapuje, kolik lidí ho tu vidělo - čekala jsem něco hodně pod tisíc). Zajímavý pohled na život, zábavu a práci za komunismu, jeden z mála, který mi přišel přes svou absurditu značně opravdový (ač herci přehrávají, ač je to přemrštěné až hrůza, přijde mi to mnohem lepší než třeba vychvalované "Pupendo" nebo "A bude hůř") a především velmi zajímavě a na naše poměry i originálně vizuálně pojatý. No a pak samozřejme přijde Arnošt se svou diskotékou a začnou se psát dějiny.(1.2.2010)

 • Jacinda
  ***

  Nedokážu zapomenout na něco, co jsme použili jako půlnoční překvapení na maturitním plese. Naše verze diskotéky mohla filmu na férovku konkurovat...Fakt mě mrzí, že jsme si to nenatočili nějak kvalitně...Rozhodně mě ale nemrzí, že mám stále scénku s oné diskotéky na mp3(30.9.2009)

 • - Premiéra se konala v kině U hradeb na Malé straně. Po zaplnění sálu uvaděčky pouštěly i zadarmo. Bylo nabito, sedělo se i na zemi v postranních uličkách. (Hawaj)

 • - O hlavní ženskou roli se ucházela také Lucie Bílá. (Kamkon)

 • - Postavy kouří ve filmu celkem 52 cigaret a dva doutníky. Nejvíce cigaret vykouří Mirek (17). Jedinou mužskou postavou (nepočítáme-li bezejmenné role), která si ani jednou nezapálí, je stavitel Mráz. Z žen kouří pouze Běta a Zdena. (L_O_U_S)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace