• LiVentura
  odpad!

  Bez výrazu a chuti.! Není to české. Ti Němci..(6.4.2010)

 • kajas
  ****

  "Prskoši, jdeme!" Saša Rašilov je krásný princ s dlouhými vlásky, ale Ondřej Vetchý byl ještě lepší. Souhlasím s ostatními, že ti Němci tam být vůbec nemuseli, ale jinak moc milá a pěkná pohádka.(1.5.2008)

 • Skleena
  ****

  Tahle pohádka si určitě nezaslouží dostat v rámci percentuálního hodnocení takhle na frak. Z těch novějších je totiž jednou z mála dobrých.(6.7.2009)

 • cheyene
  **

  Přestože je tato pohádka, jak je tu už několikrát zmíněno, jedna z těch nejlepších porevolučních, tak se mi nelíbí víc jak na 2*. Pravdou je, že jsem si ji určitou dobu pustil s chutí, tzn., že jsem ji viděl více než jednou, ovšem o další reprízu nějak nestojím. Vzpomínám si však, že je zde několik dobrých hlášek ze strany M. Táborského (tuším, že roli, jež mám na mysli, hrál on).(18.1.2007)

 • Sarkastic
  ***

  Veskrze průměrná pohádka. Příběhem, výpravou ani hereckým obsazením z něho nevystupuje, zapamatování hodná je vlastně jenom Hapkova správně strašidelná hudba. Potěší však, že alespoň dvojice zamilovaných má minimální chemii, Nárožný s Hrušínským přispějí do jinak spíše infantilního humoru sem tam vtipnější hláškou („Já se vám omluvuju.“), Kopecký zase nadhledem, a pohádka divákovi docela rychle ubíhá. O pár logických kiksech (hlavně co se týče kouzel) raději pomlčím. Překvapilo mě ale větší zapojení německé strany, která nepřispěla jenom penězi na triky a pronájem natáčecích prostor, ale také několika herci v důležitějších rolích. „Jak seš pitomej, tak máš asi pravdu.“(27.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace