Skřet 2 (festivalový název)

• Itálie

Troll 2

Trolls

Troll II

Horor / Fantasy

Itálie, 1990, 95 min

Tento film ukazuje vegetariánům snadný způsob, jak se stát kanibalem. Již mezi námi a papuánskou kuchyní nestojí žádné překážky. Žerte, neboť toto jest lidské tělo rostlinné podstaty!(14.4.2013)

• SOLOM.

Tak a máme zde další pokračování, které nemělo být nikdy natočeno. Když jsem před časem vyplňoval menší anketu o tom, které tři filmy patří mezi to nejhorší co jsem kdy viděl, tak tento kousek mezi nimi samozřejmě nesměl chybět. Odpad hororového žánru vzal na sebe podobu bandy trotlů v gumových maskách a s klackama v rukou, kteří běhají po lese a domech. Otřesné masky nedosahují ani po kotníky tomu, co bylo možné spatřit v prvním díle a to ani ten nepatří mezi bůhvíjak skvělé snímky. Trapné herecké výkony nejsou ničím v porovnání se zeleným slizem a nelogickým scénářem. V určitých chvílích lze sice vidět jakousi snahu tvůrců o pěkné záběry –viz člověk-kytka, ale v tom množství toho hnusu kolem se to rychle ztratí.(4.10.2011)

• Alqarin

"They are eating her! And then they are going to eat me! Oh my GOOOOOOOOOOOD!!!!!!!" :-D(21.11.2009)

• Campbell

Neuvěřitelně hloupé, neuvěřitelně trapné, neuvěřitelně levné. Toť vše co jde k filmu říct. Na každém filmu se dá najít pozitivum a tady jich je zatraceně málo.(17.12.2008)

• DaViD´82

Označením "nejhorší nejlepší film všech dob" se to honosí naprosto neprávem, ale i tak je to uspokojivě špatné tím zábavným způsobem.(25.7.2010)