Bambiho dospívání

• Sovětský svaz Junosť Bembi (více)
všechny plakáty

Baladický příběh o nelehkém životě mladého jelena. (oficiální text distributora)

Jezinka.Jezinka

Z malého líbezného kolouška se stal mladý paroháč, což je dost běžný vývoj. U jelenů to je dokonce víc než žádoucí. Zima byla zlá, ale je třeba přivítat jaro, staré přátele a nové lásky. Z dalekých krajů se vrátily labutě (nenechte se ovlivnit, ale je to jeden z nejsilnějších momentů filmu) a obecnou radost sleduje zpovzdálí jediný svého druhu, poslední zubr z lesa. Samo o sobě by to na mě asi nepůsobilo tak silně, ale ve spojení s prvním dílem jsem se s potěšením nechala dojmout pokračováním Bambiho příběhu. ()

Kusko.t2

Modrooký, už dospelý princ Bambi s briadkou, ktorú si pravdepodobne pestuje aby pôsobil mužnejšie. Ak chce byť boss lesa, nemôže vyzerať stále ako dieťa. Yunost Bambi je v podstate spomienkové pokračovanie (hlavne zo začiatku) všetkých obyvateľov lesa na predchádzajúci rok. Predsa len, zima bola zlá. Zvieratká len tak nezáväzne spomínať nemôžu stále, okolnosti ich donútia migrovať a podniknúť tak strastiplnú dobrodružnú cestu. Táto jar nie je pre nich o nič lepšia. ()