• Tommassi3
  ****

  "To je velmi zajímavé.. Já jsem zrovna včera čet.." - "Prosím tě, dej už s tím pokoj !!" ;)(6.7.2016)

 • raroh
  **

  Scénarista snímku Felix de Camára byl český fašoun, celá tato zdánlivá komedie je útokem proti modernímu ženství a celé demokratické společnosti, copak to nikdo neslyší v promluvách postavy představované Baarovou (a obdivu mužů směrem k ní)? I to, že dívka přichází z doby baroka! Kdepak čeští klerofašisté doby druhé republiky a na začátku okupace, kdy vznikal film, hledali své zlaté časy?Vávra, který byl dost nalevo,látku zpracoval aspoň přijatelně, nicméně té pachuti dílo nezbavil.Sám Nový se svou manželkou stali obětí útoku proti modernitě.(23.2.2014)

 • gouryella
  ****

  Spousta lidi je z tohoto filmu odvazana, ale pro me je to jen dalsi (i kdyz nadprumerna) komedie s vybornou Baarovou a jeste lepsim Novym.(6.8.2002)

 • PogoJoe
  ***

  Tahle stará česká komedie mě příliš nenadchla. Největší slabinu vidím ve scénáři. Je to milé, naivní, ale ne moc vtipné, spíše neslané, nemastné. Kvalitní herci podali kvalitní výkony, nicméně - existují lepší pamětníci...(18.10.2009)

 • Šandík
  ***

  Prvorepublikové konzumní filmy nějak neoblibuji...(28.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace