Pepek námořník (TV seriál)

Popeye the Sailor

• slovenský

Pepek námorník

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 1960, 30 min

Dan Milner

Klasický Pepek jak ho člověk mohl vídat jako dítě.(7.1.2010)

Ano, je to pořád na jedno kopyto a ani se to nesnaží být nějak originální. Ale postavy a jejich český dabing nemají chybu a jsou přesně tak ujeté a praštěné, že chtě nechtě je to velmi zábavná podívaná. A zároveň asi největší a nejproslulejší propagace potraviny v dějinách.(20.9.2011)

• Douglas

Napoprvé ještě fajn, ale když člověk zjistí, že je to vlastně pořád totéž a totéž, přičemž to "totéž" není ničím zajímavé, ta stupidita se prostě prodere na povrch ;)(11.10.2004)

A zas ten špenát...(Viz můj komentář k Což takle dát si špenát).(25.2.2007)

Pepek námořník byl před několika lety téměř zapomenut. Když se teď znovu vynořil, zdá se, že je stejně vtipný a stejně tak jako dříve oslovuje jak špunty, tak jejich rodiče.(30.7.2012)

• - Jack Mercer, dabér Pepka námořníka, tuto práci vykonával celých 45 let. [Zdroj: didyouknow.org] (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Příběhy Pepka námořníka patří se svými 220 epizodami vůbec k nejdelším kresleným seriálům. (kapsomut)