Pták Ohnivák

Firebird, The

Pohádka

Česko / Německo, 1997, 86 min

• bassator

Viděno 1x cca - 20%(13.4.2010)

Žádná perla to není, ale Vorlíček aspoň dokázal že všechno co natočí nejsou sračky..průměrná výjimka, kterou ozvláštňují alespoň její mystické prvky a především karel Roden, který se své role zhostil opravdu skvěle..němečtí herci jsou sice příšerní a Jiřina Bohdaloá tomu moc nepřidalala ale jsem rád že to dopadlo aspoň takhle...(9.12.2009)

Asi nejhorsi filmove dilo pana Vorlicka - hlavne neuveritelne trapne triky.(24.7.2002)

• Kryton

Nebýt Skeletona v podani Rodena tak se na tuto dost nudnou pohádku ani nedá divat. Doslova kromě Skeletona vám nic v hlavě nezustane . A to je u pohádky špatné pokud se k ní má vracet.(18.12.2007)

• Faidra

Tuhle příšernost s vycpaninou v titulní roli, princeznou, kterou jsem potají překřtila na Kobylí ksicht, a úděsně nesympatickým princem v mých očích nezachránil ani sedmý statečný Horst Buchholz a tu hvězdičku museli místo něj vybojovat Roden s Bohdalovou. Vorlíčku, Vorlíčku, kde jsou ty časy, kdy tvé pohádky hltali se zatajeným dechem malí i velcí?(26.10.2007)