• Cival

Docela debilní film, který nevyužil vděčné zápletky. Pár světlejších nápadů nedokáže zabránit celkově ubohému vyznění filmu. Scénář nedovoluje Kaiserovi ani Nárožnému předvést nějaké vtipné výstupy. Smutná záležitost.(12.6.2002)

• NinadeL

Slovy Petra Nárožného, nevím co bych vám řekl o tomto filmu pozitivního.(11.3.2009)

• ivishka

Docela se na to dalo dívat ale opět tam byla velká spousta neherců a motiv přeměny hlasu pana Kaisera a Nárožného se mi vůbec nelíbil..Škoda, že pan Kaiser nemohl více uplatnit své komediální přednosti. Škoda takového podprůměrného filmu pane Vorlíčku...(18.11.2012)

• L_O_U_S

Já nevím - kdysi mi tahle komedie přišla celkem sympatická, dnes si nevybavím žádný vyloženě vtipný moment. Globálně vzato, když ji porovnám s tříhvězdičkovými filmy, musím udělit podprůměrné hodnocení. (911.)(1.3.2014)

• blackrain

Nedokážu si v hlavních rolích představit jiné herce než jsou právě Nárožný a Kaiserem. Dvě hvězdy dávám jen kvůli nim.(7.10.2010)

• - Obraz visící v bytě sestry hlavní představitelky se objevil i v seriálu Dynastie Nováků (1982) jako dárek k narozeninám. V obou případech u toho byl Oldřich Kaiser. (M.B)