Komentáře uživatelů k filmu (676)

 • golfista
  *****

  Pokud se rozhodnete, že natočíte film s Jackem Nicholsonem, máte velmi usnadněnou práci pro své záměry. Když navíc zařídíte, aby přes dvě hodiny téměř neslezl z plátna, máte většinou o úspěch postaráno. Ovšem to, co předvádí Jack je výkon, který já hodnotím jako nejlepší jaký jsem kdy od herce viděl. Tím vůbec nechci shazovat J.L.Brookse, Helen Hunt a už vůbec ne Grega Kinneara, který oběma "hlavním" velmi zdatně sekunduje. Výborná komedie, jedna z mých nejoblíbenějších.(4.1.2003)

 • Cival
  ****

  Jedinečná a velmi netradična nalajnovaná romance, jejíž kouzlo jsem prohlídl asi až napošesté. Radost mi malinko kalí fakt, že tahle uremcaná poloha definovala herectví Jacka Nicholsona v podstatě na celý závěr jeho kariéry.(5.10.2008)

 • Houdini
  *****

  Oscar 2 : Herec HR - Jack Nicholson, Herečka HR - Helen Hunt + 5 nominací: Nejlepší film, Herec VR - Greg Kinnear, Střih, Hudba (M+K), Scénář ......... Vynikající film o tom, že všichni (i lidé jako já a Melvin) mají šanci najít toho druhého!(5.5.2003)

 • Galadriel
  *****

  Fantastické herecké výkony a velmi dobrý a nápaditý scénář. Jedna z nejlepších romantických komedií, jaké jsem viděla...(22.2.2003)

 • Gemini
  ****

  Rozhodně to není ta nejlepší romantická komedie jakou jsem kdy viděl, ale Jack Nicholson je tu zase božskej - tak zlýho chlapa jsem viděl naposledy v Red Meatu (ano, mluvím o Mlékaři Danovi). Jako protiváha je tu opětovně úžasná Helen Hunt, která s ním nezapomenutelným způsobem zamete, aby všechno skončilo tak jak má. Schválně jestli uhodnete, kterou její větu mám z celého filmu nejradši... Ale nesnesu Grega Kinneara, proto se na tenhle film dívám tak jednou za pět let:) 80%(16.2.2003)

 • Tosim
  *****

  Netradiční romantická komedie, kde je všechno tak, jak byste nečekali. Herci jsou jedineční a vedlejší dějová linka strojí za to. CO KDYŽ UŽ TO LEPŠÍ NEBUDE? :-)(17.9.2002)

 • Radyo
  ****

  Tak tahle romantická komedie, to je jiné kafe. Jednak Helen Huntovou můžu, jednak Jack Nicholson předvádí další z řady svých koncertů, i když se tentokrát prezentuje v pro něj poněkud nezvyklém žánru.(25.7.2002)

 • Matty
  ****

  ... ale mohlo by. 75% Zajímavé komentáře: Marius, tron, StarsFan, numi(16.3.2005)

 • Djkoma
  ****

  Hodně krutý Jack Nicholson. výborně zahraná role neurotického, kritického, životem znuděného a starého podivína. Nechtěl bych být cílem tohoto pošuka. Helen Hunt opět předvádí co nejlépe umí a hraje jí to vedle mistra moc dobře. Celý film je ta dobrá zábava.(19.11.2004)

 • Malarkey
  *****

  Naprosto geniální a vtipná komedie, u které se člověk směje často kvůli zlosti a nenávisti jednoho muže vůči ostatním, nebo lépe vůči všem, kdo na světě existuje. Ale proč o tom zde rozpravovat, když tento film musel vidět takřka každý? Lepší už to nebude je příběh ze života, který nádherně prožívá muž, nebo lépe herec, Jack Nicholson, o kterém se ví, že ve své branži je jasná špice, ale aby byl protivný a dokázal svojí náladu natáhnout na celý film, to se jen tak nevidí. Právě díky jeho cynizmu je film tak prostě jednoduchý a právě osobnostně dost vtipný, když přitom táhne film jediná osoba a nabaluje na sebe další dobré herce je důvod mít o to větší radost z něčeho, co se dokáže povést a přitom si uvědomit, že se člověk směje jenom kvůli němu. Jack Nicholson je pan herec, dokáže zahrát cokoliv a kdykoliv a zde to dokázal neskutečně zábavně a drze. --- Seznamte se, servírka Carol, teplouš Simon.(6.10.2007)

