Pepek námořník (TV seriál)

Popeye the Sailor

• slovenský

Pepek námorník

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 1960, 30 min

Dan Milner

Špenát jsem nesnášela a Oliv mi přišla jako nesnesitelná hysterka, ale Pepek má prostě charisma, kterému nelze odolat.(24.2.2007)

A zas ten špenát...(Viz můj komentář k Což takle dát si špenát).(25.2.2007)

Někde jsem slyšel, že seriál byl původně reklama na špenát, protože ho zemědělci ten rok vypěstovali moc (zdroj tv. nova, takže si fakt nejsem jistej) a pokud je to pravda, tak se tahle reklama fakt uchytila a za to si hvězdy zaslouží. Oliviiny třepotající ruce jsou legendární.(13.12.2009)

Někdy to mohlo být trošku nápaditější.(16.2.2004)

Příběhy a dobrodružství Pepka Námořníka, jeho přátel i nepřátel patřili v dětství k tomu oblíbenějšímu, co jsem často sledoval. Až teprve nyní jsem zjistil o jak starý animovaný seriál a krátkometrážní epizody se vlastně jedná. Někdy jsou příhody na jedno brdo, někdy jsou ovšem velice originální, vtipné a poučné .. a špenát, ten je neodmyslitelnou součástí všech. Jo, mám rád špenát.(8.9.2005)

• - Jack Mercer, dabér Pepka námořníka, tuto práci vykonával celých 45 let. [Zdroj: didyouknow.org] (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Příběhy Pepka námořníka patří se svými 220 epizodami vůbec k nejdelším kresleným seriálům. (kapsomut)