Rozhodně to není ta nejlepší romantická komedie jakou jsem kdy viděl, ale Jack Nicholson je tu zase božskej - tak zlýho chlapa jsem viděl naposledy v Red Meatu (ano, mluvím o Mlékaři Danovi). Jako protiváha je tu opětovně úžasná Helen Hunt, která s ním nezapomenutelným způsobem zamete, aby všechno skončilo tak jak má. Schválně jestli uhodnete, kterou její větu mám z celého filmu nejradši... Ale nesnesu Grega Kinneara, proto se na tenhle film dívám tak jednou za pět let:) 80%(16.2.2003)

Nebezpečne zábavné. Jack Nicholson v najlepšej forme.(29.5.2010)

Holt podivíni jdou Nicholsonovi nejlíp a pan Udall je opravdu k sežrání. Zaujme i super scénář a Cuba Gooding Jr.(3.3.2005)

• - Greg Kinnear je o pouhé 2 dny mladší než jeho jeho herecká kolegyně Helen Hunt. (FFilipCZ)

• - Mladou dvojici Židů v restauraci ztvárnili herci Peter Jacobson a Lisa Edelstein, kteří se o 10 let později setkali znovu, a to v rolích Dr. Tauba a ředitelky Dr. Cuddyové při natáčení populárního seriálu Dr. House (od r. 2004). (Václavička)

• - Moč, kterou produkuje pes na začátku filmu, zcela evidentně teče na Udallovu (Jack Nicholson) rukavici skrze hadičku. (Terva)