"Tak a jsem nezaměstnanej !!" ;)(24.12.2014)

Když jsem byla malá, tak jsem ji měla hrozně ráda, přestože byla taková lehce děsivá - zvláště ta hudba. A lidi tam přeměňují v hrábě a nechávají je zatuhnout, je tam Meluzína, děsivý ohnivec a vůbec.. dost nezvyklé, ale o to je to právě fajn. Teď když už jsem starší zjišťuju, že to není zas tak úplně ono.. ale z nostalgie si ty 4* zaslouží.(24.12.2014)

Jedna z mych oblibenych pohadek z detstvi .. mam ji rada dodnes :-) Myslim, ze je povedena, velmi dobre zahrana a hlavne zajimava .... libi se mi, ze dej je vicemene originalni ... je i vtipna a to lehkym zpusobem, takze je to velmi prijemne .. hudba Petra Hapky je naprosto uchvatna a pohadku jeste vice vyzdvihuje .. Mahulena se sve role ujala dokonale. Tina je proste asi nejrasnejsi princezna ceskych pohadek spolecne se Safrankovou, ikdyz je nemka ... Jo, rekla bych, ze tohle se vazne povedlo, mohla bych totiz jmenovat vsechny, jelikoz oba princove jsou perfektni, prskos je srandovni, Huhla nema chybu, doktor je taky spravnej .. proste paradicka, takze smele do toho :-))) "Kral prece nemuze vypadat jako hlupak, ktery spadl z houpacky."(30.11.2012)

:::::::::::::::::::: Když jsem byl malý, patřila k mým oblíbeným pohádkám. :::::::::::::::::::(4.5.2009)

"Prskoši, jdeme!" Saša Rašilov je krásný princ s dlouhými vlásky, ale Ondřej Vetchý byl ještě lepší. Souhlasím s ostatními, že ti Němci tam být vůbec nemuseli, ale jinak moc milá a pěkná pohádka.(1.5.2008)

• - Ve filmu se dvakrát objevuje melodie, jež je na MC nosiči soundtracku k seriálu Cirkus Humberto označena jako "Příjezd královského vyslance". Poprvé je to poté, co se princ Petr (Saša Rašilov) pohádá s princem Velemírem (Ondřej Vetchý) o pomoc při hledání kouzelného měšce - opouští při tom místnost, v níž došlo k hádce - a od sluhy (Ladislav Trojan) si poručí přinést obyčejné šaty. Podruhé je to ve chvíli, kdy na koni sjíždí z kopce do města království, kde se ztratil kouzelný měšec. (VMa)

• - Poslední film Miloše Kopeckého. (MTHRFCKR)

• - Film bol natáčaný v Telči, Kokoříne, Okoři a Pruhoniciach. (dyfur)