Popelka II: Splněný sen

Animovaný / Rodinný / Romantický / Fantasy

USA, 2002, 73 min

John Kafka

Tom Rogers

Rozpočet $5miliónov║ len taká ľahká video produkcia bez väčších ambícii a skutočnej iskry /40%/(26.8.2014)

Pokiaľ sa na tento film pozriem z hľadiska detského diváka, vidím dva stráviteľné a pomerne zábavné príbehy, ktoré udržia pozornosť. Ak sa na to pozriem z hľadiska dospelejšieho diváka, ktorý sa rád pozrie na animovaný film, vidím len prvých dvadsať zábavných minút a zvyšok je len prevarenie na rozšírenie stopáže. Poskladanie príbehu z troch príbehov, ktoré ale hovoria úplne to isté je čistý marketingový ťah. Neverím, že ľudia z Disneyho nemohli vymyslieť aj lepší príbeh, ktorý by nemuseli recyklovať. Aj keď fakt, že sa jedná o "Straight to video" film zrejme hovorí za všetko. Každopádne animácia je nepríliš podarená aj keď tu je zopár svetlých momentov, prostredia sú v celku málokedy bohaté ale keďže ide predovšetkým o deti, v tomto bode to určite tých najmenších zabaví.(13.9.2012)

Příjemné pokračování klasiky. Jen skřepčivé dabování myší mě lezlo na nervy. 50%(31.12.2012)

• kaylin

Vrátit se po více jak po 50 letech k postavě, která je kreslená, asi není takový problém jako v případě, kdyby se jednalo o postavu hranou, ale stejně jsem měl pocit, že ta Popelka z roku 1950 byla prostě hezčí. No, on i ten příběh stál za něco. Tohle jsou tři povídky, které se vztahují k Popelčině životě po svatbě a nutno říct, že nejsou nijak nápadité a ani nijak emotivní nebo prostě pěkné.(21.10.2014)

Další klasická animovaná pohádka dobrá pro děti, pro dospěláky nudná. Hudba: Michael Weiner & Alan Zachary(16.3.2004)