Sabrina - mladá čarodějnice (TV seriál)

Sabrina, the Teenage Witch

Sabrina - mladá čarodejnica

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 1996, 163x22 min

Danny Lux

Melissa Joan Hart, Caroline Rhea, Beth Broderick, Nate Richert, Jenna Leigh Green, Soleil Moon Frye, Elisa Donovan, Martin Mull, Lindsay Sloane, David Lascher, Mary Gross, Jon Huertas, Alimi Ballard, Michelle Beaudoin, Andrew W. Walker, Paul Feig, Paul Hoen, China Jesusita Shavers, Dylan Neal, George Wendt, Donald Faison, Henry Gibson, Penn Jillette, Beth Grant, Jason James Richter, Robby Benson, Barbara Eden, Erik Estrada, Donna D'Errico, Teller, Billy West, Robert Picardo, Eddie Cibrian, Fred Stoller, Corbin Allred, Eric Jungmann, Tim Thomerson, Bryan Kirkwood, Charles Shaughnessy, Essence Atkins, Matt Battaglia, Mindy Burbano, Avril Lavigne, Douglas Sills, Ron Lester, Cary-Hiroyuki Tagawa, Geoff Pierson, Brian Gross, Greg Vaughan, Sophia Bush, Michael Trucco, Loni Anderson, Christopher Rich, Paul Sand, Alley Mills, David Sederholm, Jane Sibbett, Victor Raider-Wexler, Jerry Springer, Peter Scolari, Victoria Jackson, Blake Clark, Nicole Scherzinger, Jeff Witzke, Kel Mitchell, Tim Maculan, Phil Fondacaro, Cristine Rose, Arturo Gil, Chuck McCann, Jay Michael Ferguson, Ginger Williams, Scott Gurney, Robert Torti, Diane McBain, Beverly Johnson, DaNae West, Dave Allen, Jim Hanks, Robert Chapin, Corey Large, Randy Travis, Morwenna Banks, William O'Leary, John Ratzenberger, Caroline Williams, Douglas Tait, Marcus Folmar, David Starzyk, Alan Sues, Natalia Nogulich, Walter Jones, Louise Sorel, Austin Peck, Thad Luckinbill, David Garrison, Len Lesser, Gregg Binkley, Shirley Jones, Jacob Witkin, Sonny King, David O'Donnell, Aaron Carter, Nick Carter, Sean Moran, J.G. Hertzler, Sarah Lancaster, Mark L. Taylor, Andrea Savage, Mary Ann Mobley, Tom Poston, Valente Rodriguez, Britney Spears, Lisa Darr, David Alan Graf, Jesse Plemons, Tara Buck, Ryan Francis, Robin Riker, Richard Kline, Dorie Barton, Larry Thomas, Elyse Ashton, Naomi Grossman, Alastair Duncan, Morgan Brittany, Nick Bakay, Leslie Stevens, Richard Grove, Rosalind Ayres, Riley Schmidt, Dennis Fimple, Raquel Welch, Danny Bonaduce, Dave Madden, Dave Engfer, Maria Menounos, Natalia Cigliuti, Clement von Franckenstein, Jennifer Hall, Tom McGowan, Wayne Duvall, Joel Michaely, Kasan Butcher, Carol Ann Susi, Diana Maria Riva, Alice Ghostley, Andy Roddick, Jerry Lambert, Greg Baker, John Salley, John Ducey, Steven Anderson, Sara Ballantine, William Bassett, Lisa Kaminir, Hallie Todd, Lillian Adams, Ellen Albertini Dow, Brian Donovan, Teddy Lane Jr., Faith Prince, Michael Deak, Alex Rocco, Trevor Lissauer, Tom Virtue, Bryan Cuprill, David Wells, Estelle Harris, Suzanne Krull, Cork Hubbert, Steve Allen, Kato Kaelin, Dennis Lipscomb, Carmen Filpi, Joel Brooks, Ritch Brinkley, Isaac C. Singleton Jr., Mary Hart, Frankie Avina, Matt Winston, E.J. Callahan, Jane Carr, Brian Cousins, John Durbin, Myra Turley, Dion Anderson, John Griffin, Kevin Moon, Susan Angelo, Elizabeth Hart, Ming Lo, Barry Livingston, Phillip Glasser, Aria Noelle Curzon, Ric Sarabia, Phil Nee, Edie McClurg, Patrick Bristow, Robert Bauer, Johnny Mathis, Kerry Norton
  • MM_Ramone

Dosť nudný komediálny fantasy seriál. Cieľové zameranie na teenagerskú populáciu je viac ako jasné. Sabrina, žije v dome svojich dvoch tiet, taktiež čarodejníc, ktoré vo mne vždy evokovali predstavu lesbického páru. Spoločne s hovoriacim kocúrom Salemom, tvoria divnú zostavu. Nikdy ma tento seriál nedokázal pobaviť. Zato Melissa Joan Hart sa mi ako mladá čarodejnica páčila vždy. **(14.3.2008)

Skvělej odreagovávací seriál. Je vtipnej, krátkej, nevleče se. A díl s Backstreet boys, kteří umějí zpívat jen proto, že vypili Sabrinin tekutý talent mě vážně dorazil :-) Možná sem si zavařila mozek, že už nebude fungovat. Bude jen sedět na krku a měknout a měknout až mi neudrží vlasy a budu muset nosit klobouk./Víte proč vás sem čarodějnická rada přivolala dámy? Je vám tu smutno?/ Mám sebou zásobu jídla na čtyři měsíce. Bezva, takže když nás zasáhne asteroid, zemřeme s jídlem, které vedle nás vydrží až do dubna./Levitoval někdo z naší rodiny abnormálně? Jo, v šedesátých letech, ale tenkrát byli všichni zkouřeni./ Jau, kousl mě popcorn!/Je to moc velký pán z druhé říše. Kdo je to? Bob. Rodiče asi netušili, že bude důležitý, když hledali jméno.Přivoláme ho jeho písničkou. Bob bob bob booob. Jak si pamatujete slova?/ Přikláněla bych se k Horečce sobotní noci nebo k Pomádě. Nikdy sem o těch filmech neslyšel. Vážně? A víte, že je Hitler mrtvý?/ o čem to mluví? O šedesátých letech. Ooo už chápu, mír, láska a špína./ Ne, nemyslím, že je to dobrý nápad. Myslím, že to je geniální nápad. A kdyby měl Einstain takové úsporné nápady, vydělal by si na holiče.(9.4.2009)

• JohnnyD

Jediný charakter tu bol kocúr Salem, čo hovorí o veľa veciach...(20.4.2013)

:::::::::::::::::::::::: Celkem vydařený vtipný rodinný seriál ...... Bez toho kocoura by to ale byla velká nuda :-) ::::::::::::::::::::::::::::(24.2.2009)

• Cival

Tphle je teda pekelnej seriál. Dokonalá nuda a vyhozený prachy producentů. Jedno se ale tvůrcům upřít nedá - skoro v každým díle vymyslej takovou kolosální kravinu, jakou jsem ještě nikde jinde neviděl:-)(8.8.2003)