• depony
  ****

  Tahle pohádka mi přišla vtipná, parodující ... a sorry, ale hláška: "udělám si z tebe druhýho Huhlu" je pro mě slavná a stále aktuální. Němci kazí hromadu věcí, nejen pohádky, ale i filmy, dramata či seriály.... oni to prostě neumí:) Takže tady hodnotím české herce, českou invenci ...(19.1.2008)

 • juta
  ****

  Sice to není stoprocentní česká pohádka, ale patří k mým více oblíbeným. Když jsem byl malý, tak mi bylo úplně jedno, že tam hrají nějací němci a i když jsem už vyrostl, tak mi to je pořád jedno a názor mi to na tuhle pohádku nezmění.(8.12.2012)

 • sidzej
  ***

  Na Vorlíčka v prvej polovici až nezvyčajne temná rozprávka (za čo zrejme môžu Nemci), ktorá sa našťastie presunom do hradu dramaticky zlepší. Dobrý príbeh, hudba, obsadenie. Z českých porevolučných rozprávok sa Čarovný mešec radí k tým lepším.(13.1.2009)

 • TheMaker
  ****

  :::::::::::::::::::: Když jsem byl malý, patřila k mým oblíbeným pohádkám. :::::::::::::::::::(4.5.2009)

 • Nihlathak
  odpad!

  Pohádky by mě neměly děsit až k smrti. Ke smrti z toho, jak jsou blbé. Pohádky by neměly být tak blbé, že z toho i moje dvanáctiletá sestra nemůže.(18.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace