poster

Skřet 2 (festivalový název)

 • Itálie

  Troll 2

 • anglický

  Trolls

 • USA

  Troll II

Horor / Fantasy

Itálie, 1990, 95 min

 • H34D
  odpad!

  Což o to, několik momentů, kdy se vykulení lidičkové mění na keřík a posléze zelený sliz působí legračně, jenže to je jen výběr několika vteřin z celého filmu. Zbytek je skutečně to nejhlubší odpadní dno, vlastně bych snad mohl i prohlásit, že Troll 2 je nejhorší film, jaký jsem kdy viděl! :) Opravdu všechno je neskutečně stupidní, postavy jsou retardované, herci v podstatě taky. Demence z tohoto filmu jen číší, od debilní zápletky, obrovského zklamání v jejím vyvrcholení a ta neschopná režie! Tempo, budování atmosféry, mno škoda slov... Ale i něco takového je fajn jednou za pár let vidět :) 0/10(28.9.2013)

 • Mi Nü-Chai
  ****

  Tento film ukazuje vegetariánům snadný způsob, jak se stát kanibalem. Již mezi námi a papuánskou kuchyní nestojí žádné překážky. Žerte, neboť toto jest lidské tělo rostlinné podstaty!(14.4.2013)

 • Campbell
  odpad!

  Neuvěřitelně hloupé, neuvěřitelně trapné, neuvěřitelně levné. Toť vše co jde k filmu říct. Na každém filmu se dá najít pozitivum a tady jich je zatraceně málo.(17.12.2008)

 • TheRaven
  ***

  Maj pravdu, je to oprvadu tak legračně idiotské. Skvělé masky, děj i dialogy. Jednoduše geniální dílo. Na odpad i na pět, každé hodnocení je relevantní.(24.9.2013)

 • SarumanKo
  *****

  Existujú zlé filmy, potom filmy natoľko zlé, že sú vlastne zábavné a napokon Troll 2, ktorý je kategóriou sám o sebe. Unikát, ktorý možno ohodnotiť buď čistým odpadom (za kvalitu) alebo bezpodmienečnými piatimi hviezdičkami (za zážitok), kompromisy neexistujú. V jednotlivých aspektoch by ste možno našli horší film, ale Troll 2 je natoľko príšerne natočený, napísaný a zahraný, ale fakt natoľko, že svojou absurdnosťou prekonáva všetko, čo som za svoj život videl. Zároveň je to tak nehorázne vtipné, že som sa celých 95 minút nevládal prestať smiať. Troll 2 je priam stvorený pre kamarátske posedenia a zvráteným spôsobom vlastne uznávam jeho kultový status. Vyvstáva však otázka - je možné filmársky amaterizmus dotiahnuť do takejto miery, alebo názov filmu (ktorý nemá s filmom Troll nič spoločné a za celý čas sa v ňom neobjaví žiadny troll) naznačuje, že ide o veľký vtip? (10/10)(22.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace