• moviesfan
  **

  Tenhle rodinný snímek jsem snad ke své škodě nikdy nedokoukal. Je to ale příjemný film. Hodnocení: 45%(14.8.2008)

 • gouryella
  ***

  Roztomily film. Autor se jako jeden z mala nebal vyuzit divadelniho herce Hornicka, ale tomu prece jen divadlo slusi vice.(25.7.2002)

 • Šandík
  **

  Zvláštní film. Pokud je Horníček na scéně, stojí zato se koukat... Ať už spravuje střechu nebo pod ní píše článek... Pokud je Horníček v nedohlednu, začíná to být slabší, přestože i tak se občas objeví milý vtípek a také kamera není k zahození. Špatná není ani režie, třeba rozhovor "ve" výtahu skoro nemá chybu. Ubohý je ovšem scénář, který i slušné herce vhání do nechtěných trapasů a milý divácký zážitek se postupně mění v pocit, že tohle je tak nějak málo i pro děti a mládež, pro něž to celé snad původně bylo napsáno a natočeno... Škoda vysloveně promarněné příležitosti...(29.1.2008)

 • Subjektiv
  **

  Banální hloupůstka o věčné touze malých dětí po vlastnictví psa. Nebýt občas zábavných slovních hříček (vhodných však spíš do nějaké humoristické povídky než do filmu), trpěl bych velmi. Silné **.(15.12.2008)

 • triatlet
  ****

  Námět Jana Rysky obohatili o své příhody se čtyřnožci i Milan Vošmik a Miroslav Horníček. A ve finále se nejedná o žádného nereprezentativního bastarda, ale o úsměvnou komedii ("Tatínek a maminka se o nás starají, z čehož nejvíce babička."), která není zbytečně natahovaná, dokáže vystihnout práci v redakci, navodit venkovskou pohodu a nadsázkou přiblížit touhu všech malých i velkých pejskařů. "Kotě je kotě a pes je pes."(2.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace