Jack Frost 2: Pomsta zmutovaného vraždícího sněhuláka

Jack Frost 2: Revenge of the Mutant Killer Snowman

Komedie / Horor / Thriller

USA, 2000, 91 min

Tady poruším svůj '' zvyk '' a okomentuju film viděný na našem bláznivém festiválku... Vlastně jediné, co musim říct je, že byl pro mě vraždící sněhulák nekorunovaným králem dne - tohle se vážně jen tak nevidí ! :-) [2. PFF Čakovická Be(´)čka](11.12.2009)

Po vydarenej prvej časti ma najprv prekvapila studená sprcha, až sa mi nechcelo veriť, že to natočil rovnaký režisér. Hororová atmosféra zmizla preč a ostala iba čierna komédia, resp. paródia. Dej sa zo zasneženého mestečka nezmyselne presunul na tropický ostrov, kde policajt ktorý zničil Jacka Frosta odchádza na dovolenku. No snehuliak samozrejme znovu ožíva a chce sa pomstiť. Jeho vtipy a hlášky sú však tento krát už trochu otrepané a pôsobia skôr trápne, nehovoriac o tom, že Jack Frost sa takmer polovicu filmu ukazuje iba v podobe mrkvy plaziacej sa po zemi. V záverečnej tretine sa to ale našťastie rozbehlo a objavilo sa zopár svetlejších momentov i dobrých nápadov (malé snehové gule), takže to nakoniec katastrofa nebola.(26.12.2010)

• hippyman

nenechte se zmást relativně nízkým hodnocením, ale vzhledem k tomu, že jsem sledoval film v originále bez titulků a nepochytil jsem (zřejmě i vinou neznalosti prvního dílu této doufám nekončící minisérie a v neposlední řadě dvěma promilíky pod kůží) hlavní "myšlenku" (haha) a nepobíral jsem vtipnost některých dialogů, nemohu jít nad dvě hvězdy, jež si jack vykoledoval svým natolik donebevolajícím špatným vzhledem a geniálními vraždami, až jsem se prostě nedokázal nesmát. nicméně, stále šlo o nejlepší kousek 2. PFF, což je trochu k zamyšlení (?)... :-) do příště tedy 40% a pokud máte někdo titulky v jiném než portugalském, čínském či holandském jazyce, pište! [2. PFF Čakovická Be(´)čka](10.12.2009)

• LIVINGDEAD

Větší sračku snad ani nemohli natočit. Ještě štěstí, že to dávali na Film+ a tak jsem to mohl kdykoliv přepnout.(27.9.2009)

Ač jsem zastáncem motta: "Dobro zvítězí nad zlem" tady jsem si vyloženě přála, aby se na scéně objevil sněhulák a zabil co nejvíce lidí :-) bezkonkurenčně nejlepší "horor", který jsem viděla :-))) [2. PFF Čakovická Be(´)čka](10.12.2009)