Pták Ohnivák

Firebird, The

Pohádka

Česko / Německo, 1997, 86 min

• honajz

Celá ta pohádka je umělá jako ten pták Ohnivák a podobně zábavná (tedy asi jako vypelichaná plyšová hračka, ze které leze vata nebo polystyren).(27.7.2013)

• Rafik

zisk v čr : $? návštěvnost : 110,503(26.1.2008)

• Kryton

Nebýt Skeletona v podani Rodena tak se na tuto dost nudnou pohádku ani nedá divat. Doslova kromě Skeletona vám nic v hlavě nezustane . A to je u pohádky špatné pokud se k ní má vracet.(18.12.2007)

• woody

Pán přijde k doktorovi a říká:"Pane doktore, já mám ptáka ohniváka!" _ "No, ehm, to je sexuální deviace, to jděte spíše k sexuologovi nebo k psychiatrovi." _ "Ale ne, vy mi nerozumíte, on mi ohnívá."(23.10.2005)

Žádná perla to není, ale Vorlíček aspoň dokázal že všechno co natočí nejsou sračky..průměrná výjimka, kterou ozvláštňují alespoň její mystické prvky a především karel Roden, který se své role zhostil opravdu skvěle..němečtí herci jsou sice příšerní a Jiřina Bohdaloá tomu moc nepřidalala ale jsem rád že to dopadlo aspoň takhle...(9.12.2009)