• Subjektiv

Banální hloupůstka o věčné touze malých dětí po vlastnictví psa. Nebýt občas zábavných slovních hříček (vhodných však spíš do nějaké humoristické povídky než do filmu), trpěl bych velmi. Silné **.(15.12.2008)

Námět Jana Rysky obohatili o své příhody se čtyřnožci i Milan Vošmik a Miroslav Horníček. A ve finále se nejedná o žádného nereprezentativního bastarda, ale o úsměvnou komedii ("Tatínek a maminka se o nás starají, z čehož nejvíce babička."), která není zbytečně natahovaná, dokáže vystihnout práci v redakci, navodit venkovskou pohodu a nadsázkou přiblížit touhu všech malých i velkých pejskařů. "Kotě je kotě a pes je pes."(2.3.2010)

Roztomily film. Autor se jako jeden z mala nebal vyuzit divadelniho herce Hornicka, ale tomu prece jen divadlo slusi vice.(25.7.2002)

Aj keď to celé vyzerá poriadne uletene, znova je tu vlastne cítiť jednoduchosť a klasickosť našich komédií. Prostučké, milé a rýchle. Len nedoporučujem asi pozerať s malými deťmi z toho hľadiska, že zaručene budú od vás potom to 'štěne' naozaj chcieť. Aj do paneláku. 55%.(2.3.2008)

• dopitak

Já bych snadno a rád přežil budovatelsko-soudružskou pachuť, ale kdyby ten film o něčem byl. Takhle jenom Miroslav něco říká, aby to pak po něm zopakovala jeho filmová dcera, nebo naopak. Vtip není dotažený do konce ani v jednom případě. Škoda, plakát a hlavní postava slibovaly víc.(31.12.2015)