Vyborna satiricka komedie s hvezdnym obsazenim. Scenar sice neprichazi s nicim novym v nasem filmu ci literature, forma natoceni a stridmy humor me ale v tomto snimku potesil. Z hlavnich postav clovek nemuze s nikym sympatizovat, a tak se muzeme jen usmivat nad bidou lidske duse, ktera, jak videt se nemeni po desitky, mozna stovky let.(8.4.2009)

Milá komedie o Češích a typických českých vlastnostech-jistě se dá vztáhnout i na okolní svět. :-)) Jeden z nejlepších filmů Vlasty Buriana co do myšlenky..(7.2.2011)

• gouryella

Je mi smutno, když vidím v jakých filmech musel hrát Vlasta Burian za komunistického režimu......(11.3.2003)

Satira na malé město, kde si zastupitelstvo myslí, že jsou ti nejlepší. Až jednou přijde balíček pro nejlepšího člověka ve městě. Problém je, že každý v zastupitelstvu si myslí, že to on je ten vyvolený.(9.9.2010)

Zastupitelstvo města bylo pěkná verbež. Já mám radši Buriana ve starších filmech.(22.8.2010)

• Eman Fiala