Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko

Mach, Šebestová a čarovné slúchadlo

Komedie / Rodinný / Fantasy

Česko, 2001, 94 min

Robert Hájek, Kristýna Květová, Petr Nárožný, Stella Zázvorková, Pavel Landovský, Jiří Lábus, Iva Janžurová, Jitka Molavcová, Jana Švandová, Vítězslav Jandák, Josef Somr, Jaroslav Kepka, Gabriela Wilhelmová, Jan Kraus, Zita Kabátová, Vladimír Hrabánek, Vanda Hybnerová, Eva Klepáčová, Sabina Remundová, Bohumil Klepl, Milan Šimáček, Tomáš Lipský, Martina Hudečková, Petr Varga, Petr Mikeska, Jan Hanžlík, Jarmila Švehlová, Pavel Tesař, Michaela Doubravová, Miroslav Moravec, Zdeněk Maryška, Radka Stupková, Dalimil Klapka, Jiří Sedláček, Vladimír Javorský, Jitka Sedláčková, Pavel Nový, Štefan Capko, Josef Šebek, Jakub Žáček, Martin Učík, Petr Ratimec, Jan Kuželka, Michaela Mišková, Miloslav Kráľ, Jiří Kocman, Zdeněk Charvát, Jan Bochňák, Jiří Rédr, Wang Zhao, Jin Dazhong, Chi Peng, Dana Lutovská, Richard Trsťan, Martin Pachovský, Richard Bergman ml., Daniel Hrbek, Zdeněk Loníček, Jan Fuchs, Miluše Matoušová, Jan Horák, Gabriela Přibilová, Ladislav Balous, Jiří Děd, Pavel Dostál, Jiří Sedláček
  • Radyo

Sad. So sad. :-((((25.7.2011)

Celkem příjemná pohádka převedená z animované verze do hrané s nicmoc hereckými výkony, jež však vůbec nevadí mladšímu publiku, pro které je snímek určen. Viděla jsem ho už poněkolikáté a vždycky jsem se u některých scén dokonce pobavila. "Chutná to jako autobaterie.." :DD(23.12.2011)

Vždyť to není strašný, ba naopak, mě se to velice líbilo a shlédl jsem to již několikrát. Převedení kreslené pohádky do reálné podoby mi zde celkem sedlo, a místy jsem se pěkně pobavil :-)(5.6.2011)

Pořád jsem slyšel říkat, že je to takové a makové (většinou špatné), ale přiznávám se bez mučení, že jsem se s chutí, od plic i ze srdce smááál... Myslím, že Miloš Macourek se za jednu ze svých posledních prací nemusí vůbec stydět a basta.(8.10.2002)

• WANDRWALL

Dětem se pohádka líbila, dospělým ne.(1.5.2011)

• - Záujem o spoluprácu prejavil aj čínsky producent, a preto sa vo filme objavila scéna s malým čínskym chlapcom. Štáb vtedy pobudol v Číne desať dní. (Raccoon.city)

• - Ve filmu uvidíte na padesát triků. (HappySmile)

• - Filmovalo se na Mělníku, v Praze - Radotíně a v Číně u Velké čínské zdi. (M.B)