Popelka II: Splněný sen

Animovaný / Rodinný / Romantický / Fantasy

USA, 2002, 73 min

John Kafka

Tom Rogers

Je plus, že sa to nesnažilo ísť smerom ako v jednotke. Je lepšie ísť inou cestičkou, za ktorú síce nebude taký úspech, ale aspoň menej kontroverzie a vášní divákov. Dôstojné pokračovanie.(2.1.2013)

• togaf

Dvojka Popelky je nudná. Nemá žádný děj, ale věřím, že veselé pobíhání postaviček se dětem může líbit. Jen nechápu, co má WD proti kočkám...(23.10.2011)

• kaylin

Vrátit se po více jak po 50 letech k postavě, která je kreslená, asi není takový problém jako v případě, kdyby se jednalo o postavu hranou, ale stejně jsem měl pocit, že ta Popelka z roku 1950 byla prostě hezčí. No, on i ten příběh stál za něco. Tohle jsou tři povídky, které se vztahují k Popelčině životě po svatbě a nutno říct, že nejsou nijak nápadité a ani nijak emotivní nebo prostě pěkné.(21.10.2014)

Příjemné pokračování klasiky. Jen skřepčivé dabování myší mě lezlo na nervy. 50%(31.12.2012)

Rozpočet $5miliónov║ len taká ľahká video produkcia bez väčších ambícii a skutočnej iskry /40%/(26.8.2014)