• blackrain
  **

  Nedokážu si v hlavních rolích představit jiné herce než jsou právě Nárožný a Kaiserem. Dvě hvězdy dávám jen kvůli nim.(7.10.2010)

 • D.Moore
  **

  Velmi nudný film, který snad ani nemůžu nazvat komedií. Oldřich Kaiser a Petr Nárožný se sice navzájem hráli dobře, ale bohužel takřka nedostali příležitost vytvořit něco zajímavého. Podivné také je, že ani scénka s Jiřím Lábusem v roli plastického chirurga není vtipná. Za každého z ústředních herců dávám jednu hvězdičku a víc ani cíp.(21.6.2015)

 • mchnk
  ***

  Určitě taková Vorlíčkova oddechovka. Nicméně Kaiser i Nárožný zvládli svou výměnu rolí naprosto bezvadně a napodobují se výborným způsobem. Nereálnost a nadnesenost scénáře, dává filmu skutečně obal relaxačního, průměrného filmu.(21.10.2012)

 • berg.12
  **

  Takhle promrhat potenciál dvou skvělých herců je docela kumšt. Jakoby se během filmu nemohl režisér rozhodnout, jaký žánr chce vlastně točit. Na komedii to je hodně málo.(30.3.2005)

 • Anglie
  **

  2 naprosto rozdílní pánové si prohodí podoby a vznikne z toho řada rádobyvtipných situací.. Nudné.(2.4.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace