• Lynn
  ****

  Pro tenhle film mám zvláštní slabost. Vážně stojí za to ho vidět, herecký výkony v čele s Nicholsonem jsou vynikající, příběh má sílu, není to jenom plitký kecání, a téměř u každé scény jsem se smála. Přitom humor tohoto filmu je citlivý a milý. Snad jenom ta délka by se dala trošinku zkrátit.(1.2.2004)

 • Djoker
  ***

  Herecký koncert všech zúčastněných, který diriguje Jack Nicholson. Přesně takhle si představuji nerudného dědka, který navíc stírá jednoho chudáka za druhým. Někdy je to zábavné, ale někdy je to spíš k pláči. Helen jsem v lásce nikdy neměl, ale při jejím pózování jsem přeci jen polevil. Na mě to má však příliš pomalé tempo.(2.1.2010)

 • B!shop
  *****

  Naprosto vynikajici romanticka komedie. Sice moc romanticky komedie nemusim, ale tahle se od podobnejch dost lisi. Nejvetsi prednosti filmu je ucast Jacka Nicholsona, protoze ten predved naprosto bezchybny vykon a oskar, ktereho za to dostal, je v tomto pripade naprosto opravneny. Mluvi jak silenec, chova se jak silenec a vypada jak silenec, proste parada. Pribeh je taky hodne dobrej, kdyz uz to vypada, ze pohoda, tak vzdycky rekne nakou kokotinu a zas to cely posere. Ale i kdyz tu tak hodne vyzdvihavam vykon Jacka Nicholsona, tak to neznamena, ze by ostatni byli spatny, Helen Hunt, Greg Kinnear a vice mene i Cuba Gooding byli taky super. Akorat mi trochu vadily dve veci. Jednak se nedozvime, proc je vlastne takovej, jakej je a prilis rychle se zacne menit a pomahat pratelum. Hodne dobrej je taky ten pes, sice vypada jak pochcana slama, ale vyborne se k Nicholsonovy hodil. Dialogy jsou napsany taky vyborne, jsou inteligentni, vtipny a svezi. Tomuhle filmu nemam proste co vytknout, protoze jsem se tech 140 minut vubec nenudil.(8.6.2005)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Greg Kinnear je o pouhé 2 dny mladší než jeho jeho herecká kolegyně Helen Hunt. (FFilipCZ)

 • - Exteriéry pro apartmán Melvina Udalla a Simona Bishopa se natáčely poblíž 5th Avenue na 12té ulici v Manhattanu. (don corleone)

 • - Ve filmu je použita i skladba Art Garfunkela "Always Look on the Bright Side of Life", kterou proslavili hlavně Monty Pythons. Místo "Life´s a piece of shit..." ve filmu zaznělo "Life´s a counterfeit." (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace