Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Brouk
  *****

  Geniální film, J.Nicholson jako pěkně jetej antikláďák, okouzlující Helen Hunt. Mraky skvělých hlášek a nejromantičtější vyznání Jacka Helen... "kvůli Vám se pokusím i polepšit". Jeden z mých nejoblíbenějších filmů.(17.2.2004)

 • Houdini
  *****

  Oscar 2 : Herec HR - Jack Nicholson, Herečka HR - Helen Hunt + 5 nominací: Nejlepší film, Herec VR - Greg Kinnear, Střih, Hudba (M+K), Scénář ......... Vynikající film o tom, že všichni (i lidé jako já a Melvin) mají šanci najít toho druhého!(5.5.2003)

 • choze
  *****

  Tak vedle tohoto se jeví drtivá většina romantických komedií jako podvyživení chudáčci.(10.7.2005)

 • gouryella
  ****

  Herecky koncert Jacka Nicholsona, ktery presto ze zde hraje velmi "odpudivou" postavu tak si nasi prizen nakonec zaslouzi. Netradicni komedie, ale hodne zabavna.(31.7.2002)

 • Faidra
  *****

  Pokud romantickou komedii, tak s Nicholsonem. V kom jiném byste chtěli najít mrzoutského samotářského spisovatele trpícího obsesivně-kompulzivní poruchou, házejícího bezbranné malé pejsky do šachty a skládajícího komplimenty ve stylu "co jsem vás poznal, nutí mě to myslet pořád víc...na sebe," kterému to diváci nejen všechno spolknou, ale upřímně mu fandí?(21.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace