Pokud se rozhodnete, že natočíte film s Jackem Nicholsonem, máte velmi usnadněnou práci pro své záměry. Když navíc zařídíte, aby přes dvě hodiny téměř neslezl z plátna, máte většinou o úspěch postaráno. Ovšem to, co předvádí Jack je výkon, který já hodnotím jako nejlepší jaký jsem kdy od herce viděl. Tím vůbec nechci shazovat J.L.Brookse, Helen Hunt a už vůbec ne Grega Kinneara, který oběma "hlavním" velmi zdatně sekunduje. Výborná komedie, jedna z mých nejoblíbenějších.(4.1.2003)

Jedinečná a velmi netradična nalajnovaná romance, jejíž kouzlo jsem prohlídl asi až napošesté. Radost mi malinko kalí fakt, že tahle uremcaná poloha definovala herectví Jacka Nicholsona v podstatě na celý závěr jeho kariéry.(5.10.2008)

Oscar 2 : Herec HR - Jack Nicholson, Herečka HR - Helen Hunt + 5 nominací: Nejlepší film, Herec VR - Greg Kinnear, Střih, Hudba (M+K), Scénář ......... Vynikající film o tom, že všichni (i lidé jako já a Melvin) mají šanci najít toho druhého!(5.5.2003)

Fantastické herecké výkony a velmi dobrý a nápaditý scénář. Jedna z nejlepších romantických komedií, jaké jsem viděla...(22.2.2003)

Rozhodně to není ta nejlepší romantická komedie jakou jsem kdy viděl, ale Jack Nicholson je tu zase božskej - tak zlýho chlapa jsem viděl naposledy v Red Meatu (ano, mluvím o Mlékaři Danovi). Jako protiváha je tu opětovně úžasná Helen Hunt, která s ním nezapomenutelným způsobem zamete, aby všechno skončilo tak jak má. Schválně jestli uhodnete, kterou její větu mám z celého filmu nejradši... Ale nesnesu Grega Kinneara, proto se na tenhle film dívám tak jednou za pět let:) 80%(16.2.2003)

Netradiční romantická komedie, kde je všechno tak, jak byste nečekali. Herci jsou jedineční a vedlejší dějová linka strojí za to. CO KDYŽ UŽ TO LEPŠÍ NEBUDE? :-)(17.9.2002)

Tak tahle romantická komedie, to je jiné kafe. Jednak Helen Huntovou můžu, jednak Jack Nicholson předvádí další z řady svých koncertů, i když se tentokrát prezentuje v pro něj poněkud nezvyklém žánru.(25.7.2002)

... ale mohlo by. 75% Zajímavé komentáře: Marius, tron, StarsFan, numi(16.3.2005)

Hodně krutý Jack Nicholson. výborně zahraná role neurotického, kritického, životem znuděného a starého podivína. Nechtěl bych být cílem tohoto pošuka. Helen Hunt opět předvádí co nejlépe umí a hraje jí to vedle mistra moc dobře. Celý film je ta dobrá zábava.(19.11.2004)

Herecky koncert Jacka Nicholsona, ktery presto ze zde hraje velmi "odpudivou" postavu tak si nasi prizen nakonec zaslouzi. Netradicni komedie, ale hodne zabavna.(31.7.2002)

Naprosto geniální a vtipná komedie, u které se člověk směje často kvůli zlosti a nenávisti jednoho muže vůči ostatním, nebo lépe vůči všem, kdo na světě existuje. Ale proč o tom zde rozpravovat, když tento film musel vidět takřka každý? Lepší už to nebude je příběh ze života, který nádherně prožívá muž, nebo lépe herec, Jack Nicholson, o kterém se ví, že ve své branži je jasná špice, ale aby byl protivný a dokázal svojí náladu natáhnout na celý film, to se jen tak nevidí. Právě díky jeho cynizmu je film tak prostě jednoduchý a právě osobnostně dost vtipný, když přitom táhne film jediná osoba a nabaluje na sebe další dobré herce je důvod mít o to větší radost z něčeho, co se dokáže povést a přitom si uvědomit, že se člověk směje jenom kvůli němu. Jack Nicholson je pan herec, dokáže zahrát cokoliv a kdykoliv a zde to dokázal neskutečně zábavně a drze. --- Seznamte se, servírka Carol, teplouš Simon.(6.10.2007)

Podivná romance, dobře zahraná, špatně napsaná. Ten scénář prostě v tom vesmíru, do kterého je zasazený (tedy normální realita), nefunguje. Buď by se muselo kompletně změnit chování postav (a jejich motivace), nebo pravidla toho světa. V nezměněné podobě je to prapodivná, nefungující a od reality odtržená blbůstka. Ale koukat se na ní dá. PS: Skvělý Jack Nicholson mi v určitých chvílích (způsob chůze po chodníku - občas to dělám :-D ... ) připomněl mne samotného, což mě docela vyděsilo.(8.9.2009)

Výborně napsané dialogy a skvostný herecký koncert Jacka Nicholsona a Helen Hunt (ale i Greg Kinnear je dost dobrý). Díky Jackovi je nakonec uvěřitelná i ta neuvěřitelný vývoj jeho postavy. Zcela zasloužené herecké Oscary a Zlaté glóby pro hlavní představitele. Navíc i Zlatý glóbus za nejlepší komedii. Navíc i milá, odlehčená hudba Hanse Zimmera.(3.8.2003)

Rozpočet $50miliónovTržby USA $148,478,011Tržby Celosvetovo $314,178,011║ Skutočne bravúrne vypointované dialógy robia z tejto mierne trpkej komédie skvost, možno mierne ubrať na minutáži a bol by to čistý klenot. Jack Nicholson a Helen Hunt v dialógovej "kontre" hre na kocúra a myš, ovládajú krásne celý dej a do sýtosti zabávajú. /90%/(25.5.2005)

Lepší to už být nemohlo.Ale ke konci už tempo ustupovalo a bylo to hodně zdlouhavé.(5.7.2003)

Příliš mě to nenadchlo .. :((24.5.2008)

Holt podivíni jdou Nicholsonovi nejlíp a pan Udall je opravdu k sežrání. Zaujme i super scénář a Cuba Gooding Jr.(3.3.2005)

Dost velké zklamání. Jak bych to řekl. Postava Jacka Nicholsona působí příliš absurdně a ty dialogy mi často připadaly příliš neživotné. Tahle se přece žádný člověk nemůže chovat. A z toho vyplývá i to, že jsem si nevšiml skoro žádných životních postřehů. Nemluvím o tom, že film se se pořád točí o okolo jedné věci. Jack Nicholson urazí Helen Hunt a pak se snaží to napravit a urazí ji znova. Konec. Jo, a lidi, co se vyjadřujou v metaforách, mi můžou políbit prdel.(27.10.2003)

rozpočet : $50 million tržby celosvetovo : $314,178,011(24.10.2006)

Soundtrack Hans Zimmer: 1. As Good as It Gets [1:25] ,2. Better Man [5:35] ,3. Humanity [6:25] ,4. Too Much Reality [6:06] ,5. 1.2.3.4.5 [3:54] ,6. Greatest Woman on Earth [7:48] ,7. Everything My Heart Desires - Danielle Brisebois [4:00] ,8. Under Stars - Phil Roy [3:32] ,9. My Only - Danielle Brisebois [1:47] ,10. For Sentimental Reasons - Nat King Cole [3:05] ,11. Hand on My Heart - Judith Owens [3:44] ,12. Climb on (A Back That's Strong) - Shawn Colvin [4:14] ,13. Always Look on the Bright Side - Art Garfunkel [2:39],(10.5.2011)

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32