• moviesfan
  ***

  Průměrná pohádka. Stále ale působí mile. Hodnocení: 60%(14.8.2008)

 • Bowser
  ****

  Když jsem byl malý, tahle pohádka patřila k mojí nejoblíbenější (nepočítám animáky). Na tuto pohádku se klidně eště několikrát podívám znova a rád zavzpomínám :)(30.8.2012)

 • TheMaker
  ****

  :::::::::::::::::::: Když jsem byl malý, patřila k mým oblíbeným pohádkám. :::::::::::::::::::(4.5.2009)

 • Sarkastic
  ***

  Veskrze průměrná pohádka. Příběhem, výpravou ani hereckým obsazením z něho nevystupuje, zapamatování hodná je vlastně jenom Hapkova správně strašidelná hudba. Potěší však, že alespoň dvojice zamilovaných má minimální chemii, Nárožný s Hrušínským přispějí do jinak spíše infantilního humoru sem tam vtipnější hláškou („Já se vám omluvuju.“), Kopecký zase nadhledem, a pohádka divákovi docela rychle ubíhá. O pár logických kiksech (hlavně co se týče kouzel) raději pomlčím. Překvapilo mě ale větší zapojení německé strany, která nepřispěla jenom penězi na triky a pronájem natáčecích prostor, ale také několika herci v důležitějších rolích. „Jak seš pitomej, tak máš asi pravdu.“(27.12.2013)

 • Allien.9
  *****

  Patří do desítky mých nejoblíbenějších pohádek. Kouzelný Saša Rašilov.;-)(24.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace