poster

Oko ve zdi

 • anglický

  Eye in the Wall

Thriller

Česko / Slovensko, 2009, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  **

  Jako reklama na sanitární techniku nepříliš dobré, jako thriller ještě horší. Kohoutí guláš, jehož kamera a hudba stojí o několik úrovní výše nad zbylými prvky a pointa je natolik hrůzná a nepřesvědčivá, že Hitch musel najít v hrobě poslední zbytky sil, aby s k této "památce" otočil zády..(1.11.2011)

 • E=mc2
  *

  Žiaden nápad, žiadne napätie, zle natočené. Videné ešte ako skušobná projekcia na Filmovej škole Zlín 2008.(19.12.2013)

 • Skip
  *

  Nakonec vám dá tento film nějaký smysl a při troše inteligence pochopíte, o co šlo, ale ono je to tak blbé, že to za tu námahu ani nestojí. Tvůrci film věnovali Alfredu Hitchcockovi. To si prostě někdo myslí hodně vysoko a schopnosti má jako pekařský učeň na matfyzu.(19.2.2013)

 • dopitak
  odpad!

  Problémem není herectví Rodena či Catherine H. Flemming, jako spíš to, že ten námět je nebetyčná z prstu vycucaná šulinovina, jaké není rovno, takže (dokonce i!) srovnávat film s Herzovovou T.M.O.U je pitomost.(14.1.2012)

 • iamek
  *

  Tak tohle je vážně průser. Soňa Valentová není prostě herečka. Mluví neustále stejným tónem a pokaždé v jiné situaci. Sám Karel Roden snímek neutáhne, protože scénař je neuvěřitelně trapný a dementní. A napsat do titulků věnováno památce Alfreda Hitchcocka je docela odvaha a Alfred se musí otáčet v hrobě. Abych jen nekritizoval tak musím pochválit kameru a vizualizaci. To je tak asi vše.(16.12.2009)

 • - Práva na film koupilo před několika lety studio Universal Pictures pro slavného režiséra Alfreda Hitchcocka. Ten už ale práci na filmu nestihl. (Mr.Dogman)

 • - Film sa nakrúcal na viacerých miestach v Českej republike - v Zlíne, Prahe, na Orlickej priehrade, ale aj na ďalších lokáciách. (rudeboy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace