• Danny F.
  ***

  Pěkná komedie s dobrým obsazením. 60%(14.3.2010)

 • Marthos
  **

  Zralé socialistické víno. Dnes už jen nepoživatelný patok. Absolutní sajrajt. Děkujme Miloši Kopeckému, že to alespoň ochutnáme.(21.8.2010)

 • cariada
  ****

  Váhal jsem jsetli nedát plný počet,ale nakonec jsem si nechal rezervu na poslední díl. Tohle je jednoznačně lepší než první díl. Má to vtip a nápad. Postava J.Sováka jako plukovníka Čestmíra neměla chybu velice dobře mu sekundovala I.Janžurová (v krátkém účesu) a J.Lábus a spousta dalších skvělých herců V.Menšík či M.Kopecký.(19.4.2008)

 • Marci
  ***

  I když se tenhle druhý díl trilogie nevyhnul nezbytnému zákulisí aparátů tajemníků KSČ, byl celkem vtipný a dvojice novomanželů v podání Sovák - Janžurová opravdu roztomilá.(22.10.2007)

 • Ej Hlemýžď
  ****

  Dnes jsem objevil ve filmu chybu v čase, a to ve scéně po probuzení plukovníka Semeráda(J. Sovák) z opice, kdy se snaží zorientovat, jak je to se svítáním, zda je ráno či večer, načež mu Šmejkalová (I. Janžurová) sdělí, že je přece září a je půl osmé. Vzápětí je záběr na televizor, kde začínají televizní noviny a mají tam datum 23.8. !! Tak tento detail tvůrcům nějak utekl. Film jsem viděl asi 3x a nikdy dříve jsem si toho nevšiml.(11.7.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace