• Pohrobek
  ***

  Opravdu zajímavá a neobvyklá pohádka s nadmíru realistickými scénami - pitka v hospodě a především konflikt se skupinou tuláků."Inteligentní" dvojici tu tvoří král Vladimíra Menšíka se svým šaškem Františkem Filipovským. Pro svou roli možná až moc nevinná a jemná Libuše Šafránková, tři spíš zbyteční pánové Slunce, Měsíce a větru v podání Petra Svobody, Alexeje Okuněva a Oldřicha Táborského a nesympatický Juraj Ďurdiak jsou zastíněni démonickým Mrakomorem Radoslava Brzobohatého, jehož smích, mluva a smrt jsou výrazným obohacením občas trochu upadající pohádky.(25.12.2004)

 • Eddard
  ****

  Tuhle jsem měl kdysi moc rád, teď ji v rámci českých pohádek řadím k standartu až nadprůměrum hlavně díky dokonalému Brzobohatémua solidní Šafránkové, rozhodně ne kvůli přihřátým švagrům. Vorlíček uměl líp... 70%(21.6.2006)

 • Hunt
  ****

  HUDBA: Svatopluk Havelka Zde bylo jen nešťastné obsadit Juraje Ďurdiaka, neumí hrát a nemá žádné charisma, ale ostatní obsazení to statečně zachranuje.(25.3.2006)

 • HoneyBunny
  ****

  Radek Brzobohatý jako Mrakomor, to byla od castingu rána pod pás, ale jinak je to příjemná pohádka.(18.2.2003)

 • Hrabka
  ***

  Pro mě to není příliš oblíbená pohádka, ale určitě má své kouzlo a viděl jsem ji nejednou. Děj je slušně vymyšlen, ale něco mi na tom nesedí, asi ta ponurá atmosféra a nic moc herci. 60%(26.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace