Pepek námořník (TV seriál)

Popeye the Sailor

• slovenský

Pepek námorník

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 1960, 30 min

Dan Milner

Tady mám možnost zveřejnit svůj dlouholetý výzkum a analýzu palčivého společenského problému - existence supermlátičů a jejich obliba. Pepek jí špenát, Asterix s Obelixem potřebují nějaký dryák tajného složení, Spencer s Hillem potřebují jen pořádně vytočit a rozzlobit, OldShatterhand brání svou olověnou pěstí zákon, Arnieho žene vpřed rozpočet a Prince z Persie sexuální půst vlivem únosu princezny. Všichni by u dopingové kontroly neobstáli. Jen u Pepka mám dojem, že mu tu sílu dává hysterická Oliv, z toho by jednomu pnulo v pěsti jedna báseň. Parádní seriál propagující zdravou výživu a zvýšené kulinářské využití zeleně:).(9.6.2010)

Některé cartoony skvělé, ale je jich dost málo. Některé neurazí, ale většinou jsou dost ubohé.(10.1.2008)

Příběhy a dobrodružství Pepka Námořníka, jeho přátel i nepřátel patřili v dětství k tomu oblíbenějšímu, co jsem často sledoval. Až teprve nyní jsem zjistil o jak starý animovaný seriál a krátkometrážní epizody se vlastně jedná. Někdy jsou příhody na jedno brdo, někdy jsou ovšem velice originální, vtipné a poučné .. a špenát, ten je neodmyslitelnou součástí všech. Jo, mám rád špenát.(8.9.2005)

I'm Popeye the sailor man!!! Mal som to veľmi rád. Špenát však rád nemám. Tu túúúúúúú!(21.2.2009)

Pan Hamburgráč a Oliiny šílený pohyby..no jo. I'm Popey the sailor man, tůt tůt!(29.3.2008)