Oko ve zdi

Eye in the Wall

Thriller

Česko / Slovensko, 2009, 80 min

• Gilmour93

Jako reklama na sanitární techniku nepříliš dobré, jako thriller ještě horší. Kohoutí guláš, jehož kamera a hudba stojí o několik úrovní výše nad zbylými prvky a pointa je natolik hrůzná a nepřesvědčivá, že Hitch musel najít v hrobě poslední zbytky sil, aby s k této "památce" otočil zády..(1.11.2011)

• Marigold

Kdyby tenhle film dokázal vzbudit tolik děsu a účasti, jako budí nechtěného smíchu a trapnosti, jednalo by se o dějinnou událost. Marno jásat nad tím, že Kohout není po vizuální stránce vyložený břídil, když postavy mluví i jednají 80 minut nekoncepčně a zcestně. Ukrutně nudný, uzívaný a utrápený snímek, ve kterém není ani za mák emocí a napětí. Dedikace Hitchcockovi působí jako cynické prásknutí rakví za jedním pekelně nezdařeným funusem.(12.11.2009)

• E=mc2

Žiaden nápad, žiadne napätie, zle natočené. Videné ešte ako skušobná projekcia na Filmovej škole Zlín 2008.(19.12.2013)

• bourec

Tak ,včera vidéno do jedný třetiny,a pak mě přemohl spánek.Ale i těch debilně debilních třicet minut stačí na to,abych tomu dal jednu usmolenou hvězdu.10%.(1.11.2011)

• sta

i když tahle věta leckoho pobouří, nemyslím si o sobě, že jsem blbej... ale tenhle film jsem prostě nepochopil, resp. nepochopil jsem jeho raison d´etre.. nevím proč tohle takhle je(13.11.2009)

• - Práva na film koupilo před několika lety studio Universal Pictures pro slavného režiséra Alfreda Hitchcocka. Ten už ale práci na filmu nestihl. (Mr.Dogman)

• - Film sa nakrúcal na viacerých miestach v Českej republike - v Zlíne, Prahe, na Orlickej priehrade, ale aj na ďalších lokáciách. (rudeboy)