Sabrina - mladá čarodějnice (TV seriál)

Sabrina, the Teenage Witch

Sabrina - mladá čarodejnica

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 1996, 163x22 min

Danny Lux

Melissa Joan Hart, Caroline Rhea, Beth Broderick, Nate Richert, Jenna Leigh Green, Soleil Moon Frye, Elisa Donovan, Martin Mull, Lindsay Sloane, David Lascher, Mary Gross, Jon Huertas, Alimi Ballard, Michelle Beaudoin, Andrew W. Walker, Paul Feig, Paul Hoen, China Jesusita Shavers, Dylan Neal, George Wendt, Donald Faison, Henry Gibson, Penn Jillette, Beth Grant, Jason James Richter, Robby Benson, Barbara Eden, Erik Estrada, Donna D'Errico, Teller, Billy West, Robert Picardo, Eddie Cibrian, Fred Stoller, Corbin Allred, Eric Jungmann, Tim Thomerson, Bryan Kirkwood, Charles Shaughnessy, Essence Atkins, Matt Battaglia, Mindy Burbano, Avril Lavigne, Douglas Sills, Ron Lester, Cary-Hiroyuki Tagawa, Geoff Pierson, Brian Gross, Greg Vaughan, Sophia Bush, Michael Trucco, Loni Anderson, Christopher Rich, Paul Sand, Alley Mills, David Sederholm, Jane Sibbett, Victor Raider-Wexler, Jerry Springer, Peter Scolari, Victoria Jackson, Blake Clark, Nicole Scherzinger, Jeff Witzke, Kel Mitchell, Tim Maculan, Phil Fondacaro, Cristine Rose, Arturo Gil, Chuck McCann, Jay Michael Ferguson, Ginger Williams, Scott Gurney, Robert Torti, Diane McBain, Beverly Johnson, DaNae West, Dave Allen, Jim Hanks, Robert Chapin, Corey Large, Randy Travis, Morwenna Banks, William O'Leary, John Ratzenberger, Caroline Williams, Douglas Tait, Marcus Folmar, David Starzyk, Alan Sues, Natalia Nogulich, Walter Jones, Louise Sorel, Austin Peck, Thad Luckinbill, David Garrison, Len Lesser, Gregg Binkley, Shirley Jones, Jacob Witkin, Sonny King, David O'Donnell, Aaron Carter, Nick Carter, Sean Moran, J.G. Hertzler, Sarah Lancaster, Mark L. Taylor, Andrea Savage, Mary Ann Mobley, Tom Poston, Valente Rodriguez, Britney Spears, Lisa Darr, David Alan Graf, Jesse Plemons, Tara Buck, Ryan Francis, Robin Riker, Richard Kline, Dorie Barton, Larry Thomas, Elyse Ashton, Naomi Grossman, Alastair Duncan, Morgan Brittany, Nick Bakay, Leslie Stevens, Richard Grove, Rosalind Ayres, Riley Schmidt, Dennis Fimple, Raquel Welch, Danny Bonaduce, Dave Madden, Dave Engfer, Maria Menounos, Natalia Cigliuti, Clement von Franckenstein, Jennifer Hall, Tom McGowan, Wayne Duvall, Joel Michaely, Kasan Butcher, Carol Ann Susi, Diana Maria Riva, Alice Ghostley, Andy Roddick, Jerry Lambert, Greg Baker, John Salley, John Ducey, Steven Anderson, Sara Ballantine, William Bassett, Lisa Kaminir, Hallie Todd, Lillian Adams, Ellen Albertini Dow, Brian Donovan, Teddy Lane Jr., Faith Prince, Michael Deak, Alex Rocco, Trevor Lissauer, Tom Virtue, Bryan Cuprill, David Wells, Estelle Harris, Suzanne Krull, Cork Hubbert, Steve Allen, Kato Kaelin, Dennis Lipscomb, Carmen Filpi, Joel Brooks, Ritch Brinkley, Isaac C. Singleton Jr., Mary Hart, Frankie Avina, Matt Winston, E.J. Callahan, Jane Carr, Brian Cousins, John Durbin, Myra Turley, Dion Anderson, John Griffin, Kevin Moon, Susan Angelo, Elizabeth Hart, Ming Lo, Barry Livingston, Phillip Glasser, Aria Noelle Curzon, Ric Sarabia, Phil Nee, Edie McClurg, Patrick Bristow, Robert Bauer, Johnny Mathis, Kerry Norton, Michael Dempsey, Annie O'Donnell, Robert Noble, Patrick Cronin, Charles Walker, Luck Hari, Shirley Prestia, Greg Lewis, Ed Gale

Já vím, já vím. Je to děs. Ale jeden čas se mi to líbilo a mám neotřesitelnou chuť se k tomu přiznat. :)(26.1.2007)

• Gemini

Nebýt "kocoura" Salema a sarkastických hlášek, které sázejí obě čarodějnické tetičky, bylo by hodnocení nižší, obzvlášť kvůli posledním, "univerzitním" řadám. I když kdekoliv se objeví angloamerický teenagersko-komediální motiv s oblíbeností v kolektivu, klesá moje ochota ztrácet s takovým dílkem čas o třídu (nebo o dvě, podle "hereckého" obsazení a nálady;)) níž. Kolísavá kvalita od pólu k pólu - od dílu s tetičkou Raquel Welchovou po díl s kouzlem ostudy - výsledný průměr je 50%. PS: teta Zelda je kus;)(25.3.2004)

Docela dobrý,ale nejvíc se mi vždycky líbila ta kočka(12.5.2011)

• Cival

Tphle je teda pekelnej seriál. Dokonalá nuda a vyhozený prachy producentů. Jedno se ale tvůrcům upřít nedá - skoro v každým díle vymyslej takovou kolosální kravinu, jakou jsem ještě nikde jinde neviděl:-)(8.8.2003)

Je jasné, že všechny epizody nemohou mít stejnou úroveň. Prostě od odpadu až po pět hvězdiček. Oblíbené téma z 90. let o čarodějnictví se už drží pěkně dlouho, asi proto, že je tu docela vtipně a příjemně ztvárněné. Atmosféra starého domu, v němž žije Sabrina a její dvě několikasetleté tety a mluvící kočka. Výborná figurka je teta Zelda a epizody o cestování časem bez jakýchkoli "logických" omezení a hranic! To, že si nedělají starosti s návazností a smysluplností mi nevadí, ale jak odstranili postavu Harweyho a kam, to jsem opravdu "příliš" nepochopila.(5.1.2004)

• - Společnost Hartbreak Films, která produkuje tento seriál, je založena představitelkou Sabriny Melissou Joan Hart a její matkou. (Elbarto08)

• - První účinkující hvězdou v seriálu, která hrála sama sebe, byl herec Randy Travis. (Elbarto08)

• - Bumper Robinson hral v seriály 2 postavy. (rador)