 • gouryella
  ****

  Herecky koncert Jacka Nicholsona, ktery presto ze zde hraje velmi "odpudivou" postavu tak si nasi prizen nakonec zaslouzi. Netradicni komedie, ale hodne zabavna.(31.7.2002)

 • J*A*S*M
  ***

  Podivná romance, dobře zahraná, špatně napsaná. Ten scénář prostě v tom vesmíru, do kterého je zasazený (tedy normální realita), nefunguje. Buď by se muselo kompletně změnit chování postav (a jejich motivace), nebo pravidla toho světa. V nezměněné podobě je to prapodivná, nefungující a od reality odtržená blbůstka. Ale koukat se na ní dá. PS: Skvělý Jack Nicholson mi v určitých chvílích (způsob chůze po chodníku - občas to dělám :-D ... ) připomněl mne samotného, což mě docela vyděsilo.(8.9.2009)

 • T2
  *****

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $148,478,011Tržby Celosvetovo $314,178,011║ Skutočne bravúrne vypointované dialógy robia z tejto mierne trpkej komédie skvost, možno mierne ubrať na minutáži a bol by to čistý klenot. Jack Nicholson a Helen Hunt v dialógovej "kontre" hre na kocúra a myš, ovládajú krásne celý dej a do sýtosti zabávajú. /90%/(25.5.2005)

 • woody
  *****

  Lepší to už být nemohlo.Ale ke konci už tempo ustupovalo a bylo to hodně zdlouhavé.(5.7.2003)

 • Anthony
  *****

  Výborně napsané dialogy a skvostný herecký koncert Jacka Nicholsona a Helen Hunt (ale i Greg Kinnear je dost dobrý). Díky Jackovi je nakonec uvěřitelná i ta neuvěřitelný vývoj jeho postavy. Zcela zasloužené herecké Oscary a Zlaté glóby pro hlavní představitele. Navíc i Zlatý glóbus za nejlepší komedii. Navíc i milá, odlehčená hudba Hanse Zimmera.(3.8.2003)

 • AngelAngie
  ***

  Příliš mě to nenadchlo .. :((24.5.2008)

 • Superpero
  ****

  Holt podivíni jdou Nicholsonovi nejlíp a pan Udall je opravdu k sežrání. Zaujme i super scénář a Cuba Gooding Jr.(3.3.2005)

 • Rob Roy
  ***

  Dost velké zklamání. Jak bych to řekl. Postava Jacka Nicholsona působí příliš absurdně a ty dialogy mi často připadaly příliš neživotné. Tahle se přece žádný člověk nemůže chovat. A z toho vyplývá i to, že jsem si nevšiml skoro žádných životních postřehů. Nemluvím o tom, že film se se pořád točí o okolo jedné věci. Jack Nicholson urazí Helen Hunt a pak se snaží to napravit a urazí ji znova. Konec. Jo, a lidi, co se vyjadřujou v metaforách, mi můžou políbit prdel.(27.10.2003)

 • mandes
  *****

  rozpočet : $50 million tržby celosvetovo : $314,178,011(24.10.2006)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Hans Zimmer: 1. As Good as It Gets [1:25] ,2. Better Man [5:35] ,3. Humanity [6:25] ,4. Too Much Reality [6:06] ,5. 1.2.3.4.5 [3:54] ,6. Greatest Woman on Earth [7:48] ,7. Everything My Heart Desires - Danielle Brisebois [4:00] ,8. Under Stars - Phil Roy [3:32] ,9. My Only - Danielle Brisebois [1:47] ,10. For Sentimental Reasons - Nat King Cole [3:05] ,11. Hand on My Heart - Judith Owens [3:44] ,12. Climb on (A Back That's Strong) - Shawn Colvin [4:14] ,13. Always Look on the Bright Side - Art Garfunkel [2:39],(10.5.2011)

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace