• kingik
  **

  Prostřední díl trilogie opět nacpal film k prasknutí tehdejšími hereckými bardy, ale mně se tak všichni zprotivěli, že mám sto chutí vpálit odpad. Nikoho z nich chválit nehodlám. Solidní známky jsou za pěknou kameru, tklivou hudbu a řemeslně dobrou režii. Jinak jako téma děsné a herecky neupřímné. 30%(28.12.2011)

 • Marthos
  **

  Zralé socialistické víno. Dnes už jen nepoživatelný patok. Absolutní sajrajt. Děkujme Miloši Kopeckému, že to alespoň ochutnáme.(21.8.2010)

 • Lima
  *

  Sice dobově angažované, ale míra propagandy v únosných mezích. Bohužel to není vtipné a to potom víno v ústech hodně hořkne.(20.9.2003)

 • nash.
  ****

  Laciná dobová ideologie už není tak vlezlá a humor byl obroušen časem do příjemně lehké úsměvnosti. Obé tak dalo vyniknout naivitě zápletky, která je jakýmsi pokusem o Podraz na moravský způsob. To, co zůstalo, je však přesto nečekaně fajn pohodovka s černobílými postavami, řadou úsměvných situací, tradičními dobovými rekvizitami a výborným Menšíkem, kterému tentokrát zdatně sekunduje výborně se doplňující dvojka Sovák-Janžurová. Sovák vrthl do vinařské selanky jako nezapomenutelný svéráz, a Janžurka odminula vyrostla z trapné exhibicionistky v osobitý charakter. Chtěl jsem večer s něčím domácím, odpočinkově nenáročným, nejlépe s lehce nostalgickou příchutí. Myslím, že tohle vůbec nebyla špatná volba.(2.11.2012)

 • zette
  **

  Tak jedinou oporou tohoto filmu je postava plukovnika Semorada v zaloze, ztvarnena Jirim Sovakem. Jinak se jedna o dost nepitelny produkt.(18.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace