• Iggy
  ***

  Docela příjemná komedie o docela nepříjemných lidských a ještě spíš českých vlastnostech.(20.11.2007)

 • gouryella
  ****

  Sasa Rasilov mel tu smulu, ze ve sve dobe existovalo nekolik vyjimecnych hercu, keri mu neumoznila dosahnout vetsi popularity. Ale nejen tento film dokazuje, ze to byl vskutku vyborny herec a kdyz se k tomu pridal i slusnejsi scenar nemusi byt vysledek k zahozeni - jako v tomto pripade.(24.7.2002)

 • Karlos80
  ****

  Tato sentimenální maloměšťácká komedie o svérázném vycpavači zvěře V. Barvínkovi (S. Rašilov) který se nečekaně stane spoludědicem velkého majetku a kdy ho k tomu ještě ve filmu doprovází jeho osobní a krásný bernandýn Ivan mě vždy když jí vidím dokáže mile potěšit ale na druhou stranu z ní mám i velmi nepřijemné a smíšené pocity. A to především, neboť jak už napsal Bart, kvůli A. Letenské, která už prakticky jen dohrávala ve filmu svou poslední větší roli pod přímým dohledem gestapa a později někdy po dokončení snímku byla za ilegální odbojovou činnost popravena. Na jejím výkonu to však téměř vůbec nebylo znát, prostě profesionál každým coulem. Nicméně díky všem těm zdařilým skečím a výstupům všech herců dávám 4*.(28.5.2006)

 • honajz
  ***

  Vyborna cerna komedie o nijak atraktivnim muzi, ktery by i mel sanci na nejaky ten milionek, ale los objevi prilis pozde. Prece vsak najde alespon pratelstvi verneho bernardyna.(16.8.2004)

 • Orlau32
  ****

  Roztomilá protektorátní veselohra, která chtěla připomenout nevtíravým způsobem krásu "Staré Prahy" a tím trošičku zaklepat na srdíčka vlastenectví. Saša RAŠILOV jako vždy - milý a úchvatný.(18.11.2009)

 • - Saša Rašilov se jmenoval Wenzel Rasch Ritter von Hessen. (M.B)

 • - Poslední film Anny Letenské. Během filmování byla pod dohledem gestapa, které zatklo jejího manžela a ihned po natáčení byla zatčena také sama herečka. (petr.trep)

 • - Bernardín, ktorý si zahral vo filme, patril Sašovi Rašilovi (Václav Barvínek) a volal sa Ivan. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace