Výborná pohádka. Galadriel má pravdu, a Bludimíra je vostrá.(24.1.2008)

Výborně napsaný záporný pohádkový postavy Ohivce u Bludimíry, která byly i velmi kvalitně zahrány, hlavně v případě Mahulenky jsem byl velmi mile překvapen. Docela mě sralo, že jí scénář přisoudil tak výraznou bouli, protože Mahulenka má krásný oči do kterých se rád dívám, ale tady mě ta boule rozptylovala. Příběh je taky napsán dobře, ale toporný herecký projevy německých herců a mnoho prázdných dialogů sráží Kouzelný měšec o kategorii níž.(26.12.2014)

80% - Rozhodně jedna z těch kvalitnějších pohádek. Díval jsem se na ni vždy s chutí...(27.5.2007)

• dom156

Nuda až na půdu. Takto bych tuto pohádku okomentoval. Opravdu se mi nelíbila a kdybych bych malej kluk tak bych zíval nudou. Něco svěžejšího po všech stránkách by to chtělo a ne tento nemastný a neslaný guláš.(26.12.2015)

"Tak a jsem nezaměstnanej !!" ;)(24.12.2014)

• - Film bol natáčaný v Telči, Kokoříne, Okoři a Pruhoniciach. (dyfur)

• - Poslední film Miloše Kopeckého. (MTHRFCKR)

• - Ve filmu se dvakrát objevuje melodie, jež je na MC nosiči soundtracku k seriálu Cirkus Humberto označena jako "Příjezd královského vyslance". Poprvé je to poté, co se princ Petr (Saša Rašilov) pohádá s princem Velemírem (Ondřej Vetchý) o pomoc při hledání kouzelného měšce - opouští při tom místnost, v níž došlo k hádce - a od sluhy (Ladislav Trojan) si poručí přinést obyčejné šaty. Podruhé je to ve chvíli, kdy na koni sjíždí z kopce do města království, kde se ztratil kouzelný měšec. (VMa)