Policista Pierre Lau (Sammo Hung Kam-Bo) soupeří s kolegou Wong Yuk-Manem (Biao Yuen) o to, kdo dřív přijde na stopu a dostane do vězení nebezpečný drogový gang. Když Lau dostane snaživého (až přespříliš) parťáka Tang Chuen-Sheka (Takeshi Kaneshiro), není z toho příliš nadšený, ale oba brzy pochopí, že musí spojit síly dohromady, jestli chtějí opravdu uspět. (Morien)

Lacike

Sedem rokov po pecke Dragons Forever sa mali zase stretnut v jednom filme traja bratia, ale Jackie sa na to nakoniec vykaslal a isiel tocit Rumble in the Bronx a spravil dobre. Don't Give a Damn vyzera oproti Jackieho filmu ako lacne videobecko. A uz vôbec sa neda porovnat s Dragons Forever. Za tych 7 rokov isla kvalita Sammovych a Biaovych filmov prudko dole. Zapletka mi nepripadala prilis zaujimava. Pribeh sleduje osudy troch policajtov. Samma, Biaoa a Takeshi Kaneshira, ktory nahradil Jackieho. Neustale sa pri rieseni drogoveho pripadu spickuju, ale nielenze mi to nepripadalo vtipne, ale miestami dokonca zakerne a neprijemne. Napriklad ked Biao uraza Sammovych rodicov a podobne. Sammo je zase pre zmenu hnusny na zeny a Kaneshiro je spravnak za kazdu cenu. Ustredne trio dvakrat sympaticke nie je. Vizualne to pôsobi strasne lacno. Finale sa odohrava v nejakej opustenej budove. Najvypravnejsie su dve trochu väcsie priemerne prestrelky. Bitiek je pomenej a za vela nestoja. Bud ich kazi to, ze su prilis zrychlovane, alebo su zaberane vo velkych detailoch, vdaka comu nie su najprehladnejsie. Po choreografickej stranke tiez prilis narocne kusky neponuknu. Takze najviac ma potesilo snad len viacero cameo vystupov Sammovych stalych spolupracovnikov. Kvôli starym casom sa objavili aj tu. Vysledkom je po kazdej stranke podpriemerna akcna komedia, ktora dokazuje, ze Sammovi v tej dobe dosiel dych. Nielenze uz neudaval ton HK kinematografie, ale vyrazne zaspal dobu. Našťastie o 10 rokoh chytil druhý dych a dokonca začal točiť lepšie filmy ako Jackie. 4/10. ()

Chema4

Veľké sklamanie, ani nie pre príbeh ktorý bol beztak priemerný, ako skôr výsledným vzhľadom filmu. Keby som nevedel že Mou Mian Bei natočil Sammo Hung, tak by som si myslel, že na režisérskej stoličke sedel skutočný amatér. Sammo bol ale v 95 už skúsený režisér, ktorý už mal za sebou nespočet filmov, preto som bol po dopozeraní nemilo prekvapený týmto televíznym céčkom. Ešte dokážem pochopiť že tvorcovia asi nemali veľký rozpočet, a pracovali stým čo mali, ale práve v týchto momentoch sa môže prejaviť režisérov talent a kreativita ktorý sa v tomto filme ale nedeje, naopak film je plytký a bez duše, a to nehovorím o tom že finálny produkt obsahuje množstvo technických nedostatkov, aké som už dlho nevidel. 35% ()

Mol

YOU MOTHERFUCKER!! Sammo a tolikrát již viděná jeho role obtloustlého policisty, který bojovat rozhodně umí a zaslouží se o srdíčko nějaké té dívky (což jsem osobně nikdy nepochopil) a až s podivem, že nechtěl bejt s tou tygřicí co drápe a dělá snídaně. Hodně potěší role Biaoa a spousta vtipných scén, jako ta s golfovým míčkem, historka o prasatech nebo scény s černochama. Závěr je pořádnej akční ranec, kterej se roztrhne v posledních asi 15 minutách. To pak lítaj kulky i kopy, jeden za druhým, jako lidi v pondělí ráno na eskalátoru do metra. Film dokáže bavit celou dobu a neviděl jsem v něm žádné slabší místečko. Kdo totiž zná Samma, tak ví co od něj čekat a zde dostane ještě něco navíc. ()