• hippyman
  **

  pochmurný kopytem-sem-kopytem-tamoidní snímek, tu a tam úsměvně praštěný (diskotéka, aerobik, béda), ale občas taky dost otravný... nevím, jak to pořádně popsat, pocity jsou zmatené, asi tomu dám ještě někdy šanci, ale napoprvé mě to rozhodně neoslnilo. 40%(21.11.2008)

 • novoten
  *

  Přiznávám se, nepobral jsem ani náhodou. Nemám rád satiru, při které se mohutně přehrává a řve. Tady se k tomu přidávají rádoby prostě jednoduché texty písní a chvilkové pokusy o depresi a pošmournou atmosféru. Nechápu zdejší hodnocení, víc než kdy jindy.(18.3.2006)

 • NinadeL
  *****

  Rytmikál, který se stal výpovědí jedné generace. Bylo to třeba, bylo potřeba pokračovat v tepání, které vyvolala Pražská 5. Ale dnes je ze zpětného hlediska jasné, že jednu prudu vystřídalo jen vystřízlivění a stejně jako se svými démony bojují hrdinové Kouře, do mnohem těžších depresí dopadl hrdina Kamenného mostu a Vorel tak opsal tu méně oblíbenou stránku vývoje v naší společnosti na přelomu 80. a 90. let. Nehladil, jen se vyjádřil ke stavu, který sám žil.(25.6.2015)

 • Skejpr
  ****

  SKvělá atmoška, zvláštní písně, velmi zajímavé herecké výkony.. Pode ukázek na Youtube sem čekalstřeštěnou komedii, ale Kouř nemá daleko k dramatu a hlavní hrdina působí..strašně zvláštně, až Kafkovsky :) každopádně supr..(18.8.2007)

 • Faye
  ****

  „Ahoj, ahoj, ahoj, tak jsme zase tady spolu jako každou středu, jako každý pátek. Je tady váš Arnošt se svou diskotékou. Ano ano ano a už je to tady, už to jede, už se to roztáčí. Je to fajn? Je to fajn. Je to fajn.“ Sklepáky mám ráda, ale nebýt v Kouři Arnoštek a jeho diskotéka, tak nevím, nevím..„Ale, ale, co to nevidí oko mé modravé. Ahoj kočko. Tak to dneska rozjedeme, tak to rozbalíme. “ A přestože by mě nikdy nenapadlo, že to přiznám, tak Šimone Cabane za Arnošta, vše ostatní odpuštěno :- ). S tebou to tady vážně jede „ Je to fajn, fajn, fajn, je to fajn fajnový ..“(3.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace