• arcticsky
  *****

  Formálně neuvěřitelně zajímavě natočený film...(23.6.2016)

 • vitekpe
  ****

  Smutne a realne psychologicke drama o lasce studentky a profesora, pojate mirne experimentalnim zpusobem. V hlavni roli nadherna Marie a vytecny Raz. Dobre doplnuji i Vasova, Smejkalova, Sejbalova atd. Zkratka obsazeni spickove. Nezval jako vypravec/pruvodce, primo v obraze. Zvlastni film, ktery lze fandum netradicnich postupu vrele doporucit. 4-(17.3.2015)

 • Snorlax
  ****

  A teď soudím, neb mohu, pane Nedbale. Vlastně dosti jednoduchý příběh milostného trojúhelníku, v něm zaklinčované mladičké studentky, by mohl být celkem banální a nudný. Jenže Weiss dokázal to, co dnešní filmaři, kteří umí pracovat jen s instantními scénáři, k nimž přidají pár známých hereckých jmen, povaří na mírném ohni a rychle distribuují, nezvládnou, kdyby se na prťavé nudličky nakrájeli. Weisse jeho práce bavila, dal do ní invenci a spoustu filmařských nápadů. Jo, to byla krásná doba, kdy film byl umění!(10.12.2011)

 • exitak
  *****

  Na svou dobu skvělé a na dnešní ale taky! Tolik originality co tento film má v současnosti nemá žádný. Závěrečná scéna a poslední soud s otevřeným konce, to je film zvládnutý na jedničku resp. na *pětku* :)(2.8.2008)

 • troufalka
  *****

  Jiří Weiss je pro mě režisérem neskutečné invence, jeho filmy se mnou doslova zatřesou. Napadá mě jediný důvod, proč jsem film viděla až dnes - dřív bych ho totiž nedocenila. Nesoudím, smekám.(3.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace