Pepek námořník (TV seriál)

Popeye the Sailor

• slovenský

Pepek námorník

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 1960, 30 min

Dan Milner

Veru na tomto sme podaktorý vyrastali a automaticky sa popasovali aj s obľubou k špenátu, ktorý ako nám za každým vyrozpráva príbeh o Pepkovi dodáva veľkú silu, len škoda že to bolo to samé príbeho podobné stále dookola. Reklama bola zaručená.(21.1.2008)

Pepka jsem měl vždycky rád narozdíl od špenátu. Dnes už si však umím pochutnat i na špenátu :-)))(26.6.2010)

Šialený špenátový hrdina. Toto je ďalšia z výborných rozprávok, mňa ale až tak veľmi nezaujala ako iné. Bolo to svojské. Odniesol som si z toho však, že ak budem jesť zeleninu a špeciálne špenát môžem byť silný a zdravý a to je pre deti pekný odkaz. Takisto som si spieval zvučku z tohto seriálu a dodnes si z nej niečo pamätám.(2.4.2012)

Vždycky jsem nenáviděl špenát, ale když jsem poprvé uviděl Pepka jak si ho dává a jak mu rostou svaly, tak jsem si řekl, že ho ochutnám, třeba mi taky tak rychle narostou. Bohužel se tak nestalo, ale to mi nevadilo. Špenát mi chutná dodnes a třeba se jednou těch svalů dočkám.(16.6.2008)

• kulyk

Chlapec s nádorama na předloktí dělá reklamu na bonduelle. K tomu se občas utká s pupkerem o přízeň krásného transexuálního anorektika, známého jako Olive. Nějakej blbeček u mikroskopu popletl desetinou čárku a já vůl si celý dětství cpal špenát i na piškoty.(9.5.2012)