• Tommassi3
  ****

  "No, co ti mám povídat, mladá holka a starej strejc.. Měsíc po svatbě mu utekla a von byl nakonec rád, že se jí zbavil !!" ;)(13.4.2014)

 • Terva
  ****

  Barvínek je Bůh a vycpavač.(9.2.2012)

 • mchnk
  ****

  Pouze komedie? Kdepak. Prof. Vávra do toho míchá silné drámo i špetku romantické psychologie, a hlavně spravedlivé lidské štěstí. Kontrast povah i pavlačová politika s výborným obsazením. Srnkova skvělá hudba a velmi kvalitní režie podtrhují nadprůměrné kvality filmu.(24.2.2014)

 • Karlas
  ****

  Pěkný film pro příznivce pavlačové melancholie a pohody staré Prahy. Humorný, ale citlivý příběh životního poučení o starém mládenci s velkým srdcem a marnou touhou.(18.7.2015)

 • Iggy
  ***

  Docela příjemná komedie o docela nepříjemných lidských a ještě spíš českých vlastnostech.(20.11.2007)

 • - Dle Otakara Vávry se producent filmu a majitel Lucernafilmu Miloš Havel pokoušel za Annu Letenskou (Koubková) přimluvit u šéfa kulturněpolitického oddělení Úřadu říšského protektora Martina Wolfa, který mu však naznačil, že je to marné. Nicméně docílil alespoň toho, že dokončila natáčení. (JoranProvenzano)

 • - Otakar Vávra ke smutné záležitosti s Annou Letenskou (Koubková) vzpomínal: "Viděl jsem paní Letenskou, jak sedí za kulisami, s tváří v dlaních, ve strašné úzkosti o život svého muže, i když jí gestapáci namlouvali, že se jí to netýká. Ale když byl čas a scéna byla připravena, vstala a šla před kameru výborně zahrát svou komickou roli. Potom si zase sedla za kulisy a čekala. Nikdo v ateliéru kromě mne o tom nevěděl. Pokud ji někdo sledoval, bylo to zcela tajné, byl to někdo ze zaměstnanců ateliéru nebo možná některý kolega. Když jsem natočil poslední záběr, normálně se odlíčila, převlékla a filmové auto ji odvezlo domů." (JoranProvenzano)

 • - Bernardín, ktorý si zahral vo filme, patril Sašovi Rašilovi (Václav Barvínek) a volal sa Ivan. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace