Beze strachu

Fearless

Bez strachu

Drama / Psychologický

USA, 1993, 117 min

Beze strachu se trochu vleče, ale místy je to hodně intenzivní podívaná. A kdyz začnou hrát Streets, člověka mrazí...(9.11.2011)

Rosie Perez byla za svoui roli oceněna na Chicago Film Critics Association Awards, Boston Society of Film Critics Awards a na festivalu v Berlíně. Byla také nominována na Oscara a Zlatý glób. Scénář : Rafael Yglesias - podle svého románu. Kamera : Allen Daviau. Hudba : Maurice Jarre. Hrají : Jeff Bridges (Max Klein)....., Rosie Perez (Carla Rodrigová).(25.4.2011)

Zajímaví snímek se skvělým Jeffem Bridgesem, který je mistr ve svém oboru. Peter Weir vytvořil neobvykle zvláštní film s mysteriózní atmosférou, která vás nenechá ani na chvíli v klidu jak to vlastně celé dopadne. Celý příběh nás vede po dvou cestách. Jedna cesta vede skrz lidi, truchlící za zesnulé, kteří zahynuli při letadlové nehodě, a druhá cesta nás vede skrz člověka, který si myslí že katastrofa letadla kterou přežil, je fascinující zážitek....Vše se ale na konec ukáže trochu jinak, než si kdo myslí..(19.12.2010)

Trochu zvláčtní, ale velmi pěkný film.(18.3.2003)

Trošku co do věrohodnosti přepísknuté drama a posttraumatických syndromech po leteckém neštěstí. Celý film táhne zejména výtečný Jeff Bridges.(11.12.2011)