• Pohrobek
  ***

  Opravdu zajímavá a neobvyklá pohádka s nadmíru realistickými scénami - pitka v hospodě a především konflikt se skupinou tuláků."Inteligentní" dvojici tu tvoří král Vladimíra Menšíka se svým šaškem Františkem Filipovským. Pro svou roli možná až moc nevinná a jemná Libuše Šafránková, tři spíš zbyteční pánové Slunce, Měsíce a větru v podání Petra Svobody, Alexeje Okuněva a Oldřicha Táborského a nesympatický Juraj Ďurdiak jsou zastíněni démonickým Mrakomorem Radoslava Brzobohatého, jehož smích, mluva a smrt jsou výrazným obohacením občas trochu upadající pohádky.(25.12.2004)

 • mysicka
  *****

  Proste to miluju!!!(24.10.2003)

 • Lima
  ****

  Libuška Šafránková nemůže zklamat a tvář hlavního představitele je sympaticky neokoukaná. Nejlepší je ovšem "Brzoušův" charizmatický Mrakomor. To je záporák, jak má být. A můj kultovní herec Václav Lohniský v roli loupežníka - to je jasná tutovka.(3.5.2003)

 • don corleone
  ****

  Jediná pohádka u které jsem se jako malej bál...(3.7.2005)

 • Sarkastic
  ****

  Libuška Šafránková zde nedostala takový prostor jako v Popelce, a to byla chyba. Naštěstí jsou tu i král a jeho šašek (páni Menšík a Filipovský) a v neposlední řadě skvělý záporák Mrakomor (pan Brzobohatý). Za toho nevýrazného prince strhávám 1* z plných 5, nedá se nic dělat.(16.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace